Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
23. čer 2011

@kive76 a ty seš doma? nebo chodíš do prace

zvalentova
23. čer 2011

ahoj holky, ráno jsem byla na pedikúře, ale už zas makám 😎

kive76
23. čer 2011

@cibka nejsem doma chodím do práce..

cibka
23. čer 2011

@zvalentova ahojky

maarina
23. čer 2011

holkyy kde ste cely den??
@cibka tak jak je dnes?, nebo spis konkretne ted?? tak sem dneska byla v caru a mam kratky protokol ,, ceka me jeste jeden utz a pak uz jen cekani na ms... tak se tesim a zaroven bojim jak to dopadne ale hlavne, ze uz se bude neco dit a holt cas ukaze..

cibka
23. čer 2011

@maarina makam makam jak sem na tom ms se rozjela takže sem se objednala na kontrolní utz a přístí mesíc asi domácí snažení jen me stve ze tam muj dr nebude musim kd jinýmu je na sale 😠

maarina
23. čer 2011

@cibka sakrys takze se to nepovedlo a ta svinucha fakt dorazila.. 😠 to je skoda.. no a ted musis mit nejakou pauzu a pujdete jeste do iui? ja sem se po tom jeste nepidila tak nevim jak to je.. v caru dnes rikali, ze uz jsou dovolene tak uz si je doktori zacinaji vybirat a bude jich tam v lete min..

cibka
23. čer 2011

@maarina nemusí být pauze ale ted uz nepujdu letos sme byli uz 3x takže zkusíme doma a po dovče pujdeme na ivf takže nekdy srpen září ani jsem nic jiného nečekala to by fakt musel být zázrak akorát me prekvapilo ze mam jeste asi týden čas

veverka.dada
24. čer 2011

@maarina no taky zajímavý osud 😒 aaach joooo...nejhorší je vydržet ty výkyvy nálad....někdy si říkám, že to tak asi zatím nemá být, že ještě pro nás není ten správný čas na miminko a že je to tak možná správně...ale pak se to zas vystřídá s pocitem, jak je to všechno nesparvedlivé, že jiní můžou otěhotnět hned a já si musím projít nejdřív peklem 😒 určitě to znáš 😉
ale stejně jako ty doufám, že v Gennetu se jim určitě podaří to prolomit 😵 jen ani nevím, jestli existuje způsob jak se pokusit zabránit opakování mimoděložního těhotenství...ty o něčem víš? já totiž slyšela, že když se to stalo jednou, tak podruhé je pravděpodobnost opakování se trošku větší 😒

anlek
24. čer 2011

@cibka Jeee, to je mi lito. Ja tomu docela verila, ze uz by se na tebe melo usmat stesti. Ale IVF v srpnu zni jako daleko vetsi sance na uspech.

cibka
24. čer 2011

@anlek to víš že me to mrzí ale musim jít dál a věřit že se to snad jednou podaří nabrat sílu je těžky na to nemyslet zivot je boj ale ja se jen tak nevzdam 😉

malina2
24. čer 2011

@kive76 A uz jste v Gennetu neco podnikli? Ja tam vcera byla konzultovat vysledek 3d ultrazvuku a jsem z toho dost presla. Endometrioza na obou vajec., primarka me zene do ivf, naprosto ji duveruju, takze pujdu, i kdyz jsem puvodne myslela, ze bych sla na laparku a zkousela to prirozenou cestou. Asi jsem ji dost pobavila, kdyz jsem se ji zeptala, jestli pritom nemuze dojit k zamene vajicek 🙂))

kive76
24. čer 2011

@malina2 ahojky, mi už byli v gennetu před rokem...po všech různých vyšetřeních nám bylo řečeno , že jsme oba zdraví, a že počít dítě by neměl být problém, takže jsme se dohodli, že to zkusíme a pak ,že se zas ozvem, kdyby to přirozenou cestou nešlo...od srpna minulého roku zkoušíme..a pořád nic..tak ted na 29.6. jsme objednaný na konzultaci, a pak případné IUičko...

aknel1976
24. čer 2011

@cibka to mě mrzí, že MS dorazila ☹ ...a vy nechcete zatím zkusit IVF?? Neboooj, všichni Dr. jsou v Gennetu příjemní a milý 😉

cibka
24. čer 2011

@aknel1976 zbývá nám poslední pokus a do nej půjdeme srpen/září podle toho jak dorazí ms a v srpnu máme tu dovču

maarina
24. čer 2011

@cibka cauky, tak ses dobra, ze to beres tak v pohode a nevzdavas to 🙂 i kdyz ta pohoda je asi relativni.. Ja tu ctu pribehy holek, ktery po tretim neuspechu rikaji , ze konci, ze uz to nema smysl ale neodsuzuju je, to ne ale rikam si , ze jestli me tohle potka tak do toho pujdu znova a znova at to stoji co to stoji....ALE.....jsem teprve na uplnem zacatku a kdovi co budu pak rikat ja ....mooc ti fandim a na dovce si odpocinete a bude lip uvidis 😅

maarina
24. čer 2011

@veverka.dada jo taky si kolikrat rikam proc to nekde jde a my to musime mit takhle slozite a kdyz pak vidim , ze je nekdo schopny hodit miminko nekam na mraz tak to uz mi zustava rozum stat 😠 ... kazdy holt mame v tom osudu neco napsane a musime si to vyzrat az do konce....ale hlavni je nevzdat to a ty hnusny chvile prekonat a porvat se s tim i kdyz to nekdy hoodne boli... s tim mimodeloznim jsem to taky slysela a dost se toho bojim... muj dr rikal, ze to nikdo neovlivni... telo si pry samo rekne co chce a co ne.... tak nezbyva jen verit , ze to dopadne dobre 🙂

