Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

adriadri
12. kvě 2011

@vally11 😉 Jo to je pravda. No snad jsem nic nezanedbala. Rakovina v nasi rodine radi jako blazen. Hlidam si prsa, chodim pravidelne. Ale ta cytologie mi nejak unikla. ☹

zvalentova
12. kvě 2011

ahoj holky, udělalo se mi nějak volno v kanclu a tak jsem zaskočila.

adriadri
12. kvě 2011

@zvalentova Ahoj, ja mam dnes taky nejak volneji v kanclu. 😉

zvalentova
12. kvě 2011

@adriadri pohoda, šéf je nemocný a tak se všechna jednání přesunula a tak užívám klidu

adriadri
12. kvě 2011

@zvalentova jo jo, to znam. 🙂 A ty chodis ke komu v Gennetu?

zvalentova
12. kvě 2011

@adriadri k Langerové... ale vlastně tam nechodím... od listopadu jsem tam nebyla 😀

adriadri
12. kvě 2011

@zvalentova Ted jsem si to precetla, ty mas nyni pauzu. 🙂
Ja ji uz mela a stejne nic. ☹ Tak jdu znovu do toho. Nemyslim tim vsak hned IVF. 😉

cibka
12. kvě 2011

@adriadri no ale tady chodíš pravidelně na utz a pokud jich máš hodně nebo rychle rostou tak ti sníží dávky injekcí. me na imunologii našli zvýšený nk bunky brala jsem prednison 3 týdny pred ivf a ted spo 2 sem ho nebrala vubec a naposledymi dr řekl že to stačí brát jakmile se začne stimulovat
@lenkakubickova imunologii máme tam mi doporučili ten prednison a když bych byla tehule atak v 10 týdnu na nejakou kontrolu
ja jdu na cytoligii ve ctvrtek

ga
12. kvě 2011

ahoj holky, čtu ty vaše pozitivní zprávy a nemůžu do peřin🙂) my jsme dnes po ET s dvěma mrňousama, tak je jdu zkusit uspat a domluvit jim, ať se pořádně zakousnou🙂 všem přeju hezké ráno a další dobré zprávy🙂

lenkakubickova
13. kvě 2011

@cibka to mně doporučili na imunologii taky, prednison a anopyrin ...tak to dle doporučení dlabu a navím zda zrovna to pomohlo, ale zatím je vše vpořádku 🙂 Držím palce na citologii!!!! 😉
@ga držím palce, ať se prckové zakousnou a ať nám tu za 14 dní nahlásíš // 😵 😵 😵

sarik1
13. kvě 2011

@lenkakubickova Ahoj Leni, tak jak se cítíš?

lenkakubickova
13. kvě 2011

@sarik1 Ahoj Šári 🙂 Celkem fajn,nic kromě nevolností skoro celé dny mě netrápí 😀 ...není to přímo zvracení, ale jak jsem tu už někde psala, jsou to stavy jako po opici 😀 😀 ...žaludek na vodě, z toho se mi motá hlava a občas mám z toho i nechuť k jídlu 😝 😀 ...a nějak se mi nafoukl pupík 😕 😕 ...už aby byl čtvrtek a já už věděla,kolik mrňousů máme!!!! 🙂

sarik1
13. kvě 2011

Leni, já měla myslím 14.den HCg 582 tak nějak a jsou 2... takže bych tipla na dvojčátka 🙂

lenkakubickova
13. kvě 2011

@sarik1 nooo a já měla 13.den po ET 1060 😕 😕 😅

sarik1
13. kvě 2011

@lenkakubickova No solidní tak je to myslím jasný..,. ale uvidíš.... hlavně až je zdravoučký bud jeden mimísek nebo dva mimísci..

lenkakubickova
13. kvě 2011

@sarik1 to jo,no, podle tabulek to napovídá hodně na dvojčata,ale nebudu se zbytečně radovat, až po ultrazvuku 🙂 A přesně, hlavně ať je vše vpořádku a zdravé 🙂

cibka
13. kvě 2011

@lenkakubickova a ty bereš prednison pořád nebo už ne a jak dlouho jsi ho brala přetím

cibka
13. kvě 2011

@lenkakubickova aby to nakonec nebyli trojčata 😀

ga
13. kvě 2011

@lenkakubickova: díky moc, pročítám tvoje komentáře a čerpám inspiraci🙂) jsem úplnej nováček, nevím ani co je HCg a jaké hodnoty by měly být? Za jak dlouho smím dělat test? Bojím se, že to 14 dní nevydržím🙂)) ve čtvrtek ti budu moc držet palce...

zvalentova
13. kvě 2011

@ga ale vydržíš 😉
Zklamání je horší než čekání.

vally11
13. kvě 2011

Ahoj holky, přeju všem hezký den 🙂

@ga vítej mezi námi a přeju, ať se mimískové pěkně zakousnou jako u Lenči. 😉

ga
13. kvě 2011

@zvalentova slovo zklamání teď v našem slovníku není🙂) jasně, že vydržím, jsme přece bojovnice🙂

ga
13. kvě 2011

@vally11 díky...doufám, že nás trochu nakazila a mrňousové si vzali její písmenka k "srdci"🙂) a jak jsi na tom ty?

vally11
13. kvě 2011

@ga já jdu ve středu do Gennetu na konzultaci po laparoskopii, tak uvidím na čem se domluvíme. (Jinak jsme tam od ledna letošního roku) zatím jsme měli 2x dom. snažení s pregnylem.
Co máš za sebou ty? To je první IVF?

lenkakubickova
13. kvě 2011

@cibka začala jsem ho brát hned po OPU a beru ho pořád dál a po ET mi přibyl ten anopyrin a samozřejmě od OPU utroš...podle pupíku už mi to někdo psal,ale to by mě vezli asi do blázince 😀 😀 😀
@vally11 i tobě krásný den 🙂
@ga to si piš, že se vám mrňouskové, nebo alespoň jeden zakousne, tady mezi náma to jinak nejde 😉 🙂

ga
13. kvě 2011

@vally11 a ke komu jdeš? Máš nějakého oblíbence?🙂 My se snažili 4 roky, pořád že musíme přirozeně zkoušet...tak jsme byli jak naprogramovaný králíci🙂)) a nic...rozhodli jsme se pro IVF a tohle bylo první...a doufám, že poslední🙂)

darkwitch
13. kvě 2011

@vally11 ty jo ty uz jdes na konzultaci po laparce a ja se jeste nedostala na laparku to neni fer 😀

darkwitch
13. kvě 2011

@lenkakubickova tak to jsem zvedava kolik tam tech prcku budes mit 🙂

ga
13. kvě 2011

@lenkakubickova no už jsem jim pohrozila, že jinak se bude " teta Léňa" moc zlobit🙂) jak by to teď mělo probíhat? co má a nemá bolet?🙂 beru snad 3 prášky, jsem jak balón🙂) tobě je dobře?

vally11
13. kvě 2011

@ga my byli na první konzultaci u Dr. Vykysalý a od té doby jsem měla jít vždy, když tam nebyla, takže teď chodíme k prim. Brandejské. Uvidím na čem se domluvíme, ale asi nejdřív zkusíme IUI.