Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
22. čer 2009

Ahoj holky,

zdravím vás po delší době. U nás nic nového, takže vás jen čtu, tak nějak nemám čím přispět 🙂

Asi mi něco uniklo, ale všimla jsem si Ivomal. Jestli dobře koukám, tak se zadařilo //? Tak to moc gratuluji 🙂

Jak jste psali o genetice - my tam byli 12.5., u Raškový a pořád výsledky nemám. Zkoušela jsem jí psát email, dnes tam není, tak snad zítra odpoví. Primářka sice říkala, že výsledky už stejně nic nezmění, ale přeci jen bych ráda měla klid.

Milu, tak už jsi začala, tak ti držím palce. Jak ti je? Vše OK?

Mějte se všechny fajn.

monivo
22. čer 2009

hypo, můžu se zeptat, k čemu je dobrý kajenský pepř?

hypo
22. čer 2009

no prej pred stimulaci nebo pri stimulaci pomaha...... ted uz presne nevim k cemu, je to tri mesice co jsem ho bastila a i tak jsem toho nesnedla moc, nejak jsem zapominala a palela me po nem zaha 🙂 nicmene na konikovi je o nem cela diskuze...........

ivomal
22. čer 2009

Ahoj Mojivo, děkuji🙂 No zadařilo, nechala jsem si udělat hCG při předoperačním, protože jsem den před tím našla hooodně slabo // a bylo to tam🙂 ..Takže laparka se odkládá na neurčito...

monivo
22. čer 2009

Tak to muselo být dvojnásobně příjemný - // a odklad operace 🙂 A takže přirozeně?

barrca
22. čer 2009

ivomal, moc gratulujia držím palce, ať jde vše bez problémů!

ahoj hypo! Jak je - četla jsem, jaké si měla trápení, drž se kočko ... já si zatím čekám na 2.ivf

evak99
22. čer 2009

ivomal, no tak to je obří gratulace!!! 😀 😀 😀 fakt přirozeně, jo? to je úžasný! mám z Tebe radost holka!
tak se teď šetři...

holky, dneska jsem měla docela průdu se setřičkama v gennetu, jsem se tam objednávala na tu hysterku a pamatovala jsem si, že mi dr. brandejská říkala, že to musí být v první části cyklu, tak jsem tam ráno volala, že jsem jako dostala ms a ať mě objednají, tak mi to dala na 20. DC, přestože jsem se třikrát zeptala, zda je to správně...no ale pak mi to nedalo, jsem to googlila a volala mamce, která je dr a zjistila jsem, že mé tušení bylo správné, tak jsem tam musela volat znovu, řekla jsem té sestřičce, která teda jinak byla moc milá, ať to ověří a přeobjedná mě...no a měla jsem pravdu! Takže jsem docela naštvaná, že je s tím děláním dětí taková organizační práce a ještě musíš všechno pořád ověřovat...tak mam z toho blbou náladu!

ale ivomal mi ji zlepšila!!!

zuzuliku IP

hypo
22. čer 2009

barrca - me je po 3 mesicich celkem lepe i kdyz bleju porad diky redukci beru porad plno prasku a posledni dobou me desne trapi bolesti hlavy.....

ivomal
22. čer 2009

Holky úplně po haluzi přirozeně. Obrovské překvápko u nás doma 🙂 Všem moc děkuji a holky, držím palce, jednou se to vždycky povede!!!!!!!!

miluse
22. čer 2009

Barčo, jo zatím to docela jde, jen se mi dneska občas motala hlava, tak nevím jestli to bylo tlakem a tím počasím venku anebo už začíná ten puregon působit 😕

Ivčo, tak to je super 😉 jsi zdárným příkladem toho, že naděje umírá poslední. 😉

A když jsme u tý laparky, tak kámoška šla na laparku dokonce těhu, mohla být tam max. ve 2 tt, měla nepravidelný cykly, takže jí to moc přesně naplánovat nešlo a ani vlastně při tom samotném výkonu to nezjistili 😕 Zjistila to vlastně až po, když čekela na MS aby mohla nasadit clostil. Tak teďky akorát běhá po vyšetřeních jestli je vše OK, tak snad jo, když už bobís přežil všechny tyhle peripetie.

