Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
5. zář 2008

juuuu tak to je paráda 😵 to mám velkou radost 😵

terezita
5. zář 2008

mam i fotecku, zkusim ji sem hodit.. ale fakt tam je jen flek.. 😀

katuska23
5. zář 2008

já nejdřív když vidělaten folikul,myslela jsem že je to mimi 😅 hoď sem i flek je krásnej 😵 takže už tam nepůjdeš?

terezita
5. zář 2008

hihi, no ty foliky se mi taky moc libily! 😀 😀
uz je to tam.
dr. i sestricky se tam se mnou rozloucily.. pry tam uz nemam chodit. leda az se budeme snazit o dalsi.. 😅

katuska23
5. zář 2008

To je nádherný já mám takovou husinu 😵 doufám že to zažiju,to je mazec,že jsi tam byla po mně 😀

je mi po tom pregnylu nějak zle 😝

wokounek
6. zář 2008

Ahoj kočkyyyy 😉 ,
juj teda...úplně mi jdou slzičky Terez, je to nádherný a ten pocit musí být naprosto dokonalý 🙂 ... moc ti to přeju...kolikátý si týden? ...
Katusko, hmmm...můj dr. mě poslal do caru a prý se s ním uvidím, až budu těhu ...prý mě k němu gennet pak vrátí... P.S. at je ti lip... a doufam, ze se tu cely vikend neukazes... vis co mas delat 😉 😀

Jinak, včerejší návštěva u dr. proběhla celkem v klidu, až jsem byla překvapená...byl v dobré náladě, dokonce byl i příjemný 🙂 ...mám pocit, že mě musel slyšet, když jsme šli přes Letnou...jsem na něj nadávala (byla jsem strašně nervózní z toho, jak se k nám bude zase chovat) ...mu asi pěkně pískalo v uších 😀 ... já si furt říkala, mám já to zapotřebí...se takhle stresovat při každé návštěvě?...mno a včera nás přivítal úsměvem a vše proběhlo dobře... řekl co nás čeká, kolik asi zaplatíme a jak to vlastně bude, když bude normální průběh...mno, tak holky...od 18.9. na mě hodně myslete...budu to fakt potřebovat...

co noveho u ostatnich?

katuska23
6. zář 2008

wokounku můj mudr si mě nechal 😅 ale ej to tak dokud neotěhotníš patříš pod Gennet 😉 snažili jsme se ve čtyři ráno a včera 😉 pak musel manža do práce 😠

wokounek
6. zář 2008

Tak až se vrátí, tak ho zas přepadni 😉 😀

katuska23
7. zář 2008

Ahoj holky,tak včera se to už nestihlo,akorát manža přijel už jsme museli pryč.Sice jsem měla pozitivní ovu test ale teploty nějak nereagujou 😅

dostalova42
7. zář 2008

Ahojky holky jsem ráda že vám to takhle jde . mi už také rosteme už máme skoro 5cm a cucáme si palce . Ale jinak je vše v pořádku . A jak jste na tom vy ?

leny2
7. zář 2008

Ahoj Jani,
četla jsem tuhle, že jsi měla nějaké problémy zdravotní, už jsi v pořádku?

dostalova42
7. zář 2008

Ahojky už jsem v pořádku a malí také . Sice mně pořád bolí levá kyčel ale jinak v pohodě . Dětičky rostou jak zvody . Jen jsem zvědavá co budeme mít jestli dva kluci nebo holku a kluka , nebo dvě holky . A jak seš na tom ty ?? 🙂 🙂 🙂 🙂

leny2
7. zář 2008

Já bych měla mít ve čtvrtek 1.KET, jestli se dobře rozmrazí a budou se vyvíjet. V pátek mi píchli Pregnyl a ode dneška zavádím Crinone gel.

dostalova42
7. zář 2008

tak ti držíme mi tři všechny prstíky a že jich máme hodně . A kolik si jich necháš zavést ?

leny2
7. zář 2008

Riskneme ty dvě.

dostalova42
7. zář 2008

dobrá volba . Přeju ti hodně štěstíčka a dej vědět . mi si deme uvařit dušenou mrkev .

leny2
7. zář 2008

Taky se opatrujte.

dostalova42
7. zář 2008

ty taky ahojky

blucka
7. zář 2008

ahoj kocky, teeeda ja som tu nebola par dni a take krasne spravy... 😀 😀
Tererzit, moc blahozelam a drzim palceky.
Katuska, to je super sprava, len pekne tomu ver, ze sa to podari, ani sa nenazdas a si tehulka.
Kocky keby sa to tehotenstvo dalo sirit ako infekcia, to by bolo super. Takze tehulky prskajte bacily. 😉

katuska23
8. zář 2008

No nevím nevím 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

ovu mi to asi ani nevyznačí 😠

lanna
8. zář 2008

.Ahoj holky tak jen v richlosti du vas pozdravit,už jsem se vratila z domova.
Terezit velka hratulace,a pohodove cele tehotenstvi a hodne,hodne štesti a zdravi 😵.
Ahoj Evaluci určite se dohodnem tet na nijakem sraziku,a co jinak moc jsem nečetla ješte jsem nemněla čas 😝 .
Dostalova tak co jak zdravičko je ti lip? Omlovamse že jsem ti neodpovidala mněla jsem fofr ale už jsem doma tak určite najdu chvylku abysme sy pokecaly 😵 .

Katusko tak ti přyji aby to snaženi dopadlo dobře a zanedlouho tam byly // 😵 .

zuzulik
10. zář 2008

ahoj babenky, ste v Genete spokojne, aky je tam personal a tak ... ako dlho sa caka na objednanie a pod. dakujem

terezita
10. zář 2008

ahoj zuzulik, ja tam spokojena byla 😅 jsou tam fajn, jen dr. zenske jsou lepsi.. 😀 ja na prvni konzultaci cekala jeden a pul mesice, ale pak to jelo uz jak na bezicim pase.
drzim palecky, at vam brzo pomuzou!

ahoj lanno, vitam zpatky. jak bylo doma?
katus, teda ten grafik je primkova divocina, ale ovulka tam urco byla!! tfuj tfuj tfuj at je z toho mimis!!

katuska23
10. zář 2008

Ahoj Terezit jak je?
Nevím nevím s tou ovu 😅
zuzulík jak říká Terezit na první konzultaci se čeká tak měsíc,pak když se objednáváš na testy a ultrazvuky tak 2 měsíce.
Já bych ti taky doporučila ženy,já chodím k Vykysalé a je skvělá.Utekla jsem od Daňka 😝

terezita
10. zář 2008

ahoj katus! no zatim skvele, az me to desi.. 😝 😅
ja teda na ty dalsi testy cekat nemusela.. ja sla dva tydny po prvni konzultaci na hormonalni profil a po nem dva tydny na prvni UTZ.. takze to byla fakt rychlovka..

katuska23
10. zář 2008

to já se dnes dověděla že pokud náhodou otěhotním,první dítě stopro potratím 😔 bulím už od rána a to jsem do pěti v práci...
Já vím nic se nemá vzdávat ale já už nějak nemám síly...pregnyl mi měl vyvolat ovu ale teploty na něj nereagujou 🙄

terezita
10. zář 2008

jeeezis, a tohle ti rikal kdo?

katuska23
10. zář 2008

doktor 😝 😔

teď mi přišla sms že mi přišla výplata z toho se taky asi pos....u 😠

terezita
10. zář 2008

chjoo, doufam, ze se myli!!!!

blucka
10. zář 2008

katuska, co je to za blbost, jak moze dr.vediet dopredu, ze dieta potratis?!