Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zabka77
27. únor 2012

@majcam Dáme si pauzu a poradíme se s Langerovou jaký máme ještě možnosti 😔 Všechny testy máme v poho tak to mi fakt hlava nebere kde je problém 😠 6 let do toho bušíme + 3iui + 3ivf a nic 😠

majcam
27. únor 2012

@zabka77 určitě,my měli pauzu mezi IVF jeden rok,taky jsme úplně zdravý,imunologie perfektní atd,až teda teď před tim druhým IVF mi zjistili sníženou funkci vaječníků,tak i proto jsem to v sobě vzdala.... 😔

rychetkami
27. únor 2012

@malina2 hurá, mám z tebe radost🙂 my stále nevíme pohlaví, ale riskla jsem, že na oslavu negativních triplů jsem koupila dvě body, jedno je modrý, tak uvidíme🙂 mrkni do mého alba🙂

rychetkami
27. únor 2012

@zabka77 to mě mrzí☹ ale moje kamarádka, které je 37, byla úspěšná až ve 4. IVF, změnili medikaci a navíc jí nasadili prednison.Oni navíc ještě změnili,CAR, ale myslím, že v případě Gennetu by to mělo cenu jen v případě té minimální stimulace.

malina2
27. únor 2012

@rychetkami Krásný! Ty toho kluka prostě chceš, aspoň jednoho! Já mám troje dupačky (neutrálních barev) už od minula, ale zatím hluboko ve skříni 😉 A´t už ti koukají říct, co to bude, všechny moje kamarádky to věděly už zhruba v 16tt!!! Jedna si to teda říct nenechala, což nechápu 😎

rychetkami
27. únor 2012

@majcam Tak už jste skončili na Natálce??🙂

rychetkami
27. únor 2012

@malina2 mně je to opravdu jedno, jen mám takový pocit🙂 možná to vzniklo z toho, že kdysi, ještě než jsme měli problémy, jsem si přála holčičku a nevěřím, že bychom mohli mít takové štěstí...ale na tu představu kluků jsem si zvykla a nebráním se jí.

majcam
27. únor 2012

@rychetkami ahoj 😉 ,no asi jo 😉 ,i jsem si posunula termín,tim velkým UTZ jsme se zmenšily o 4dny 🙂 ,ale to je šumák,furt máme ještě 2dny náskok 😲 ,krásný bodýčka si vybrala,já už mám od tchýně tolik růžových věciček,že ani nebudu muset prát 🙂 ,ale mám to zahrabaný jako @malina2 hluuuuuboko ve skříni...,kdy jdeš na velkej UTZ, a u gyndra pohlaví neni vidět?

malina2
27. únor 2012

@rychetkami Bude to 1+1 jako @zvalentova ;)

rychetkami
27. únor 2012

@majcam po 15.3 bych měla jít, to mi dr. napíše doporučení, takež cca z 3 týdny v tom 22tt jako ty. Poslední uzv jsem měla ten velká k NT testům v půlce ledna, tam to ještě vidět nešlo, další jsem měla důkladný při krvácení na konci ledna, tam jsem neměla na to se zeptat, tak se uvidí🙂

majcam
27. únor 2012

@rychetkami tak to jo 😉 ,taky myslím,že to bude 1+1 anebo dvě princezny 😉 ,se mi teď vybavuje,jak si před IVF říkala,že z dvou vložených embryí si myslíš,že se uchytí jedno,a ono prdlajs 😀

rychetkami
27. únor 2012

@majcam no to máš pravdu, ale s tím počtem jsemv ycházela z hCG, pamatuju si, že ty a raducha jste měly mnohem vyšší, já nějakých usmolených 700🙂 ono se to uvidí, co budeme mít, nejpozději při porodu..hlavně, aby to vše pokračovalo dobře

majcam
27. únor 2012

@rychetkami 😅 jj,s tim HCG mě napadlo,že třeba to druhé embryjko to před srdíčkem vzdalo,ale to můžou být jen dohady 😉 ....

