Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

daphney
28. črc 2011

@zvalentova, díky,to je šílená částka,teda pokud jsem jen o způsob aplikace a ne o příplatek za léky 😠 by mě zajímalo,kolik to stojí bez hrazení pojišťovny ☹

zvalentova
28. črc 2011

@daphney mě řikala Langerová, že doplatek je tam tak jako tak, rozdíl cca 3000,-

pentagras
28. črc 2011

@zvalentova @cibka no já platila za pero s gonalem a ještě za cetrotide ale to mám v normální injekci, dohromady 3500 kč ale mám malé dávkování

zvalentova
28. črc 2011

@pentagras já si vezla plnou tašku, dávka jak pro koně 😀

daphney
28. črc 2011

holky moc děkuji za info 🙂

pentagras
28. črc 2011

@zvalentova no to já taky, stejně jsem posraná, dnes v 16 hod začnu píchat, to pero snad dám ale pak ty injekce, no to je po mě 😀

cibka
28. črc 2011

@pentagras neboj není to těžký ja se taky bála abych to zvladla poprvé sem se bála abych tgo udělala správně a druhý den jsem vedela do čeho jdu tak sem se bála jestě víc 😀 ale pak uz ti to ani neprijde

zvalentova
28. črc 2011

@pentagras v 16?? já to dala až večer, v práci bych to dělat nechtěla 😠

cibka
28. črc 2011

@zvalentova ja to davala taky spíš večer ale vyšlo mi to i do prace 😠

zvalentova
28. črc 2011

@cibka to je nepohoda, mě to píchal manžel. Dost pochybuju, že bych donutila některého z kolegů 😎

cibka
28. črc 2011

@zvalentova ja si to pichala sama mela sem tezko na výber když delam na směny

kive76
28. črc 2011

@daphney tady máš výpis různejch výkonů pro samoplátce, nebo jejichž pojištovna nemá s daným centrem..gennetem smlouvu... a některý dost pálky.. 🙂
http://www.gennet.cz/sqlcache/cenik-142011.pdf
no snad to půjde otevřít..

kive76
28. črc 2011

@kive76 a jestli né...tak jukni na www.gennet.cz a pak na úhrady

kive76
28. črc 2011

sem si to poslala sobě už mi hrabe..

daphney
28. črc 2011

@kive76 díky,ten ceník je dost masakr,už jsem na to koukala dřív...zajímala mě konkrétně poměr ceny pero/injekce

pentagras
28. črc 2011

@cibka nééé, to mi ani neříkej, se bojim, nejvíc, no jsem sama doma, tak bud to dám nebo sebou šlehnu ale musím kvůlu budoucím mimískům 🙂

pentagras
28. črc 2011

@zvalentova no já dostala hned neschopenku, dr.nechtěla abych stimulovala a chodila do práce na 12 že prej jako nic moc, no jsem uplně hotová, doma nuda největší

zvalentova
28. črc 2011

@pentagras děsná nuda, od ET do krevních testů jsem se mohla ukousat, proto jsem si neschopenku ani dřív nebrala.

pentagras
28. črc 2011

to je ale neuděláš nic, mě řekla že to není vhodný prostředíí a kouří se tam, tak má pravdu, tak jsem radši mlčela, no v po jdu na utz, to jsem zvědavá jak stihnu předoperační, jak jsi to měla?? Já právě koukala že tam chtěj i moč na odběr ale jak když mám MS a táhne se mi to a pak už bude OPU, no zítra tam jdu se zeptat ale ty blbý vycházky, mám jen 4 hodky, no a stejně nechci aby mě někdo viděl, každej se stará a jsou hnusní, tohle by asi tady nikdo nepochopil, všichni mají děti normálně a jsou zdraví.

darkwitch
28. črc 2011

@daphney on je i drobny rozdil ve slozeni ne jen ve zpusobu davkoni... ale neptej se jaky tak daleko me znalosti nesahaji a nemelo by to mit vliv
@pentagras to zvladnes a pak uz mezi perem a injekci neni takovy rozdil

cibka
28. črc 2011

@pentagras tak jak si to zvladla byla to brnkačka vid

daphney
29. črc 2011

@darkwitch díky za odpověď, 8/8 jdu k prim.Brandejské tak se jí zeptám

kive76
29. črc 2011

@daphney ááá taky k dr. Brandejské chodím 🙂 🙂

daphney
29. črc 2011

@kive76 jééé super a jak dlouho? Já už rok ☹ chystám se cca za 14 dní na naše druhé IUI a koukám,že ty ho máš akorát za sebou...tak hodně štěstí 🙂

pentagras
29. črc 2011

@cibka byla jsem hotová, jako můj chlap je fakt dobrej, viděl jak jsem ko, tak mi to píchnul a vůbec to nebolelo, až jsem se divila 🙂

pentagras
29. črc 2011

@daphney také chodím k primářce Brandejské, je fakt dost dobrá, jsem ráda že jsme tam, hlavně její přístup je super a nechci ani k nikomu jinýmu, můžu říct že je to doktorka na svým místě!!!!

kive76
29. črc 2011

@daphney no druhé mě čeká dnes 13.30h...no mi začli chodit minulej rok v červnu ..do srpna nám udělali všechny různý odběry, a vyšetření a že prý jsme zdraví a může to jít normálně, a tak jsme se dohodli, že rok ještě zkusíme normálně...a protože se nezadařilo..tak jsme do gennetu zas přišli koncem června...a 1IUIčko špatný, a ted se chystáme na to druhý..jinak to týhle doby je to 2,5 roku zkoušení

kive76
29. črc 2011

@pentagras je dobrá, akorát vždycky kdykoliv jsem objednaná na nějakou hodinu, tak má skluz . ..ve středu teda asi jen půl hodiny, ale minule jsme čekali hodinu a půl, a ještě vzala před náma paní , která vůbec nebyla objednaná.../ abyla trošku neprofesionální, protože před všema co jsme tam seděli..řekla, téhle paní...já tě vzít nemůžu , je tu hodně lidí...no a pak šla na řadu paní přede mnou, a pak vzala tuhle tu dotyčnou )

pentagras
29. črc 2011

@kive76 fakt, to koukám, njn, já jdu v pondělí na utz tak jsme zvědavá co mě čeká dál 🙂

kive76
29. črc 2011

@pentagras určitě to nejlepší 🙂