Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

barrca
19. bře 2009

... a teď mám pocit, že je mi až zas moc dobře, tak že z toho asi nic nebude 😨

ivomal
19. bře 2009

Barrco a třeba to že ti je až moc dobře je zrovna dobře, třeba si to těhu budeš krásně celé užívat🙂 Moje ségra měla první těhu v klidu, všechno ji chutnalo, všechno ji vonělo cítila se skvěle a u druhého dobrou polovinu problinkala ...a vidíš má dva kluky🙂 Jinak díky za číslo🙂 budu volat pouze v krajní nouzi, když ostatní spojení selžou... 😉

miluse
19. bře 2009

ahojky, tak už k vám taky ofiko patřím 🙂

Byly jsme dneska u paní doktroky Bydžovské, fajn ženská, jen tam prý dělá jen externě, tak příští týden jdu k Brandejský na kontrolní UTZ. 😅 Jen začátek byl trošku blbější, páč slečna na recepci místo aby nás zapsala tak nás poslala sednout s tím, že prý máme počkat na sestru 🙄 a ta samo nikde. 😒

barrca
19. bře 2009

Díky za podporu, no uvidíme - pořád si s nima ještě povídám (jak magor), takže to nevzdávám, jen je ta doba čekání strašně dlouhá 😖 ... tak člověka napadne všelicos. Držím v sobotu palce ať máš co nejvíc vajíček, ať si můžeš vybírat 😀 U mě se to po víkendu rozsekne, budu testovat 😲

ivomal
19. bře 2009

Tak to ti držím fakt palce, at tam jsou // jako kolejnice🙂 a hlavně at vydrží!!!!!!!!!!!!!!!!

barrca
19. bře 2009

Díky, doufám 😉 ... a co, jednou tam budou určitě 😀

hypo
20. bře 2009

bre ranko holky 🙂 tak hlasim ze do genntu jdu uz dnes pro leky 🙂 jsem to dnes dostala tak jsem tam volala a mam si prijit uz dnes 🙂 tak se tam v poledne pohrnu.....
celkem se bojim tech injekci ale to me snad po prvni prejde 🙂
holky kdy se jde na prvni UTZ??? a ja vlastne dnes vubec neuvidim dr. tak kdo mi rekne kdy mam na UTZ prijit? sestricka?

barrca
20. bře 2009

hypo, neboj, injekce zvládneš (když jsem je zvládla já, tak musíte všechny 😎 ) Na první UTZ se jde zhruba 6 den cyklu - objedná tě sestřička, doktora k tomu nepotřebuješ 😉

ivomal
20. bře 2009

Hypo, doktor ti to jenom řekne kdy tě chce vidět a zbytek vyřídí sestřičky🙂 Já byla 6 den cyklu a 9 den cyklu. Neboj je to pohoda🙂 😀

hypo
20. bře 2009

jejda ja nemam prachy, ivo takze kartou platit lze?

barrca
20. bře 2009

Jasně, mají terminál ... hned vedle lednice s injekcema 😉

hypo
20. bře 2009

tak holky ja jedu.......... zatim pa

zuzulik
20. bře 2009

ahoj holky, mame schvalenou zadost na IVF 😵 😵 😵

hypo
20. bře 2009

zuzulik tak gratulace prvni krok za vami 🙂
ja vyfasovala Puregon a Orgalutran
zatim od zitrka picham 150 IU puregonu a platila jsem 2047,- za tu jednu ampuli 900 UI takze mi vydrzi asi do prvniho UTZ v 6 DC

ivomal
20. bře 2009

Gratuluji Zuzuliku ke schválenému IVF, ted to půjde jako po másle🙂 Hypo hurá do píchání a ať rostou🙂 😀

hypo
20. bře 2009

ivo dik....... snad mrsky porostou u me clovek nikdy nevi, vzdycky jim po clostiku trvalo nez se vzpamatovali a zacali rust 🙂 tak snad puregon bude ucinnejsi 😉

ivomal
20. bře 2009

Já byla taky nervozní, jestli se tam dole něco děje. Včera jsem píchla poslední Cetrotide a Ovitrelle. Dneska nic nepíchám a zítra po OPU začnu zobat zase něco jiného dle rozpisu Magnesium a Prednison a taky jsem si dneska vyzvedla ten gel Crinone 8% - je tam 15 aplikátorů s gelem obsahující Progesteron, asi stejný princip jako Utroš...No zítra se raději zeptám... 😉

hypo
20. bře 2009

fiha tak ty nazvy mi ani nic nerikaji 🙂 ja mam zatim tydle dve injekce s tim ze jeden je na dozrani a druhy na to aby nepraskl driv nez budou chtit oni 🙂

ivomal
20. bře 2009

To moje bylo na stejném principu.... Gonal/Centrotide. Taky jsem koukala,co všechno jsem vyfasovala, tolik neznámých blivajzů🙂 Doufám že zaberou a pomůžou...všem

hypo
20. bře 2009

tak snad jsem uz nabita vsemi informacemi a nic me neprekvapi 🙂
hlavne at folici rostou, ty mas celkem peknou urodicku ne? 🙂

ivomal
20. bře 2009

No nevím, včera tam bylo 5+11 folíků, ale co z nich vypadne zjistíme zítra. Bojím, aby tam byly nějaké ty vajucha abyly dobré, nemusí jít moc,ale kvalitní....

hypo
20. bře 2009

urco bude....... drzim palce
zatim paaaaa jdu varit

blucka
20. bře 2009

Ahoj kocky,
vidim, ze sa to tu rozjelo 🙂 🙂 🙂 , drzim vsetkym palce aby sa zadarilo 😵 a pribudli dalsie tehulky.Tfuj, tfuj...

rina1
21. bře 2009

Eloana, ty chodis do Gennet Liberec?? Ja taky, taky jdu 11.den na UTZ ja jdu 30.3, ty asi driv. Jdes na IUI?Mam plno otazek co? Vidim na fotce, ze uz 1 dite mas, ja taky. Jsem zvedava, jak to dopadne.

helenky
21. bře 2009

ahoj holky, tak tady to frčííííííííííííííííí 🙂 držím palce!!
dneska si jdu pro léky a zítra začínám ordinovat.....

hypo
22. bře 2009

ahojky, tak ja uz vesele stimuluji, od vcera 🙂 takze prvni injekce byla v poho takze predpokladam ze to zvladnu i nadale 🙂 ve stredu mam UTZ tak snad folici porostou 🙂
ivomal co ty? co OPU?

fialka70
22. bře 2009

Ahojky, tak já dnes nevydržela a testla...10. den po KEt a mám // 🙂 ... dokud nebude potvrzené srdíčko, tak nejásám, ale kdybych měla tu smůlu se zamlklým dvakrát za sebou ,tak to už by teda ten život byl pěkná mrcha 😠 . Na krev se dostanu až ve středu, takže do té doby žmoulám papírkový test a chodím se pořád přesvědčovat, že to tam je 🙂 ... držím palečky, kety prostě fungují 🙂

hypo
22. bře 2009

fialka - tak tise gratuluji aspon k careckam a urco bude i potvrzene tehu z krve a pak srdicko 🙂

barrca
22. bře 2009

fialko, držím palce, ať to dopadne 😵 No já ještě netestovala, ale už se dostavila mrcha, takže myslím, že je to dost jasné .... test si udělám zítra, ale jen pro formu 😖 ... žádná zamražená vajíčka nemám, tak ket nehorzí a čeká mě to někdy nanovo ☹ ... ale ono to jednou klapne, že 😉

hypo
22. bře 2009

barrca tak to je mi lito..... priste to urco vyjde, musi se verit............