Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
30. čer 2011

@aknel1976 Ahoj Leni, tak 14.jedem na UTZ, nějak se začínám bát, prosím tě, jedeme k dr. Jarošové, neznáš jí??? Já chodím jinak jen k dr. Brandejský, no a po utz prej hned srpen 😉 Jo a nevíš jak Valy??

kive76
30. čer 2011

já též dr. Jarošovou neznám..

rychetkami
30. čer 2011

@kive76 no mě taky hned po první konzultaci napsala, že v dalším cyklu IUI, i když nemám kompletní hormonální profil. JE to asi tím, že pojišťovna hradí 6 pokusů ročně, zákrok není blostivý a náročný a tak. Držím pěsti!!!!!

zvalentova
30. čer 2011

ahoj vespolek 🙂

kive76
30. čer 2011

@rychetkami díky

kive76
30. čer 2011

@kive76 ahojky

kive76
30. čer 2011

už mi hrabe už si sama sobě odpovídám 🙂
@zvalentova ahojky

maarina
30. čer 2011

@pentagras zdravim holky.. mudr Jarosova je mlada moc prijenma dr. ja k ni chodim..

sipkova1
30. čer 2011

@maarina To je zajímavný, jedna moje známá chodila k MUDr. Jarošový do CAR Apolinář, tak buď jsou příbuzné nebo je to shoda jmen 😕

maarina
30. čer 2011

@sipkova1 ne je to ta sama mudr..... je v gennetu na castecny uvazek

cibka
30. čer 2011

@kive76 po me jí chteli minulý mesíc taky je to hrůza co, kdyz jezdíš tam a pak jeste k obvodákovi na cytologii jako by jí nemohli vzít tam

kive76
30. čer 2011

@cibka já na cytologii chodím ke gynekoložce na Kladně v místě bydliště, tak že mě to zas tak moc nevadí...už jsem tam volala..mají už plno..za 14 dní si mám zavolat, bude se objednávat na září..nebo říjen...no dr. Brandejská říkala, že prostě chce novej výsledek z tohoto roku...takže až bude tak bude..

kive76
1. črc 2011

jéééé holky ted mě napadlo.. asi blbej dotaz, .je nějaká příprava před tím IUIčkem..jako třeba od rána nejíst, nepít ?

cibka
1. črc 2011

@kive76 nene žádná příprava není je to jako běžná prohlídka jen partner tam musí být tak o hodku a půl dřív ty se jen až na tebe přijde rada převlíknes do košilky jdes na sal a oni ti katetrem zavedeou spermijky chviličku ležíš a jdes dom me to dokonce jednou dělali v ambulanci 😀

kive76
1. črc 2011

@cibka díky za vyčerpávající odpověd 🙂 🙂

malina2
1. črc 2011

@rychetkami Ahoj! Taky mam tyhle zkusenosti, v okoli vsichni tehu do dvou mesicu... Taktez chodim k prim. a taky cekam na vysledky z imunologie. V zari me nejspis ceka ivf, iui pry v mem pripade nema smysl. Drzim palce!

malina2
1. črc 2011

@zvalentova Ahoj! Uz taky bastis pupalku a vojtesku? ;) co u tebe za plany, jak pokorit endo?

malina2
1. črc 2011

@kive76 Drzim palce, at to zitra klapne!!

kive76
1. črc 2011

@malina2 díky..tobě též držím palečky, a Všem holkám tady...tenhle rok je náš 🙂

cibka
2. črc 2011

@kive76 ahojky tak jak to šlo byla to brnkačka vid 🙂

kive76
2. črc 2011

@cibka ahojky, jo byla to brnkačka 🙂 no uvidíme...dělalo se to normálně na ambulanci, nějakej doktor takovej bělovlasej, a mluvil hrozně potichu, sotva jsem mu rozumněla...

cibka
2. črc 2011

@kive76 když to bylo v ambulanci tak asi meli na sále plno protože normálen se to dělá tam
je jedno kde se to udela hlavne aby to klaplo

kive76
2. črc 2011

@cibka no ale byli jsme tam ze začátku jediný, a pak ještě po mě přišly dvě pani...takže asi spíš si myslím, že nebylo moc lidí, tak že se to provedlo normálně na křesle v ambulanci... no bylo to rychlý, ani jsem to skoro nepostřehla, že tam mám ten katetr...

cibka
3. črc 2011

ahoj holky taky je u vás tak hnusne zataženo prší ☹

kive76
3. črc 2011

@cibka ahojky, tady taky prší 🙂

zvalentova
4. črc 2011

@malina2 ee, mám jen předepsané léky, jen jsem si pořídila výtažek z mořských chaluh, protože ryby absolutně nesním.
Endo asi moc nepokořím, zkusím v srpnu IVF a pak se uvidí. Nemá cenu to nějak hrotit předem, počkám jak to dopadne.

inza
4. črc 2011

dotaz na toho kdo bral clostik.bere se od 3 dne?
jinak pěkne svatky

cibka
4. črc 2011

@inza ahoj
já ho brala 3-7 den jednou denně a jednou sem brala 2 denně ale to jsem reagovala moc dobře vyrostlo více foliku a nez sem šla na iui tak mi dělali utz jestli jich není víc velkejch jinak by iui nedělali kvůli více četněmu těhu kdyby se zadařilo
jinak také přeji hezké svátky

maarina
4. črc 2011

zdravim holciny.....tak sem dnes po kontrole pred stimulaci a zatim vse v poho...po volnu si jdu vybehat predoperacni ke svemu praktikovi a uz cekam jen na ms.. tak uvidime co bude dal..jsem nervozni jak zvladnu si pichat injekce ale zvladli to jini , zvladnu to snad taky... nebojim se bolesti spis abych to delala spravne 😕 .... kdyztak si k vam prijdu pro radu 🙂 tak si uzivejte volnicko... pa,pa

inza
5. črc 2011

@cibka: diky za info. Ja to mela napsane na papire od dr, ale ten zapomela v doma a ted jsem na horach. Ja jsem si to tak nejak pamatovala, ale preci jenom jsem chtela mit jistotu. Ja mam 2-0-2...... 😀