Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
29. bře 2011

@raducha
@kive76 holky chce to vydržet, kolik z nás podstoupilo iui u nej je to přesně načasovaný kdy dozraje vajíčko a taky se nám nezadařilo to samé platí u ivf měla by to být tutovka a taky není. já si tenkrát kupovala ovulační testy a když měli být polodné dny tak sem testovala a ono prdlajs testy byli bílý nakonec nám zjistili anovulaci tema hormonama se to vše obejde ale chce to čas 😉

inza
29. bře 2011

@cibka: tak to mě bolí občas ten podbřišku, jinak nic. ale na test mám ještě týden... doufám že nám to ale vyjde

monnn
29. bře 2011

@inza @cibka holky vyjde vám to 🙂 ,já tomu věřím a jste moje naděje,takže to vyjít musíííííííí! 😉

inza
29. bře 2011

@monnn: 😀 a jak je jinka? Co vy kdy do toho jdete znova?

monnn
29. bře 2011

@inza já jsem se zatím odhodlala objednat,jedu do Phy 15.4,už ted začínám být nervozní když si na to datum jen vzpomenu 😨 jedinou výhodu vidím - možná se mi zas podaří sundat ze dvě kilča 😀 no a pak se uvidí co mi DR. řekne 😉

inza
29. bře 2011

@monnn: bud v klidu zadna krec...je to jenom konzultace..tak zadny stres 😉

monnn
29. bře 2011

@inza jo snažím se a vím to,ale stejně ☹ na druhou stranu 😉 ještě,že mám dobrou zásobu podkožního tuku,že jo 😀 😀 😀 😝

darkwitch
29. bře 2011

cau holky, jdu pozdravit, nejak nestiham, teda spis se mi nechce po osmi hodinach v praci u pocitace k nemu zase hned doma zasednout...

monnn
29. bře 2011

@darkwitch jé ahoj jak je?

darkwitch
29. bře 2011

@monnn ahoj ale jo celkem dobre... i kdyz ta laparka se zacina nebezpecne blizit, za chvili abych zacla shanet predoperacni...

monnn
29. bře 2011

@darkwitch to zvládneš neboj!!a o tom předoperačním mi vyprávěj 😅 ,já ho dvakrát málem nestihla,před OPU 😀 😀

darkwitch
29. bře 2011

@monnn jasne ze to zvladnu, jen me desi to ze musim obehat predoperacni, i kdyz to snad nebude takovy problem a pak to ze nebudu moct nejakou dobu cvicit... moje brisni tance a zumba a dancehall asi nebudou to prave orechove po laparce...

monnn
29. bře 2011

@darkwitch jo holka na ty Tvoje aktivity na delší chvili zapomen 😉 ted laparka,pak odpočinek a pak těhulkování 🙂

darkwitch
29. bře 2011

@monnn no prave, ale zas na tehulkovani je dobre byz v kondici 😉

darkwitch
29. bře 2011

@monnn jak tak koukam na nase statusy u fotky je na case je zmenit na neco veselejsiho...

monnn
29. bře 2011

@darkwitch to jo,ale nic se nemá přehánět,že jo? 😀

monnn
29. bře 2011

@darkwitch 😀

darkwitch
29. bře 2011

@monnn u me se neni treba prehaneni bat, jsem lenoch 😉

cibka
29. bře 2011

@inza mas testovat az skoro po 3 týdnech?

inza
30. bře 2011

@cibka: po 14 dnech od ET coz je pristi ct. Ja na ET byla minuly tyden ve ct. Tobe se to uz blizi co? 😀

cibka
30. bře 2011

@inza jo jo blíží se to sobota je za dveřmi 😉

lenkakubickova
30. bře 2011

@cibka @inza: jsem na vás zvědavá!!! Mooooc vám držím palce, oběma 😵 😵 😵 😵 😵
Já jdu dnes ve 13.45 do Gennetu - 21 DC před IVF...uffff, to letí 😅 ....už bych aspoň píchla rvní včeličku!!! 😀 😀

kive76
30. bře 2011

taky všem držím palečky 🙂 🙂

inza
30. bře 2011

@lenkakubickova: ty budes mit dlouhy protokol?
@cibka: a jak to zatim vidis? Budes testovat v so ci drive?

lenkakubickova
30. bře 2011

@inza dlouhý určitě ne, budu mit ten co mi minule fungoval, takze asi normální 😅 😀

cibka
30. bře 2011

@inza dříve testovat nebudu, necham to až na tu sobotu nic nečekám

cibka
30. bře 2011

@lenkakubickova držím palečky at ti dopadne dobře kontrola a mužes začít 😉

lenkakubickova
30. bře 2011

@cibka děkuju 😉

cibka
30. bře 2011

@lenkakubickova pak podej hlášení jak si dopadla

lenkakubickova
30. bře 2011

@cibka určitě dám vědět, jen asi až večer, mám ještě nějaké běhání 🙂