Evi, njn... mě taky ty sestry tam občas přijdou mimo a hlavně občas nevědí co kde kdy a jak 😕 já taky minulý pátek čekala na zavolání a nakonec jsme tam stejně musela sama, páč mě vůbec nezavolala a nebo by zavolala tak v půl 3, že tam máme být ve 3 😀

Hypo, drž se, už to brzy přejde a bude líp a těhotenství si jen budeš krásně užívat, uvidíš 😉

ivomal
22. čer 2009

No k těm setřičkám...v pátek jsem volala, že bych asi potřebovala, vzhledem k okolnostm objednat na utz. A líčím jí, že jsem asi těhu a ona na to, že to jste zjistila až teď? Přešla jsem to bez poznámky a pokračovala ve vylomení termínu. Tak nakonec jdu k Vykysalé až 9.7., protože Brandejská má mít dovolenou první dva týdny v červenci. Mého drahého málem trefilo, když zjistil, že až za tři týdny , půjde se mnou 🙂 .....to čekání je brutální, hlavně ta nejistota, zda je vše v pořádku.

zuzulik
23. čer 2009

Ivusko, moc moc gratuluji a preji Ti at to dotahnes do zdarneho konce 😉 ... vid ono to leti jako voda, tak co nevidet budes mit broucka v naruci 😵

ivomal
23. čer 2009

Děkuji Zuzuliku, kéééž by, zatím tomu nechávám volný průběh a snažím se nestresovat cokdyby, jakdyby...utz daleko a čas se vleče. 😉

blucka
23. čer 2009

Ahoj kocky, vsetky vas moc zdravim...
S radostou sa musim pochvalit, ze 17.6. v 12.24 a 12.25 sa nam narodili nase dvojcatka Adamek (3160g, 49cm)a Sebastian (3020g, 51cm), sme vsetci ok a vcera nas pustili zo spitalu, tak si na seba zvykame, na novy rezim.... 🙂

ivomal
23. čer 2009

Blucko, mocmoc veliká gratulace🙂 Kluci mají úžasný míry na dvojčátka 😉 , hlavně ať jste všichni zdraví a rostete jako z vody!!!!

evak99
23. čer 2009

teda blucko, tak gratulace a hodně síly, ať vše hezky zvládáte!

ivomal, hlavně žádný stresíky a šetři se...neboj ty tři týdny utečou jako voda! 😉 alespoň už bude bobek velkej a bude ho pořádně vidět na utz! 🙂

evak99
23. čer 2009

milu souhlas, mě to většinou nevadí, ale včera mě to fakt vzalo, byla jsem unavená a ještě je kontrolovat...je to děs...ale což, dosáhla jsem svého, takže to snad bude ok...
a ta těhotná kámoška s laparkou je fakt dobrá...no jo, příroda je mocná... 🙂

barrca
23. čer 2009

Blucko velké gratulace!!!! Paraáda 😀

Jinak hlásím, že jsem dnes byla u dr. Vykysalé a domluvili jsme se na další ivf v srpnu (podle cyklu buď na začátku srpna a nebo až přelom srpen-září) s dlouhým protokolem. Teď to jen všechno naplánovat ... docela by se mi líbilo, že by se mi o dva až tři dny zpozdila mrcha a já mohla začít už na začátku srpna (jenže s tím dlouhým protokolem je potíž, že musím 21DC na injekci a to budu asi akorát končit s dovolenou) ... no uvidíme 😉

evak99
23. čer 2009

barrco uvidíš, někdy se mrška opozdí, když je to potřeba.... 😉

zuzulik
23. čer 2009

jeeeeeeee blucka, gratulujem! no chlapci maju krasne miery, nadhera, tak len nech ste vsetsi zdravi, nech chlapci rastu do krasy a nech sa vam dari!!!! 😵 😵

