Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

aknel1976
7. čer 2011

@cibka ahoj, ja jsem v tech vedrech rada, ze jsem rada a ted mam hodne prace i s hackovanim na zakazky, takze sotva stiham 😀
@darkwitch budu ti zitra moc drzet palce, at tam vysledky jsou a uz se to nekam pohne!!!! Ja tam jdu k Vykysale na 11:00 😉 Koukam, ze mas bohatou snidani 😀 😀 😀

darkwitch
7. čer 2011

@aknel1976 ja na druhou k langerove... no jo velmi bohatou 😀 tolik tvaru a barev 😀

darkwitch
7. čer 2011

holky když se jde na druhé IVF taky musí i manžel podepisovat u doktora všechny ty papíry?

cibka
7. čer 2011

@darkwitch jo jo podepisování je vše jako poprvé
ja jedu taky zítra do gennetu na genetiku máme tam být v 8 nevíte za jak dlouho budou výsledky?

darkwitch
7. čer 2011

@cibka z gennetiky byvaji myslim, za sest tydnu, ale jista si nejsem, protoze ja to mela strasne rychle... my to delali po KET a kdyz jsem tam sla tak uz jsem mela Hcg asi 50, tak mi to delali statim...
a dekuju za odpoved... radost z toho nemam, to zas bude manzel prskat...

darkwitch
7. čer 2011

a omlouvam se za hrubku... mi do delali po KET, nebo my na tom byli po KET - takhle je to strasne...

cibka
7. čer 2011

@darkwitch 😀

petaloudi
7. čer 2011

@cibka Já teda nechci strašit, ale my byli u Raškové na genetice vloni v půlce června a výsledky byly až koncem září 😒 Asi záleží co všechno budou zkoumat....

kive76
8. čer 2011

@cibka ahojky, já tu jsem taky, ale koukám sem málo

raducha
8. čer 2011

ahoj holky tak jak se máte ? přišla jsem se podívat jak se vám vlastně daří ! jsme s přítelem poslány na vyšetření na karlín do immunia tak jsem zvědavá co objeví nového. 🙂

anlek
8. čer 2011

@aknel1976 Tak co UTZ?

@darkwitch A co jsi se dozvedela ty?

@cibka Dali ti nejaky odhad, kdy budou vysledky?

aknel1976
8. čer 2011

@raducha
@kive76
@anlek
@cibka
@darkwitch
Ahoj holky 🙂
Tak jsme po úspěšné kontrol.e Dneska jsem byla z utz úplně vyřízená a cestou domů jsem se furt usmívala jak idiot 😀 Jsem 8+5tt a jeden prcek je dle utz 8+4 (2,1cm) a druhý 9+0 (2,4cm), takže paráda! Už jsem u jednoho mrňouska viděla ručičky a nožičky a jak se dělá pupečník ...ten druhý, větší, se na nás otočil zády a viděli jsme prd 😀 😀 Hematom je pryč!!!!! Jupíííííí 😵 😵 Takže je vše naprosto vpořádku a jsem předaná k mému gynekologovi, jen se k němu musím objednat a pak bude následovat NT screening. Jen mě zarazilo, že se prý platí, cca 1500,- a Dr. Břešťák z Gennetu odešel, což mě dost mrzí ....takže zkusím najít na netu, kde bych ho našla a nebo uvidím, kam mě pošle můj Dr. jdu tam v úterý na 14.45

@darkwitch my byli na druhém IVF po roce a tak jsme podepisovali komplet všechno 😝
@cibka držím palce, ať jsou výsledky co nejdřív!!! Řekli ti kdy by asi mohly být?
@raducha hlavně ať v Imunni najdou něco, co je potřeba vyhnat z těla ven 😉 Kdy tam jdete?
@anlek jak víš, že NT screening dělají u Apolináře zadarmo? Mně dnes Vykysalá řekla, že i u nich se bohužel platí, ale já chtěla do Gennetu hlavně kvůli Břešťákovi,ale ten už tam nedělá ☹ Uvidím, kam mě bude chtít poslat můj gynekolog.

darkwitch
8. čer 2011

Tak akorát jedu z gennetu a dopadla jsem skoro tak jak jsem cekala, krome imuna je vsechno v poradku a na to pry vsechno svadet nelze, tak jsem tak napul u idiopaticke neplodnosti... do dalsiho ivf jdeme v srpnu měníme gonal za puregon a jestli budu mít dlouhý nebo kratky protokol se ještě uvidi

Leni gratuluji a na Brestaka ti zeptám, teď u nej byla kamaradka

anlek
8. čer 2011

@aknel1976 Super. U Apolinare na to maji grant, takze proto zdarma. Jen musis mit zadanku, ze te posila tvuj gnekolog. To nechapu, ale vyzaduji to. Tam by to uz chtelo se pomalu objednavat.