darkwitch
27. únor 2012

@zabka77 ach jo, to je mi líto ☹ drž se kočko budu ti nadále držet palečky, at to ted třeba vyjde přirozeně 🙂

zvalentova
28. únor 2012

@majcam @rychetkami jj, po ET jsem si říkala, hlavně ať se uchytí alespoň jedno, že víckrát to neabsolvuji. HCG bylo lehce přes 1000, což vypadalo na krásné jedno. Když v 7tt na UTZ byly dva fleky byla nadšená a v šoku zároveň 😀

marryy
28. únor 2012

@zabka77 ahojky ctu to tady uz douho ale ted proto pisu ze mam za sebou to co ty.v lednu posledni pokus ivf ale bez et.totalnej kolaps.ale to je jedno.taky chodim do gennetu k dr.jarosove a ona mi ted nabidla nativni cyklus.takze cekam na menstruaci a 10-12den cyklu mam jit na kontrolu jestli tam neco je nebo ne.myslim vajicka taky se mi delaj malo.a v podstate jsme zdravy jinak nic.neco malo z imunogie.nato jsem brala prednison a pentomer.takze tim chci rict hlavu vzhuru mne taky je uz 39let.,a uz taky jsem z toho unavena.nevzdavej to a domluv se s dr.a uvidis.

zabka77
28. únor 2012

@marryy Moc děkuju 🙂 Určitě se dohodnu věřím že něco vymyslíme 😉 Dr. Langerová je skvělá 🙂 Taky už toho máš hodně za sebou moc ti držím palečky at to klapne 🙂

maybay
28. únor 2012

Pristi tyden jdeme na prvni konzultaci k Mudr. Jarosove, delaji se hned krevni testy na prvni konzultaci? Vim,ze mi budou delat prohlidku, ale jestli nam budou brat i krev to nevim....

zvalentova
28. únor 2012

@maybay jj, brali nám krev, moč a manžel navíc sperma.

darkwitch
28. únor 2012

Ahoj tak se hlásím po návratu z OPU máme 25 vajíček, když to embryolog říkal, jen jsem na něj nevěřícně koukala... doufám, že z toho bude aspon jedno miminko a žádnej hyperstimulák 😀

zvalentova
28. únor 2012

@darkwitch báječná úroda, držím palce ať je všechno ok a bez hyperstlimuláku.

darkwitch
28. únor 2012

@zvalentova děkuju no doufám, že z toho nějaké embryjko bude, snad se něco oplodní, přece jen šli jsme radši do ICSI i když manžel měl spermiogram dobrý, ale když minule ze 16 nebylo nic, nechtěli jsme riskovat... to zas budou nervy do soboty...

zvalentova
28. únor 2012

@darkwitch taky jsme dali na půlku ICSI a bylo to dobře. Z těch co se oplodnili přirozeně do druhé dne nepřežilo ani jedno.

zabka77
28. únor 2012

@darkwitch No ty jsi teda nosnice 😎 Držím palce 😉

darkwitch
28. únor 2012

@zabka77 děkuju 🙂

monivo
28. únor 2012

@darkwitch no to je krásná úroda, tak držím palce, aby bylo embryek co nejvíce 🙂
@maybay záleží taky v kolik tam jdete. Vezmou vám krev kvůli pohlavním chorobám, moč jim můžete dát hned, ale pozor - musí být stará aspoň 2hodiny!!! Tzn.v gennetu vůbec nečůrat 😀 A spermiogram - budou chtít 2-3denní "půst", snad by ho mohli udělat taky ten den. A ty pak půjdeš cca 2DC na krev kvůli hormonálnímu profilu.

darkwitch
28. únor 2012

@zvalentova tak doufám, že to ICSI pomůže jinak mě asi klepne 😀 ale já jim věřím... jen moje pěněženka na mě dělá smutné psí oči a říká to snad nemyslíš vážně 😀

darkwitch
28. únor 2012

@monivo děkuju 🙂

popravdě mě to množství trochu děsí, by mi jich stačilo míň, hlavně aby byly kvalitní 😀

monivo
28. únor 2012

@zvalentova teda to je super, jak se držíš, na to, že čekáš dvojčátka 🙂 32tt už je pěkný, znám holky, které už byly po porodu 😉

monivo
28. únor 2012

@darkwitch já jich měla 32 a měla jsem slušnej hyperstimulák a dala jsem si 15dní na Bulovce. Tak tebe to snad mine, to bych ti nepřála ☹ Určitě jsi dostala nějaké rady, ne?