Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
14. říj 2011

@majcam: cauky...tak co jakou jsi mela urodicku? ja pokud si pamatuji tak jsem ho uz zavadela den po OPU a na ET jsem ho pak polykala

jinak vsem pekne rano

majcam
14. říj 2011

@inza malou,ale s tim jsem počítala...je to teď v gennetu nějaké zmatené,hlídaj si,aby si dr. dělal i na sále svého pacienta,to je sice super,ale dr.přebíhá furt mezi ambulancí a sálem,takže buď čekáš dole anebo nahoře..a pak ještě to s tim Pepou embryologem... 😠...manža čuměl jak vrána,co jsem tam jakoby pomyslně vše zaškrtla,a když on řikal částky🙂)no já taky čuměla,jsem si řikala,že jsem to snad vyplňovala "vožralá"🙂)

majcam
14. říj 2011

Chjo a ještě nevolaj ☹

zvalentova
14. říj 2011

@majcam ahojky, já ho prvně také nejdříve jedla a pak teprve zaváděla, teďka rovnou zaváděla... ale už mám asi tak dvacáté balení, tak mi to přijde jako věčnost 😀

zvalentova
14. říj 2011

@inza ahojky, jak se vede?

majcam
14. říj 2011

@zvalentova ahoj,jo to jo,jen jsem zmatená,kdy si ho mám zavést,na protokolu mám že až po transféru,ale vim,že v loni to bylo už nějak po OPU...Bukvová mi odešla a já to mám teď všechno nějak jinak 😠

zvalentova
14. říj 2011

@majcam tak pokud to máš "pokyny" tak se jich drž, je to lepší.....

majcam
14. říj 2011

tak už!!!!! jsem se tak lekla telefonu,že jsem vyprskla kafe na zeď 😀 ,tak se zatím vyvíjej a držej 😉

zvalentova
14. říj 2011

@majcam paráda !!!

zvalentova
14. říj 2011

co máte holky v plánu na dnešek a víkend? 😎

raducha
14. říj 2011

@zvalentova zítra jedeme do plzně k rodičům. syn má svátek. tak bude malá oslava. 😀

majcam
14. říj 2011

@raducha ahoj,jak starý embryjko ti pls zaváděli? A kdy sis dávala ultroš?

majcam
14. říj 2011

@raducha jo už to vidim,tak jen ten ultroš,kdy sis zaváděla?

petulinkaaaaa
14. říj 2011

Ahoj holky, jsem tu nová 🙂... 4.11. jsme objednaný do Gennetu, tak jsem zvědavá, co nás čeká. Co vše se při umělém oplodnění platí? 🙂

zvalentova
14. říj 2011

@petulinkaaaaa ahoj, vítáme Tě tady 🙂

rychetkami
14. říj 2011

@malina2 ach jo, doprčic,to mě strašně mrzí☹ drž se - sice se neznáme, ale jsi určitě statečná baba... nesmíme se nechat odradit a jít dál, jiná cesta k cíli nevede a nic není zadarmo. Doufám,vlastně věřím, že si časem přečtu lepší zprávy.

monnn
14. říj 2011

@majcam ahoj při obou IVF jsem zaváděla ultroš asi druhej den po OPU.
Jinak vás holky sleduji a gratuluji k výsledkům,jen mě mrzí malina chjo,je to vždy velký pád -se těšíš a pak dostaneš facku jak ......
Jinak holky 30.10 mám nástup k Apolináři,už se těším jak budu běhat po Praze a hledat tuto nemocnici 😀 a ke všemu to mám časově omezený,jj nic nemůže být bez adrealinu 😉

cibka
14. říj 2011

@majcam já ho začla zavádět už druhý den po opu a jak si teda dopadla? a normálne jsem ho zavedla ráno na et sla až ve 14 hodin

inza
14. říj 2011

majcam:tak super ze se vsichni pekne drzi. jo slyšela jsem ze ted dr dela sveho pacienta kompletního.musi v tom byt dobry bordel a nedivim se ze se porad ceka. my uz Gennet vymenili za Brno a ted asi pujdem na minimalku kterou tam delaji bez problemu a v Gennetu ji delat nechteji.ted jsem jeste byla na imunologii ale jinde nez v karline.kdyz zmena tak kompletni. doufam ze se prckove dobre budou drzet....jo co je s pepou embyologem?

zvalentova:ujde to.ted asi budeme podstupovat minimalku v brne
jinak my pracovni vikend na horach nez nam napadne sníh... 🙂

raducha
14. říj 2011

Ahoj já budu tatínek!

raducha
14. říj 2011

😀

raducha
14. říj 2011

@majcam utrogestan jsem si začala zavádět ten den po transféru. dva večer a dva ráno. 🙂

daphney
15. říj 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Do gennetu chodíme už přes rok,k Mudr. Brandejské, včera jsem podstoupila naše první OPU, máme 14 vajíček, teď čekám až zavolají jak s jim vede... Taky vám to tam přijde tam zmatené? vůbec nevím co si o tom mám myslet 😒

zvalentova
15. říj 2011

@daphney byla jsem tam v úterý a zrovna mi přišel klid. Možná před bouří 😀
Jinak poslední dobou mi tam fakt přišlo víc klidu než dřív. 🙂

darkwitch
15. říj 2011

Já tam byla v pondělí a taky mi tam přišel nebývalý klid 😀 rozhodně větší než před měsícem...

zvalentova
15. říj 2011

@darkwitch přesně, ještě na jaře fofr, teď klid a pohoda

daphney
15. říj 2011

tak já mám štěstí vždy na to, že je doktroka zmatená jak lesní včela 😒 no snad ví co dělá, přežiju vše jen ať to k něčemu je 😎

zvalentova
15. říj 2011

@daphney a kdo ti dělal OPU?

daphney
15. říj 2011

@zvalentova Dr.Brandejská, teda myslím, že ona, než přišla tak už jsem spala, teď už jen čekat jak to dopadne, podařilo se oplodnit 10 vajíček, zítra zase budou volat jak se jim vede

cibka
15. říj 2011

@daphney oni volají už i v nedeli ju nam volali až v pondělí pokud to vyšlo přes nedeli v sobotu a pak pondělí