Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sedmitecka
30. črc 2011

@pentagras no do háje, to sis teda užila ☹ ☹ ☹ ach jo.....jakaá je pravděpodobnost, že bude člověk dvakrát za sebou těhu mimiděložně???? to je hrozný, smůla smůlovatá ☹ ☹ ☹
a to ti dělAal doc. Mardešič přímo v pronatalu?

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka velká pravděpodobnost!!Ne v pronatalu tenkrát dělali jen ty rychlovky,nebylo to jako nemocnice ale spíš klinika a tyhle operace se dělali ve spolupráci s Podolím,tenkrát nás bylo asi 5 a všechny jsme šli v jeden den a dělal nám to doc, nevím jak je to tam dnes,jestli už maj i svoje operační sály velký

sedmitecka
30. črc 2011

@pentagras nemají, proto jsme se ptala 🙂 mě tam dělali jen HSKP, vězší zákroky nedělají....ještě myslím revize......na laparo půjdu nejspíš do Gyncentra, nemají čekací doby......

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka a to mě ještě tak zhormonovali že se mi zbortil celej systém,přestala jsem to totálně dostávat, tak následovala celá řada injekcí na to abych to dostala pak zas abych to neměla ,pak když se zdálo že ok tak jsme šli na IVF a po OPU mi zjistili že jsem prostě moc zhormonovaná pořád a nestoupá mi zase sliznice, tak šli embryjka do mrazáku 4, no co ti budu povídat holka, aby toho nebylo málo tak to můj manžel psychicky neusál a požádal o rozvod, nicméně jsem chtěla podotknout že nám pořád tvrdili jak se musí dělal ICSI že má špatný spermie a po rozvodu dva měs a hned sním byla holka těhotná, tak co si máš myslet, no každej má svůj příběh, já se za něj nestydím a nevadí mi to tu napsat ale je to mazec, dnes mám perfektního chlapa co má děti rád a i mě a pokud to nepůjde tak máme plán že odsud odejdem, protože pak by nás tu nic nedrželo..

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka víš já tenkrát jsem pořád bulela a prožívala to, dnes to neřeším vůbec, mám depky z injekcí a i se někdy teším ale v normě, žádnej stres, prostě ono to nějak dopadne, navíc psychika udělá svý, a myslím že mi tady ještě máme důvod proč bojovat, máme pořád tu možnost ale holky co třeba nemají dělohu, tak už těm už nezbývá nic jiného než náhradní matka a to vůbec nevím jak to u nás v čr chodí

sedmitecka
30. črc 2011

@pentagras ☹ ☹ ☹ ☹ musíš být neuvěřitelně silná ženská, klobouk dolů!!!!!!!
mě to tentokrát docela položilo, ale trvalo to naštěstí jen pár dní, zase se mi dostavila bojovná nálada, a začala jsme hned konat, proto už jsme objednaní do Gennetu i na lararku a hodlám bojovat za ty lázně!!!!!
říkám si, že prostě, když jsme oba zdraví, mám dělohu (dokonce dvě 😀 😀 😀 a skvělého chlapa, který se osvědčil, ustáli jsme toho spolu už dost za těch pět let, tak se to jednou povést musí....sice je mi už 34, ale tak ještě čas je......tak se zase těším ze všedních dnů, na dovču a tak, a budu bojovat 😉

darkwitch
30. črc 2011

@pentagras to je šílené...

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka to víš žejo, jsi zdravá a možnost pořád je a já věřím že ted se ti to povede, a ty lázně ti doporučuju, já je tenkrát nechtěla, byla jsem blbá 😒 , dnes bych to udělala jinak.
A co se týče síly, jak jsi psala, pár dní a pak jses stejně musela zvednout a jít dál, a to já musela taky, nic jiného mi nezbylo, tak a taky ve skrytu duše doufám že ted se to povede a budem štastná rodina ale pokud ne tak se nedá nic dělat, ale vyzkoušíme všechno na tom jsme se dohodli 🙂
A na dovču jedte, my jsme jeli taky a užili si to moooc a ted už stimuluju a dělám že se mě to netýká 😀 vybírám jiný auto a plánujeme malovat a tak, jen ti povím že jsem na doporučení mudr dostala neschopenku a to je nuda nejvetší ale zase nechci nic zanedbat, když to řekla že je to lepší tak asi ví proč 🙂 🙂

pentagras
30. črc 2011

@darkwitch @sedmitecka to je život, ono je toho víc ale nebudu vás tady depkovat, jen se holčičky teště na miminka a radujte se ze života, protože když má člověk zdravý ruce může chodit a vidět tak vlastně je vše super a nejde vůbec o nic a miminko beru jako bonus, tak uvidíme, ale holky na ty injekce si já prostě nikdy nezvyknu, nesnášim je, je to fakt hnus 😀

darkwitch
30. črc 2011

@pentagras ale zvyknes 😀 ja jsem posledni davku davala dohromady z tech zbytku gonalu (co tam zbyva nejakych tech 37,5jednotek, nebo kolik to je) ze ctyr per... a dalo se to 😀 nejhorsi je ta prvni, prvni den...

