Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
16. lis 2008

jeee, pavcik, to je bomba!!!! gratuluju potichocku polehoucku a drzim palce, at to vsechno skvele dopadne!!
a holky cekatelky, doufam, ze se mimisci krasne uhnizdi a za tyden vam ty dve nadherne tlustice taky na testiky vyskoci! 😉 😅

babulka123
16. lis 2008

pavcik tak to spermio nebolo az take zleeee... gratulujem..

pavcik
16. lis 2008

no já ted najednou nevim co dělat. Musim čekat na úterý a objednat se k mudr na krev. Kdy by mohli být výsledky krve??? a pak zavolám na gyndu a objednám se. Nebo myslíte že se mám objednat do gennetu???? Poslední ms jsem měla 19.10. to datum mi určej termín porodu???? kolik tak můžu být tt???? cca???

pavcik
16. lis 2008

no já taky tomu nemůžu uvěřit.

Klasicky mě začali bolet prsa jako vždy týden před ms. Akorát tentokrát je mám trochu více nateklé a bolavé,ale ne zas tolik abych tomu přikládala důležitost. Minulý týden jsem to dostala 27DC a to mělo být včera. Nic nedorazilo. Už jsem to sledovala pár dní a radši nosila vložku ale stále nic. No a dnes zase nic. Přítel šel koupit věci na oběd a tak jsem mu řekla at koupí test nějaký obyčejný v drogerii (od pepina). Tak jsem si ho udělala a po chvilce jsem začala mít vidiny. No měli jste nás vidět. Předávali jsme si test z ruky do ruky a luštili. Stále to vypadalo že se nám to zdá. ŠLa jsem na balkon na lepší světlo 😀 no ale radši jsme jeli do obchodáku a utratila jsem za další různé testy 200,- hned jsme doma testli a vyšlo z toho že další dva testy mají dva proužky. Takže to asi opravdu není vada testu 😎 Přítel nějak nic neřikal,jen si lehnul a řekl že nemá co dodat. Pak z něj vyšlo jestli ho opravdu miluju a já na něj co to má znamenat.No a on mi tak brečel 😀 tak roztomilý. Potřeboval to někomu říct a tak jel za maminou. Já vím,je to ještě hodně brzo se radovat,ale já to nevydržim v sobě udržet. Ať se stane co se stane,všichni by to pochopili. Jinak máme pracovní název Fazolka 😀 Nějak mi nedochází co se bude ted dít.Jen fakt pravidelně vitaminy,jiná strava a začnu cvičit.

Holky prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

pavcik
16. lis 2008

jo a taky jsem pořád měla pocit jako kdybych to měla dostat.Takový to pobolívání břicha. Furt jsem příteli řikala že to čekám každým dnem. Není mi zle,jen mě min týden párkrát pálila žáha ale to jsem si řikala že jsem se zase přejedla kravinama.

pavcik
16. lis 2008

ted mě napadlo...v pátek jsem byla v práci očkovaná proti chřipce☹ to asi není nic dobrýho co???? 😒

terezita
16. lis 2008

pavcik, nejdriv jdi k dr. do gennetu. ja tam byla v 6tt, tj. dva tydny po vynechani ms. driv neni stejne nic videt. na krev jsem se ani neobjednavala a doufala jsem, ze tam ty carky na tom testiku ty dva tydny vydrzi 😀 😀 😀

ockovani proti chripce nevadi, takhle v sobe bude mit vytvorene protilatky i miminko, ktere se ockovat nesmi. jen se asi tedkon setri, abys ted nejakeho toho bacila nechytla. ale treba proti zloutence se ockovat nesmis.

ivomal
16. lis 2008

Moooc gratuluju🙂)) Pavci, to je super..🙂)))

Nám včera večer dorazila mrcha dle plánu, dneska se rozjela a od zítřka(pondělka), vlasně už dneska začínám baštit Clostík.

katuska23
17. lis 2008

ahoj holky tak ve středu konečně Gennet 🙂 no dnes jsem tuším 70DC 😅

katuska23
17. lis 2008

a kdepak je lanna?

terezita
17. lis 2008

ahoj katus! no vidis, jak to uteklo.. ale teda 70DC je brutus.. nechapu toho tveho dr.ze ti neco nedal.. 😖 tak snad vykysala neco vykoume!!! 😉
lanna jela na ukr., ale to uz je taky nejak dlouho.. by se nam uz holka mela vratit!

maharal
18. lis 2008

Ahoj Pavči, je to skvělé že se Vám to podařilo moc Vám gratuluji a pro nás zatím jěště snažilky je to pozitivní zpráva snad k tomu štěstíčku taky jednou dojdem. Tak se s mimískem opatrujte a mějte se krásně. Ahojky.

hypo
18. lis 2008

fiiiha Pavci velka gratulace!!!!

leneclenec
18. lis 2008

Ahoj Pavčík. Mooc, mooc velká gratulace. Doufám, že takové zprávy tu budeme teď číst častěji 🙂 Posílám také všem ostatním snažilkám těhotenské bacily.
Pavčíku opatrujte se - tedy především ty a fazolka 🙂 a dej vědět, jak vše probíhá.