barrco: ja jsem dnes taky byla u Dr.Vykys. ale na 9.15

monivo
23. čer 2009

Ahoj Blucko, moc gratuluji. Až budeš mít čas a náladu, dej nám do alba nějakou fotečku 😉

barrca
23. čer 2009

zuzulík, já byla až 11:30 ... ale skoro jsme se tedy potkaly 😉 ... nebyla si ale u ní nedávno?
evak, kéž by 😵

terezita
23. čer 2009

ivomal, gratuluju k // 😵 😵

blucko, blahopreju ke klucikum. teda krasne miry maji! a vybrali si nadherny termin.. 😉 😉 e stejny den mam narozky i ja 😀 😀 😀

evak99
23. čer 2009

barrco třeba ti to ta dovoška oddálí...
😉

barrca
23. čer 2009

no já to budu oddalovat, seč budu moct 😖 ... ale co v "nejhorším" si akorát ještě budu muset měsíc počkat a zase oslavím třicetiny v klidu bez hormónů 😎

miluse
23. čer 2009

Blucko, gratuluju, téééda kluci ale byli obříci 😨 tak ať vám jen dělají samou radost 😉

Barčo, neboj, všechno dopadne přesně jak má a jestli to bude o pár týdnů dřív nebo později, už až tak nehraje roli. Držím pěstičky, aby ti to v tom srpnu vyšlo 😉

Mě čeká ve čtvrtek ultrazvuk, tak jsem zvědavá jaká úrodička tam bude, radši se připravuju na tu horší variantu, že tam budou 2 max 3, ale necháme se překvapit. 🙂

barrca
24. čer 2009

Milu neboj, budeš mít supr úrodičku a navíc ti vždy ještě můžou přizpůsobit dávku. Já říkám, hlavně se nestresovat, to ničemu neprospívá 😉 Držím palce. Zítra jedu do Bruselu, tak vás pár dní nebudu sledovat, ale po víkendu už budu zas na příjmu 🙂

lenkakubickova
24. čer 2009

Zdravím vás tu všechny 🙂 Kdysi jsem už mezi vás nakoukla,ale zatím nebylo IVF aktuální.Teď půjdeme poprvé... Už máme schválenou žádost od pojišťovny a čekám na 1.DC abych začala stimulovat. Teprve jdu příští týden na utz 20.DC jestli nemám cystu a Dr. mi dá léky na stimulaci a vysvětlí co a jak. Můžete mi jen někdo poradit? Kolik dní se píchají injekce? A kolikátý den asi se tak odebírají a naopak zavádějí vajíčka? Jsem z toho tak trochu nervozní a přitom natěšená 🙂

barrca
24. čer 2009

ahoj lenko, je to trochu individuální, ale injkece se zpravidla píchají do 10.DC (já píchala jen 8 dní do 9.DC), pak si píchneš injekci na uvolnění vajíček (do té doby si připícháváš injekce, aby se ti naopak neuvolnily) a do 36 hodin od píchnutí té urychlovačky musíš jít na opu (odběr vajíček). Transfer zpět (ET) je cca za 2-4 dny podle jejich vývoje, příp. lze připlatit za prodlouženou kultivaci tuším že až na 6 dní ... a pak putují pěkně zpátky k tobě 😉 Nebuď nervózní, půjde to jak po másle a nejdůležitější je být v klidu 😵 Drž se!

lenkakubickova
24. čer 2009

Barcco: díky za odpověď 🙂 Už se na to moc těším,že je to něco nového,jsem na to zvědavá a těším se na miminko/ka 🙂 A bývá u těch injekcí nějak špatně? to je asi individuální,že? Já mám poslední 3 měsíce absoltně nepravidelnou MS, takže jsem odkázaná na Agolutin, snad to na to nebude mít vliv a vše vyjde jak má 🙂