Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
11. led 2012

@majcam kočko bude to dobrý,uvidíš 🙂

pentagras
11. led 2012

Ahojky devčátka, jdu se na vás opět juknout, tak jsem se vrátila z nemocnice, a ležím a ležím, zkracuje se mi čípek a hrozil by předčasnej ted už porod, když mě tam přijmuli tak mě tak vydepkovali, prej do 24 týdne je potrat po 24 tt je to už porod, tak jsem měla dost,jinak malá se má čile k světu pěkně mě bombarduje kopancema ale to je dobře, tak jsem posraná strachy a radši vše dodržuju a ležím, zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi poví, ale je to strach pořád něco, fakt se teším až budem mít po porodu a já budu mít doma miminko 🙂

majcam
12. led 2012

Dobré ránko...@rychetkami,@raducha, díky holky,jen mě zaráží,proč je to teď?! V II trimestru?!Jim ten ascorutin,ráno jdu na záchod,je tam trochu tmavá krev a přes den už skoro nic..no až mi rupnou zase nervy,tak pojedu zas na tu Bulovku,se tam budu moct přestěhovat..ještě že je tam tolik dr,že mám pokaždý jinýho..
@rychetkami a ty už v poho? Co bereš za léky?
@darkwitch ahoj,jsem si zrovna říkala,že budeš začínat a kdy se přijdeš podívat.. 😉
@pentagras no to je taky hezký...,opatruj se!!!

petrita83
12. led 2012

@majcam moc gratuluju k holčičce paráda!!konečně někdo čeká holčičku 😀 držim palce ať už je vše bez komplikací..ikdyž někdy si to asi musíme pořádně vychutnat a je to každej měsíc něco..my jsme někdy u doktora týden co týden 😉 ale i tak si to moc užívám..je to úžasnej zázrak!

barrca
12. led 2012

Ahoj holky, jsem taky genneťačka (úspěšná), ale dlouho jsem tu nebyla, tak mě asi neznáte 🙂 Občas sem nicméně juknu, brzy se budeme snažit o další mimčo. Jak vás tu teď čtu, tak mi to nedá nereagovat. Já špinila do cca 27tt (od 7tt) - občas to bylo krvácení, občas spíš špinění, ale trvalo to vpodstatě neustále. Tak jsem byla na rizikáči a přesně měla stejné pocity jako vy - neustále v pohotovosti, neustálé pozorování, obavy z toho jít na toaletu, zda zas neuvidím něco víc než jen lehčí špinění apod... Ve 24tt drobek už začal naléhat a začal se zkracovat čípek, dost mi začalo i tvrdnout břicho (celou dobu jsem měla ascorutin a magnézko). Každopádně vše dobře dopadlo a já skoro i přenášela. Tyto problémy jsou strašně časté a moje gyndařka je extrémní kliďas a snažila se mě hodně podpořit, ve finálě jsem nebyla ani jednou hospitalizovaná v nemocnici a vše jsem řešila s ní. Píšu vám to hlavně proto, abyste se snažily zachovat klid, já vím, to se řekne (znám to moc dobře), ale ta psychyka je strašně důležitá ... @rychetkami Jo a u dvojčat je špinění také často z toho, že se tam ti dva prďousové o sebe pěkně třou 🙂 Držím vám všem pěsti a držte ty miláčky co nejdéle u sebe!
@majcam Je úplně jedno, že si ve II. trimestru, někdo má pro špinění "dispozice", ať je v I. nebo ve II. trimestru. Hlavně se nestresujte řečmi, které píšou na netu 😉

majcam
12. led 2012

@petrita83 ahoj mamino s raubířem,už máte jméno?
@barrca ahoj,jo tvůj nick znám,díky moc, jen mě štve,že přijedu na pohotovost a tam nevidí odkud to jde, prý asi stará krev..pak přijedu domu a neustává to,sice to neni nic masivního,ale prostě to tam je..,no a zrovna včera jsem si přečetla,jak nějaká holčina začala špinit a pak jí zjistili,že už nebije srdíčko 😠 ,bych si nafackovala ☹

barrca
12. led 2012

@majcam Prostě to fakt nesmíš číst, věř mi znám to, také jsem se dokázala pěkně vystresovat!!! Mě nikdy zdroj krvácení nenašli, doktorka říkala, že někdy je prostě citlivější čípek a že stačí sebemenší námaha a hned začne něco upouštět ... třeba trošku potlačíš na záchodě a týden z toho špiníš ☹ No a mě ještě říkala, že asi mám kontraktační dělohu (tj. s tendencemi ke kontrakcím) a to ten čípek dráždí. Jenže to byly stejně jen dohady. Prostě je spousta případů krvácení/špinění, které nelze objasnit. Důležité je, aby to nebyly proudy krve a aby si neměla křeče v břiše. Pokud ani jeden případ není, tak zachovej klíííííd!!

majcam
12. led 2012

...ještě jsem přemýšlela,že bych si koupila ten angelsound,ale nevim,jestli to má smysl,nemáte někdo?

