Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivomal
5. dub 2009

Držím pěsti Hypo🙂, já mám test negativní, takže zpátky do procesu...

miluse
5. dub 2009

hypo, jen si odpočiň, zítra budeš potřebovat hodně síly, hlavně té psychické, tak držím palečky 😉

hypo
5. dub 2009

ivo tak to me fakt mrzi ☹ priste to dopadne lepe telo si uz zvyka 🙂 uvidis

miluse
5. dub 2009

Ivo, tak to je mi líto, ale uvidíš, brzy bude líp a na testu se objeví //, jen to trošku bude déle trvat, ale dočkáš se, tak jako my všechny 😉

ivomal
5. dub 2009

Holky děkuji, však jdeme dál🙂

hypo
5. dub 2009

a urcite to dobre dopadne.....
holky muzete mi nekdo popsat co se bude dit na ET ??? ja jsem hrozny stresor kdyz nevim co me ceka 😕

ivomal
5. dub 2009

Hypo, je to stejný zákrok jako při IUI a to už znáš, kliid🙂, jen tě po tom nenechají chodit a hodinku ležíš.

zuzulik
5. dub 2009

ach jo Ivko, je mi to lito... neztracej viru!!! 😉

zuzulik
5. dub 2009

hypo: zitra Ti drzim palecky! 😵

hypo
5. dub 2009

ivo dik, tak to snad zvladnu 🙂
zuzu dik

boubelinka1
5. dub 2009

Ahoj hypo, držím palečky, dobře to dopadne a brzy uvidíš na testu ty //, drž se, jednou to musí přijít, já už tomu taky věřím

miluse
6. dub 2009

Krásné ranko,

Hypo, tak tfuj tfuj, ať všechno dopadne tak jak má 😉 V kolik dneska jdeš? 😕

hypo
6. dub 2009

ahojky jdu dnes v 11.30, uz se davam doma do gala 🙂 nejak mi rano nesel net tak pisu az ted

helenky
6. dub 2009

hypo ..tfujtrfujtfuj 🙂

mně nechali ležet jen půl hodiny, asi pospíchali v sobotu domu....

miluse
6. dub 2009

Helenky, a jak ti je? Proběhlo vše v pohodě? 😕

helenky
6. dub 2009

jo bylo to ok, bez komplikací..jen udržet naplněný močák bylo docela náročné 🙂)

řekli mi, že můžu dělat vše jako obvykle, jen se nenamáhat, neběhat, neskákat, nesaunovat.... ale já tedy sobotu a neděli většinou proležela, jen jsem byla dopo a odpo na procházce, pobolívalo mě břicho a řekla jsem si, že si dám radši pohov.....

miluse
6. dub 2009

Hel, to je asi lepší, sice všeho s mírou, ale co pro ty mimísky neudělat, že. Tak držím palečky, na pozitivní testík za pár dní..... 😉

zuzulik
6. dub 2009

helenky, moc drzim palecky, at si uspesna tehulina 😵
jsi na neschopence?

zuzulik
6. dub 2009

helenky: kdo ti to delal ?

lucavka
6. dub 2009

Ahojky. Já sem měla teď takovej frmol, že sem se sem přez víkend vůbec nedostala. Ivo držím moc moc moc palečřky do dalšího boje 😉

hypo
6. dub 2009

tak jsem tu 🙂 mam dva embrysky a stalou obavu s OHSS mam ijekce na redeni krve a naordinovan naprosty klid........ kdyz se budu citit nafoukla ihned volat
no tak snad se s tim muj organismus popere

lenkacar
6. dub 2009

hypo gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!taky hodně piju a mám naštěstí OHSS 1 stupně ..

hypo
6. dub 2009

pry nemam zadnou volnou tekutinu a jeden vajecnik 7mm druhy 8mm, vajecniky porad boli a rozhodne o nich vim ze je mam ☹
dnes zacnu pichat injekce..... konecne jsem je sehnala, obvolala jsem 6 lekaren nez jsem na ne prisla..... manzel mi pro ne jel

helenky
6. dub 2009

zuzu: dělala mi to Vykysalá. Holky si jí tu chválí, se mnou moc nekomunikovala. Asi že nejsem její a nezná mě.. Zprávu mi po akci mi poslala po sestře, ani se nikdo moc nezajímal, jak mi je.... ale to víš, byla sobota, venku krásně, chtěly holky rychle domu 🙂

hypo já o vaječnících také vím, ale myslela jsem, že to je po té stimulaci normální. ty injekce mám taky - mají je prý jen v nemocničních lékárnách. Jinak pěkně lenoš a opatruj si embroušky. domácí práce odlož na později nebo deleguj na manžela 🙂

hypo
6. dub 2009

helenko a ty si je taky pochas? prosim kam? zas bricho a zas stejny postup jako ty pri stimulaci????

terezita
6. dub 2009

hezky slunecny vecer preju!
zase po dlouhe dobe nakukuju, co je noveho.. 😉
hypo a helenky, drzim palce, at to vyjde a za par dnu najdete na testikach ty krasne tlustice!!! 😵

blucka
6. dub 2009

Ahoj kocky, helenka,hypo pekne opatrujte tie mrnata :o)), ja na riedenie brala clexane a mne sa najlepsie pichali do ruky, brucho bolelo a nohy som mala sama modrina. Tak vela zdaru 😉 😉

boubelinka1
6. dub 2009

Ahoj holky, mohly byste mi napsat, jak probíhá 1.konzultace? Dneska jsem volala do Gennetu a bylo mi řečeno, že nyní mají plno, ať si zavolám příští týden a dají mi termín na červen ☹ .

vlastic
6. dub 2009

Ahoj Děvčata, jsem tu poprvé, ale je moc pěkné a zajímavé jak si povídáte a tak bych si také ráda nechala poradit.
Já mám za sebou 4xIUI a 1x IVF. Mám pořád pocit, že to snad nikdy nepůjde, ale slyšela jsem, že největší pravděpodobnost je u druhého IVF. To čekání je hrozné.
Vlasta 😝

boubelinka1
6. dub 2009

Ahoj Vlasto, neboj nejsi v tom sama, já jsem se taky přihlásila před 2 týdny. Já mám za sebou 3xIUI a 2xIVF a neúspěšné ☹ . Chodila jsem do CARu Podolí a teď jsme se s přítelem rozhodli, že změníme CAR a rozhodli jsme se pro Gennet.