pentagras
30. črc 2011

@darkwitch ty jo, to jsi dobrá 🙂

darkwitch
30. črc 2011

@pentagras ten posledni den uz mi to fakt bylo jedno, hlavne ze to budu mit za sebou 😀

zdenkaturkova
30. črc 2011

Ahoj holky, je nějaké zvláštní opatření po IUI. V úterý jdu na ultrazvuk a pak dle ovulace na IUI.

cibka
30. črc 2011

@sedmitecka to jsme na tom stejne taky čekám ms a furt nic pokud neprijde do pondeli jdu pro léky na odložení dne sem uz 37 den a nic ☹ a dovča za týden

marca22
30. črc 2011

Ahoj holky,jak dlouho jste čekali v Gennetu na výsledky genetiky?

cibka
30. črc 2011

@marca22 ahoj, ja asi mesíc

marca22
30. črc 2011

@cibka Fakt? Tak to je dobré,my byli 11.7. tak snad se brzy dočkáme 🙂

maarina
30. črc 2011

@cibka
@marca22 ahoj holky muzu se zeptat proc jste sli na to vysetreni genetiky a co konkretne se tedy zjistuje? .... to tam posilaji az po pripadnem neuspechu po IVF?

marca22
30. črc 2011

@maarina Mě selhávají vaječníky a hledá se příčina,také už mám za sebou 2 neúspěšné stimulace k IVF
Zjišťují se hlavně trombofilní mutace,které mohou zavinit neplodnost,pak se to řeší na hematologii

maarina
30. črc 2011

@marca22 tak dekuju za info.....to ja zatim patram kdyby nam IVF nevyslo tak abych byla pripravena na pripadne dalsi vysetreni

marca22
30. črc 2011

@maarina mysli pozitivně 😉

maarina
30. črc 2011

@marca22 jo o to se snazim ale taky stojim nohama na zemi a musim byt pripravena i na ten mozny neuspech.... ale to budu resit az to prijde

sedmitecka
31. črc 2011

@pentagras to jsi napsala moc hezky 🙂 ja vim, ze kdyz je clovek zdravy, je to ta nejvetsi vyhra a ma si toho vazit, dite je opravdu dar, bonus jak pises, ale presto si porad neumim predstavit, ze bych ho nemela......presvedcuju sama sebe, ze by se nedalo nic delat a zaridili bychom si zivot jinak, cestovali ta ka...ale nepresvedcila jsem se 😀 😀 😀 ale ted se mi celkem dari uzivat si zivota a neresit nic, co neni aktualni, tak jsem rada, ze uz nehystercim jako pred rokem 😉 clovek se asi temi neuspechy obrni......
ty pekne stimuluj a klidne si vybirej nove auto , to nezaskodi 😀 ja se ted zase soustredim na vybirani dovolene a taky nas dost zamestnava rekonstrukce bytu, takze se nenudim a myslenky jinde .....
drzim moc palecky!!!! a neschopenka je fakt vhodny, ja ji moc uvitala!!!!!!! koukej na filmiky, cti, nohy hore 😉

sedmitecka
31. črc 2011

@marca22 ahojda, at vam genetika vyjde dobre!!!! my cekali taky asi mesic.....

sedmitecka
31. črc 2011

@cibka to je opruz s tou mrchou cervenou 😠 😠

zvalentova
31. črc 2011

@marca22 ahojky, já čekala na genetiku skoro 2 měsíce ☹

darkwitch
31. črc 2011

@sedmitecka to jsme na tom stejně, taky si to nedovedu představit, ale aspoň teď si snažím užívat... a docela se mi to daří, jen muž si tak nějak vzal úplně jinou ženu než jsem teď, ale on to přežije 😀
včera jsme si užili báječný večer (noc) jeli jsme ke známým, dali nějaké deskové hry a protože nám ujel poslední vlak tak jsme se rozhodli ve dvě hodiny v noci, že těch deset km domu dojdeme pěšky, že to bude rychlejší než čekat na první ranní vlak 😀 no v té tmě a dešti to bylo docela dobrodružné, ale užili jsme si to... jen jsem dnes jak praštěná 😀

sedmitecka
31. črc 2011

@darkwitch jééé, to jste měli pěkný noční výlet 😀 já mám tyhle akční a neplánované zážitky moc ráda 😀
my zase včera vyrazili v tom lijáku do lesa, chtěla jsem si naškubat pár borůvek na cheesecake, no borůvka nebyla ani jedna, zato jsme se vrátili s taškou plnou hub a totálně promáchaní až na spoďáry, dneska pěkně kejcháme stereo 😉

anlek
31. črc 2011

@darkwitch Jo jo, to jsou skvele zazitky, ktere vam nikdo nevezme. A jen pockej, az vam vyjde tohle IVF, tak o ne na nejakou dobu prijdete a aspon budete mit na co vzpominat. 😉

marca22
31. črc 2011

@sedmitecka Ahojky,díky. A co vy jak na tom jste?