majcam
12. led 2012

@barrca jj děkuju moc,proudy ani křeče nemám 🙂 děkuju,hned se mi zlepšila nálada 😉

petrita83
12. led 2012

@majcam to nečti!!!já si kvůli tomu pořídila angel sound a tak když jsem krvácela, jeli jsme na pohotovost na bulovku a já celou cestu poslouchala srdíčko, vždycky bušilo jako o závod a já byla klidnější, že o nic nejde 😉
Jméno?blázníš?je čas, ne? 😀 😀 😀 no každej si držíme to svoje..manžel Dominik já Mikuláš..ale ani jeden proto nejsme rozhodnutý na 100% třeba nás zas napadne něco jiného.. 🙂 a co vy a jména?já to měla pro holčičku jasné..ale kdo ví jak by to bylo kdyby byla v bříšku 😀

petrita83
12. led 2012

@majcam dobrá věc...já poslouchala prcka od 11týdne..moc mě uklidnilo, že tam je a že srdíčko tluče..hlavně při těch problémech...navíc to byl takovej rituál než jsme šli s manželem do hajan..pro manžu to bylo taky super, když malej nekopal mohl si ho aspoň poslechnout..no a pak chtěla poslouchat celá rodina..dneska když se mele, už moc neposloucháme..ikdyž někdy když si dýl dáchne..vytáhnu ho a mám klid 🙂

majcam
12. led 2012

@petrita83 jé Domča je hezký...no my jich máme víc,protože pro holku jich prostě je víc hezkých,tak když si najedeš na mojí fotku,tak tam nějaký mám,ale teď se mi už zase mění názory,takže to necháváme otevřený a třeba nás něco trkne v pravej čas.. 😉

petrita83
12. led 2012

@majcam Amálka by u mě vyhrála 😀 ale taky si řikám, že nás může ještě cokoliv trknout 🙂 nějak sem si zapoměla vybrat jména pro děti už v 15-ti 😀

petrita83
12. led 2012

@majcam tak já ještě nakonec tomu taťkovi ustoupim..stejně asi vyčkává až bud fakt na měkko 😀

barrca
12. led 2012

@majcam 😉 Budu tě tu hlídat a zažehnávat chmury 😀

zvalentova
12. led 2012

ahoj vespolek 🙂

majcam
12. led 2012

@petrita83 kde si to kupovala?
@zvalentova ahoj matko 😉
@barrca 😀 jsi hodná,to ještě nevíš co já dokážu vymyslet za pí....... 😉

majcam
12. led 2012

@zvalentova ježiši kriste,teď na to koukám,ty už jdeš pomalu k porodu 😉

zvalentova
12. led 2012

@majcam ahoj taky matko 🙂

Pomalu to moc není, mám pocit že to letí jako blesk 😀 Klienti jsou šílení, že už fakt nebudu chodit do práce a zákaznice na nehty mají strach, že si na novou manikérku nezvyknou 😀

barrca
12. led 2012

@majcam neboj, taky jsem byla dost kreativní, takže si to dokážu představit 😀

petrita83
12. led 2012

@majcam tak to už nevim, vygooglovala jsme to někde na netu..ale kouknu se a písnu 😉

majcam
12. led 2012

@petrita83 jo dobrý už jsem to našla,jsem tam furt vynechávala poslední písmenko a házelo mi to nějaký věci na auto 🙂

rychetkami
12. led 2012

@barrca dík za podoporu, ono je fajn vědět o dalších, které si tím prošly...podle mých kámošek jsem se těšila na pohodové těhotenství, je mi přes třicet, ale jsem zdravá, vytrénovaná z rekreačního, ale pravidelnýho sportu... a teď ležím druhý týden...ale co, hlavně, že malí žijou 🙂 a pokud to bude potřeba, budu na gauči až do léta.
@majcam chápu, je to psyhco, ale radši budu u doktorů za hysterku, než abych něco zanedbala..včera jsem se o tom bavila se sestřičkou na pohotovosti a ta mi dala za pravdu, zas tak moc je neotravujeme, ve zpráě mám to, že v případě obtíží mám přijít znova🙂 léky nemám žádný, jen tenhle týden dobírám poslední den utrogestan. TAk se modlím, aby to bylo v pořádku.
Navíc mě čeká NT screening, tak se bojím

majcam
12. led 2012

@rychetkami jó to jó,jen prostě zákon schválnosti,tam to přestane a doma zase začne... 😒 ,a když volám svýmu gyndr tak mi sestřička řekne ať s tim jdu do vybrané porodnice a tam na mě koukaj jak péro z gauče 🙄 ...,no nic,jsou na tom ženský určitě hůř....

rychetkami
12. led 2012

@majcam já jsem se rozhodla, že po registraci do porodnice si nechám napsat doporučení do rizikové poradny, když už nic jinýho, tak nebudu muset k mýmu gyndaři a podolskou nemocnici máme fakt kousíček od domova...ale nejsme zatím na tom tak zle, může být mnohem, mnohem hůř

majcam
12. led 2012

@rychetkami a to doporučení je dobrý k čemu?

rychetkami
12. led 2012

@majcam no proto, aby mě do tý rizikový poradny vzali a abych na poradnu nemusela codit k mýmu gynekologovi...myslím, že kritéria splňuju, mám dvojky z IVF, 3x jsem krvácela, z toho jednou fakt hodně krve...takže z toho, co jsem načetla a co jsem s nimi po telefonu mluvila, by mě měli vzít...za zkoušku přece nic nedám

martas24
12. led 2012

Ahoj jsem tu nova,ale uz dlouho tu ctu vase prispevky..mam za sebou 1.IUI,ktere se nepovedlo a v unoru me ceka 1.IVF... 😔

majcam
12. led 2012

@rychetkami jj máš pravdu,já dostala při registraci taky nějaké číslo na rizikovou poradnu na Bulovce,zeptám se dr.až k němu půjdu v úterý na kontrolu..no vidíš jak jsem neznalá 😠

mandre
12. led 2012

@majcam
@rychetkami
já se divim, že nejste v nemocnici...mně okamžitě přijali a dokud jsem aspoň špinila, nepustili mě domu. magnezium jim i teď 3x denně.

@barrca ahojky, tak 2. poklad....ale vy to tentokrát dáte přirozeně, nemyslíš 😵 😵