Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maharall
5. říj 2011

@hypo tak super alespoň nějaká dobrá zprávička. Budu moc držet palečky ať se MS dostaví co nejdříve..... 😉 .

rychetkami
5. říj 2011

@zvalentova to to pěkně letí...tak ať se vyvíjejí a tajně doufám,že si z tebe vezmu za měsíc příklad při svém 1. pokusu🙂 Drž se

zvalentova
5. říj 2011

@rychetkami určitě, když štěstí sedlo i na mě, tak už na každýho 😉

rychetkami
5. říj 2011

@zvalentova no já jsem taky tak trochu "potížistka"...nemůžu si stěžovat, mám vpodstatě vše, co jsem si přála, jen jsem se k tomu musela prodřít podstatně déle než holky v mém okolí...a tak snad i to mímo nakonec nějak přijde...

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anlek
5. říj 2011

@cleapatris ja jsem uz vybehavala predoperacni, tak tusim, ze mi prave delala vyter z krku a nosu, mozna brala navic CRP, aby byla jistota, ze je to jen viroza. Nic bakterialniho. Doporucila hodne vitaminu, caje, klid, ... No klasika.

zvalentova
6. říj 2011

ahoj holky, frčím dneska do práce, zkontrolovat jestli tam něco dělají 😀

cibka
6. říj 2011

@zvalentova ahojky tak opatrne

majcam
6. říj 2011

@cleapatris já teď v pátek byla na předoperačním,a v sobotu se probudila s rýmou atd.,naštěstí jsem neměla teplotu,sestřička říkala,ať hlavně není teplota,jinak stříknout do nosu a nějaký cucavý bonbon prý může být, i ibalgin...,je to jak na potvoru,celý rok jsem nebyla nemocná a když má přijít stimulka,tak mám nejdřív cystu a pak jsem nastydlá 😠
@rychetkami tak držím pěsti,já stehno radši nepokoušim,dělá mi problém si i píchnout decapeptyl do břicha, takže naštěstí mi to teď píchá manža,ale až bude mít příští týden odpolední,tak se budu muset pochlapit já 😕 no a snad to teda pícháme do svalu...,nechápu,jak to laik má poznat,jo a dělá mi problém míchání, včera jsem tam měla takovejch bublin,že se mi ti vracelo ze stříkačky furt nazpátek,jsem byla pěkně v nervech, protože jsem to samo chtěla stihnout přesně načas 😉
petrita83 čau kočko,jak se daří!!!!!!!!! Já zatím stále bojuju 😠

pentagras
6. říj 2011

AHoj kočky, jdu se podívat, doufám že je tu hodně nových těhulek: )))

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rychetkami
7. říj 2011

@majcam no jak to tak čtu, tak asi využiju služeb mojí kamarádky lékařky🙂

rychetkami
7. říj 2011

dneska mi gynekolog při prevenci objevil trochu zvětšený vaječník...no tak doufám, že je to hlavně ovulací - buď dnes nebo zítra, a nepřekazí mi to stumilaci a následné IVF...mm z toho docela depku☹

darkwitch
8. říj 2011

ahoj holky, poslední dobou to tu nějak flákám, ale tak jsem neměla moc žádné novinky... a ani jsem o tom nechtěla moc přemýšlet... ale v pondělí jdu k Langerové tak se opět hlásím 😀

zvalentova
9. říj 2011

@darkwitch supr zpráva, budeme čekat na výsledky 🙂
Já tam jdu v úterý na krev, tak snad bude v poho.

cibka
10. říj 2011

@darkwitch tak jak si dopadla u dr. Langerové

majcam
10. říj 2011

@darkwitch ahoj,já tam taky dnes byla dopoledne.....
Jinak jdu ve čtvrtek na OPU... 😉

monivo
10. říj 2011

@hypo tak co, už dorazila? 😀

hypo
10. říj 2011

@monivo ahojky, ani nemluv ☹ samozrejme NIC.... dnes jsem 39DC a 5den po vyvolavacce, sliznice pred vyvolavackou 12mm a ta mrcha cervena nikde...... se fakt picnu

darkwitch
10. říj 2011

ahoj tak hlásím, že nic nevím 😀 teda jako pohovořily jsme spolu, ale proč se nic neoplodnilo se neví... jednou hypotezou jsou ty špatně zralý vajucha, ale je to jen hypotéza, mám si rozmyslet kdy půjdem do dalšího pokusu (nejdřív teda před vánocema) a jestli dlouhý protokol, nebo IVM... takže tak... jsem zvědavá co vymyslím...

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inza
10. říj 2011

@majcam: ty teda jedes 🙂

monivo
10. říj 2011

@hypo možná v tom mají prsty trochu nervy, ne? To je tak vždy, když na něco čekáš apod. Tak to mě mrzí, že tě to takhle zdržuje ☹

cibka
10. říj 2011

@majcam fakt jo tak držím palečky a jak to vypada?

cibka
10. říj 2011

@hypo ja měla uplne to samé ani 14 dní po vyvolávačce nic tak jsem jela na kontrolu a dr řekl že max do 3 týdnů dorazí a ona dorazila do týdne dr rekl ze to necha na přírodě 🙂 neboj taky přijde

zvalentova
10. říj 2011

@cibka ahojky, tak co děti?

malina2
10. říj 2011

@sedmitecka No to je šílená částka! Neexistuje jiná varianta??? Tohle všechno je šílenej byznys... Jinak držím palce, až se dáš dohromady ;)

malina2
10. říj 2011

@zvalentova Jak se daří? Pořád žádné nevolnosti? U mě už udeřily... Ale nic dramatickýho, jedno blinkání plus žaludek neustále na vodě. Doufám, že to brzy zase skončí!

zvalentova
10. říj 2011

@malina2 mě báječně, nevolnost žádná, furtuju se od rána do večera 😀
Zítra jdu na krev a za týden a screening

malina2
10. říj 2011

@zvalentova Tak to se máš! U mě to začlo někdy v 7tt, takže už dva týdny. Zhubla jsem už 3 kg - netušila jsem, že těhotenství je taková dieta 🙂 Do jídla se musím vyloženě nutit. Už vybíráš porodnici? Do 14tt se musíme registrovat...