Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
22. lis 2010

@darkwitch počkáme..kdo si počká,ten se dočká.. 😉

betox
22. lis 2010

@lucavka moc gratuluju 😉
@darkwitch tak to je dobře, aspoň Tě to nebude strašit a budeš mít od všech vyšetření konečně pokoj 😉

kacmelina
22. lis 2010

@lucavka to věřím 🙂 Není to lehlé 🙂

darkwitch
22. lis 2010

@betox ale nechce se mi, ale co muzu delat 😀 zase radsi to budu mit zasebou ted nez dalsi tehu koncici driv nez zacne...

inza
22. lis 2010

@darkwitch: v klidu tam je to naprosto v pohode...ani ti to neprijde ze jdes na nejakou operaci... 😉

darkwitch
22. lis 2010

@inza to jsem zvedava 😀

ajriska
22. lis 2010

@lucavka páni to je super!!!!
Můžu se zeptat...vyšlo to u vás hned napoprvé?

betox
22. lis 2010

@darkwitch to je normální, neznám nikoho, kdo by se na operaci těšil...Ale bude to v pohodě, uvidíš 😉

pet.s
22. lis 2010

@majcam seč ji děsně miluju právě pěkně vysírá..PŮJČÍM!!!!!!!!!!!!ba ne nepůjčím, bycjh ji nikomu nedala. Jdu kouknout do pleny 😉

omcamauta
22. lis 2010

Ahoj holky, nemáte někdo zprávy, jestli to teda teď už v té laborce v gennetu bude nový standard, že výsledky hcg budou mít až druhý den? Já to ráno vědět, tak jdu radši jinam... 😠

betox
22. lis 2010

@omcamauta bohužel asi ano..Já měla výsledky u nás v nemocnici do hoďky 😒

omcamauta
22. lis 2010

@betox ☹ tak snad budou zítra... jestli se ztratí, jako se to minulý měsíc pár lidem stalo, tak stejně budu muset někam jinam... já už to potřebuju potvrdit (i když vím, že to bude další velká nula).

lucavka
22. lis 2010

@ajriska - vyšel hned první transférek. Snad bude mimi zdravý a hezky poroste. Zbylo nám totiž jen jedno embryjko. Nemáme nic v mrazáčku a peníze na další cyklus taky už ne...

zelvik
22. lis 2010

@omcamauta Ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu, ale přihodím svou zkušenost. V Gennetu jsem byla na krevním testu na HCG v pátek 12.11. něco po 8.hodině ráno. Odpoledne jsem tam cca v 15:30 volala a výsledek už byl. Sice negativní, ale to už si zvykám☹

ajriska
22. lis 2010

@lucavka no my právě zaplatíme 7000 za injekci + 2500 za PK + 4000 za zmražení, pokud bude co...no a pak tak nějak taky už nebudeme mít...

majcam
22. lis 2010

S těma krevníma výsledkama je to jak kdy,já je vždycky měla druhý den a to už i v únoru...,takže to nejspíš bude podle toho,kolik toho ten den odberou... 😉

inza
22. lis 2010

ja je mela vzdy ten den co jsem byla na odberu...dneska nejak nemam moralku na to jit cvicit tak asi vynecham

majcam
22. lis 2010

....my si taky počkáme na další IVF...našetřený peníze padli(y) na byt a do toho jsem na ÚP... 😒

lucavka
22. lis 2010

@ajriska - my doufali že do toho mrazáčku něco zbyde. Ale holt ne... Tak musíme vsadit na tu jednu kartu co mám teď v bříšku 🙂 . Jinak by zase chvíli trvalo něco našetřit. Navíc bych nejdřív musela hledat novou práci....

omcamauta
22. lis 2010

@inza já předtím taky. Jenže co synlab koupil klinlab, tak jsou tam poslední měsíc zmatky, málokdy je to ještě ten den a známé třeba výsledky úplně ztratili a našly se až za 3 týdny 😠 holt si asi budem muset zvyknout... nebo chodit rovnou jinam jako samoplátce 😕

majcam
22. lis 2010

@lucavka IP 😉

ajriska
22. lis 2010

@lucavka
mjm...takže ti zavedli jedno? No každopádně je úžasné, že se takhle krásně chytlo..pokud to půjde, nebudu mít ten blbej hyperstimulák, tak snad nám zavedou dvě, Dneska jich máme 6, ET bude ve středu

lucavka
22. lis 2010

@ajriska - tak to budu hroně moc držet palečky ať se jim pořádně daří. 😉 . Nám právě den před ET řekli, že zbylo jen jedno, takže to ani jinak nešlo. Hlavně aby se pořád takhle drželo.

@majcam IP 😉

majcam
22. lis 2010

@lucavka nápodobně 😉

inza
22. lis 2010

no my uz jdem do dalsiho IVF plne za svoje a to ja jsem jeste na ÚP...takze nic moc.
@omcamauta: no nejakou dobu jim bude trvat nez se vse usadi a jeste se stehovali....uvidime jak budou dal pokracovat...

lucavka
22. lis 2010

@majcam - taky IP

majcam
22. lis 2010

@inza ale ty už ho přece nebudeš potřebovat 😉

majcam
22. lis 2010

@inza s tou prací,už z toho začínám mít nerva...prostě nikdo ani neodpoví 😠 😠 ,a to už se koukám i na prodavačku,né že bych tuto profesi nějak snižovala,ale člověk k tomu až tak moc nepotřebuje nějakou spešl kvalifikaci 😠 a nejlépe všude chtějí do 30 let...nechápu...

inza
22. lis 2010

@majcam: no si myslim ze potrebovat budem. A co mam rikat s praci ja. Si neskrtam uz od dubna...presne ani neodpovi

darkwitch
22. lis 2010

@inza
@majcam holky nedeste me...