aknel1976
8. čer 2011

@darkwitch Děkujem 🙂 Je skvělý, že je vše vpořádku, ale...kde je teda problém? ☹ Asi jsem debil, ale co je idiopatická neplodnost?? 😕 ...budm ti všichni tři moc držet v srpnu pěstičky!!!! 🙂 Díky, už vím, že je prý Břešťák v Pronatalu, holky z Dvojčátek u něj byly, tak my poradily 🙂 ...ale uvidím, jak to vůbec chodí u gynekologa, jestli mi k němu dovolí jít, nebo zda mě pošle jinam 😕
@anlek já jdu ale k mému gynekologovi až v úterý ☹ ...a já nevím kam mě on bude chtít poslat... nerada bych se už teď objednala u toho Břešťáka a on mi pak můj Dr. řekne, že si to nepřeje, že třeba mám jít jinam....možná plácám hlouposti, ale nevím jak to chodí??? Do Gennetu mě taky nechtěl za nic na světě pustit a stejně jsem tam šla a pak byl dotčený, ale po nějaké době to neřešil...řekla jsem, že tam mám známou Dr. a hotovo 😀

anlek
8. čer 2011

@aknel1976 Ty mas pravo jit na NT tak, kam chces ... Bacha na to, ze nekteri doktori si z toho delaji dobry kseft, poridi trochu lepsi UTZ (nejdou ani na skoleni) a pak tahaji z tehotnych 1000-1500 Kc. Moje gynekolozka se u Robina take tvarila dotcene, ze jdu k Apolinari, kdyz by mi to mohla udelat ona ... Ale ji bych vysledky fakt neverila ...

nadis.h
8. čer 2011

Ahoj holky,

oni Vám nedělají NT v Gennetu zdarma když otěhotníte u nich po IVF?

aknel1976
8. čer 2011

@anlek on sám by mi to určitě nedělal, někam mě musí poslat. Jen když jsem tam byla asi před měsícem, tak mi hned nabízel, ža až mě k němu předají, tak, že si mám koupit za 2000 balíček, a že budu mít utz každou kontrolu...na to mu prdím! To je trochu dost peněz :( ...a pak mi říkalněco, co jsem moc nepochopila, že snad u něj budu do 12 nebo 13.týdne a pak, že mě předá k nějaké doktorce, která dělá na Bulovce, že spolu mají takovou dohodu....v tu chvíli jsem se ani nějak nepídila o co jde, byl jsem začátek 5tt...ale už teď si říkám co v tom zase je za šolich...a aby mě třeba na NT nechtěl poslat k ní na tu Bulovku ☹ ...pokud to tam dělají???

cibka
8. čer 2011

ahojky všem
tak se nás ptala na různý věci výsledky bude posílat postupne mejlem a dávat do počítače takže když pojedu do gennetu treba na kontrolu tak mi je tam taky řeknou brali nám krev na trombozu nejaký mutace a jeste neco byly to 2 ampulky dr řekla že na pohled jsem normální 😀 😀 tak snad to klapne nic nenajdou a budeme doufat že to jednou dobře dopadne

anlek
8. čer 2011

@aknel1976 Tak pockej do kontroly u nej a uvidis. Ale udelej to, jak ty chces. 😉

cibka
8. čer 2011

@aknel1976 paráda tak máš pěkný macíčky určitě to bude kluk a holka 😉

aknel1976
8. čer 2011

@nadis.h Bylo to tak, ale dnes mi Dr.Vykysalá řekla, že už se to platí ☹

aknel1976
8. čer 2011

@cibka Díky 😉 Stejně tak věřím, že u vás bude vše O.K. a bude mimi nebo miminka 😉 😵
@anlek taky bych si rada vybrala, kdyz uz mam platit, nebo ho poprosim o doporuceni k Apolináři, jak jsi psala ty 😉

nadis.h
8. čer 2011

Tak to je na prd teda.

aknel1976
8. čer 2011

@nadis.h je to škoda, ale za tohle bych peněz nelitovala...jen je to hrozný, že na tyhle důležitá vyšetření někdo nepřispívá...

darkwitch
8. čer 2011

@aknel1976 já si myslela ze je to pronatal 🙂 neříkala ti to misanda? te jsem se na to chtěla zeptat 😀
Idiopaticka je bez příčiny myslím ze to tu mame kazda druha...

aknel1976
8. čer 2011

@darkwitch jojo, misanda 😀 😀 ....tak pryč s idiopatií 😉 😀 ...teď už vám to musí vyjít!!!! 😉

darkwitch
8. čer 2011

@aknel1976 jasne vyjde a doufám ze jako vy dojdeme dal než do sesteho tydne... ještě mi vysvetlila jak je to s tim. Rozdilnym výsledkem laparky a hsg a nabrala krev na štítku

raducha
8. čer 2011

@aknel1976 ahoj do imunni jdem 28.6. se vzorečkem sperma a na krev a 28.7. jdem na konzultaci kdy nám v imunni řeknou jak jsme dopadli. leni hodně štěstí. to už budem moci zajít i někam na kafčo jestli se ti bude chtít. 😅

aknel1976
8. čer 2011

@darkwitch to je skvělý, že ti vše vysvětlila a neboooj, když už to vyjde, tak je to tutovka a dostaneš se rozhodně dál než do 6tt 😉
@raducha tak hlavně ať to uteče a už to máte za sebou!!! Moc ráda tě uvidím, jsme vpořádku, takže není problém někam zajít 😉 A co jinak? Chodíš už asi do práce co??? 😕