cibka
24. čer 2011

@maarina je to fakt tezký taky jsem mela takový chmury normálne jsem mela období že mi přišlo ze me to uplne v tý hlavě tíží že jí mám těžkou ale otřepala jsem se z toho a život jde dál musí se jednou zadařit chce to jen zkoušet. je to náročný moc moc ne fyzicky. nejhorší je ze se bojís zklamaní ze to zase nevyjde

cibka
24. čer 2011

mám strach z toho že když se to už konečne povede abych nepotratila to bych asi už nezvládla

monnn
24. čer 2011

ahojky,tak vás dočítám 😉
@cibka je mi líto,že mrcha dorazila,ale třeba si dovezete z Řecka suvenýr schovaný v bříšku 😉 ,my jsme se dnes vrátili z Lefkády,bylo to suprový,ale stejně jsem měla sny o miminku,se toho snad nezbavím ☹ ,hele a připrav se na horko 🙂 🙂 a hodně veliký 😝
@aknel1976 Leni a co Ty jak se cítíš maminko?

aknel1976
24. čer 2011

@cibka nebooooj, bude to dobrý, až se to povede!!!! 🙂 Ten strach je normální, já ho měla teď pořád a byla jsem šťastná za týdenní utz!!!! A teď mi přijde další utz v nedohlednu, až za 14 dní, čili po 4 týdnech od posledního a taky si říkám, že jsou snad prťata o.k. 🙂 Toho strachu se nezbavíš, ale musíš hlavně od začátku miminku/kům věřit a to pomáhá!!! Čím víc si budeš připouštět to špatné, můžeš to stresem vyvolat ☹
@monnn Ahoj Mončo 🙂 To je skvělý, že jste si krásně dovču užili 😵 😵 ...ty sny mě mrzí, ale to jen tak z hlavy nevymažeš, bohužel ☹ ☹ Jinak já se cítím fajn, jen jak jsem psala cibce, přijde mi nekonečné čekání na dlaší utz 😝 😝 Ale snad bude vše O.K. Kdyby jsem aspoň už cítila pohyby, tak bych hned byla klidnější, ale na to si ještě chvíli počkáme 🙂 Držím palce, ať se ti co nejdřív Dr. ozve a něco vymyslíte!!!!! Myslím na tebe 😉 🙂

maarina
24. čer 2011

@cibka 🙂 🙂 🙂 takze toho mas stejne plnou hlavu a mas strach co bude dal vid? ale neboj , zvladla si toho uz hodne a zvladnes i jit dal a povede se to neboj 🙂 vzdyt jsi jeste mlada a my zensky neco hergot vydrzime ne? ted to hod za hlavu a tes se na dovcu a ono to dobre dopadne uvidis.... 😀

cibka
25. čer 2011

@maarina jo jo máš pravdu jsme silný a budeme bojovat dneska jse stravila odpoledne se synovečkem je mu rok a 5 mesícu to to letí pořád me držel za ruku a řikal teta a když sem mela jít domů tak povída teta nene

cibka
25. čer 2011

@monnn už se teším na teplíčku se určo spalim jako tady u nás sem jak rak a hned se sloupnu na jak dlouho ste byli? odpočinutá a hurá do boje 😉

cibka
25. čer 2011

@aknel1976 neboj máš je v bříšku a na kontrole bude vše v pořádku dokážu si představit jak je nekonečná další kontrola koukám jak ti ty týdny pekne naskakují 🙂

monnn
26. čer 2011

@cibka byli jsme na 10 dní na Lefkádě,bylo to opravdu krásný,ale ted je nám všem zimaaa 😀 ,do boje? já mám holka asi dobojováno ☹ ,po dubnové HSK mám "stop těhu." sice ještě čekám na zázrak,ale co jsem si psala nezávazně na jiné dis. fora třem DR. byli za jedno a nikdo mi už těhotenství nedoporučuje 😠 ,třeba se ,ale ještě zázrak stane,ale......

sipkova1
26. čer 2011

@monnn Ahoj monn, zdravím Tě po delší době, já teď taky moc nepřispívám, ale sleduju, jsem teď taková mlčící menšina nebo spíš mlčící většina 😅 A kolik tam je teď stupňů a kolik má voda? To muselo být super. 😉

maarina
27. čer 2011

@cibka tady to zas nejak usina. ☹ ..tak sis uzila synovecka 🙂 to ja sem se stala poprve tetickou kdyz mi bylo 7 😀 sestra je o 12let starsi a synovec a neter maji kazdy holcicku taky okolo roku, takze si je taky uzivam a hlidam je a kdyz pak jedou domu tak je mi taky smutno 😒 i kdyz to jsou nekdy pekne certice tak o to vetsi mam silu do toho boje jit nevzdat to 🙂 taky se jednou dockame 🙂

malina2
27. čer 2011

@kive76 U mě uiu prý nemá smysl...Do ivf se mně ale strašně nechce, pořád doufám, že se stane zázrak a ta endometr. zmizí 🙂 Nakoupila jsem si vojtěšku a pupalku teď se tím láduju! Ke komu chodíš?

zvalentova
27. čer 2011

@malina2 to mi pak písni jak pomohla, zrovna v sobotu jsem ji proklínala a dopovala se růžovým práškem 🙂