zoufalice
18. lis 2008

Ahoj všichni, jsem na vaší stránce nová. Protože v současné době navštěvuju taky gennet praha hledala jsem někoho s kým si budu moc na tohle téma " pokecat". Pročítala jsem vaše názory a zkušenosti a v mnohém se s váma docela schoduju. Fakt je ten žetakový přístup doktorů a sestřiček jsem ještě nikde nezažila, vždycky se ke mě chovali moc hezky až mě to někdy překvapuje. Teď v současné době řeším problém s bolestí v podbřišku. Ve čtvertek nám začalo IVF, tedy spíš už rovnou odběr oocytů, v sobotu jsem měla embryotransfer a skoro po celou dobu mám ty bolesti, někdy je to slabší a někdy horší. Měli jste taky takový pocit??? Ptala jsem se doktorky Vykysalé ( ke které chodím ) a prý je to normální. Jenže od soboty už uplynul nějaký čas a já mám pořád ten špatný pocit. Díky za radu a trpělivost při čtění mojí slohovky. Všem vám držím palce máme něco málo společného a to je snaha o největší štěstí miminko

terezita
18. lis 2008

ahoj zoufalice, s timhle ti bohuzel neporadim.. ale nekdo z holek urco jo! 😉

katuuus, na zitra drzim palce!! 😵 🙂

nelynka
18. lis 2008

ahojte ako sa tu mame?
gratulujem novym tehulkaa, 😀

zoufalice, bolest po odbere vajok je normlana, ja som to mala tiez az do prichodu mrchy..
treba pit vela vodicky a oddychovat, nestresovat sa a nenamahat 😉

hypo
19. lis 2008

ahojky
tak my jsme totalne prosvihli ovu diky manzelove nemoci ale hlavne to ted ne a ne dostat
vzdy jsem mela s MS problem, pak jsem brala Proveru aby MS prisla ted jsem ji brat nemela a tak cekam a cekam a porad nic
jsem 40 DC ale teprve 15 DPO a MS nikde, tak nevim jestli mam zavolat do Gennetu zda by mi nepichli agolutin, myslite ze by to udelali nebo mam jit ke sve gyndarce? Radeji bych do genettu 😅

maharal
19. lis 2008

Ahojky Zoufalice, já jsem měla ET ve čtvrtek a podbřišek mě bolel taky, dnes a včera už to bylo dobrý jsem teda šestý den po já bych se tím neznepokojovala když to vezmeš jaký jsou to zásahy do organismu mě bolelo břicho od tý doby co jsem si začala píchat ty injekce. A jak radí Nelynka zak je asi dobré odpočívat. Tak se mělte všichni krásně papa.

zuzulik
19. lis 2008

Ahojte bambulky, snazilky aj tehulky 😵 chcem sa opytat, 2.12. som objednana s manzelom na 1. konzultaciu do Genetu, je dost mozne ,ze budem mat MS, resp. mi bude prave koncit.... bude ma chciet Dr. pri prvej navsteve aj vysetrit??? aky je tam postup a este nieco, mam si od mojho doktora zaistit nejký posudok alebo jeho vyjadrenie, ako to so mnou vyzera? dakujem!

hypo
19. lis 2008

zuzlik ahoj
ja byla na prvni konzultaci 5DC kdy jsem jeste spinila, nikdo me nekontroloval zadne vysetreni
jen mi brali krev na HP manza spermio a zalozili kartu

hypo
19. lis 2008

hnedle prvni konzulatci diagnostikovali PCO dle roznych priznaku a dostala jsem Clostik a pak uz jen domluvila na kontrolnim UTZ
mimochodek ke komu do gennetu jdes?? 🙂

zuzulik
19. lis 2008

takze rychlovka?? a mela jsi nejake vyjadreni-papir od sveho lekare?

ivomal
19. lis 2008

Ahoj Zuzulik, já byla 3DC a taky jsem ještě špinila a taky mi nikdo žádnou prohlídku nedělal, jen odebrali krev a vysvětlili co nás zajímalo.

hypo
19. lis 2008

celkem prijemna asi 20 minutovka 🙂 nez vsechno vyplnili a tak 🙂
ja uz byla stejne nabusena z netu tak jsem vedela co mi asi rekne 🙂
a zadny papir jsem nemela......

zuzulik
19. lis 2008

dekuji holky! 😵 no a jaky bude nasledni postup? asi krev na HP a muz spg ...ze? nechci, aby mi zase nasadili Clostyl a pod....ja uz chci,aby se neco zaclo dit...ja jsem uplne v poradku a manzel ma line spermie 😉

hypo
19. lis 2008

u nas nikdo nic nevedel az tak se vse rozlousko takze ja mela jiny postup ale u tebe kdyz uz vis kde je problem tak asi zacnou z jineho konce, nam porad nechavaji moznost prirozeneho otehotneni.......

zuzulik
19. lis 2008

ja totiz nechci ,aby se to tahlo dalsich 6 mesicu a bez vysledku 😉 taky uz nejsem nejmladsi 🙂

hypo
19. lis 2008

myslim ze tak dlouho cekat nebudes, asi navrhnou hned nejaky reseni, mozna IUI mozna IVF a pod
bude to jen na vas co podstoupite

zuzulik
19. lis 2008

dekuji, v to doufam!! 😵
a co delaj s Vama, kdyz se smim optat??jak dlouho se snazite?