Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
27. bře 2013

@inza ještě to pořád nechápu 😲 😲 😲 .....
@monnn minule mě to drželo až do 4. měsíce, tak uvidíme...teď je to jiný, míň zvracim, ale je mi blbě celkově 😠 😠 a vadí mi ukrutně smrady šamponů, prášků na praní, mycích prostředků 😝 😝 😝

inza
28. bře 2013

@mandre:neboj za několik mesicu pochopíš az bude někdo další lezet v postylce 😀

majcam
28. bře 2013

@inza ještě nic?! 😲

inza
28. bře 2013

@majcam:ještě je týden a kousek cas🙂

majcam
28. bře 2013

@inza vim ne,jen kontroluju,jsem nervózní za tebe,jak tě znám salámistko 😉

inza
29. bře 2013

@majcam:Jj.... Nějak to nehrozí, vcera jsme ale připravili doma už postylku🙂. Jinak kde mě to přepadne tam mě to přepadne. Teď jedu akorát na Vysočinu až do utery🙂

majcam
31. bře 2013

@inza 😝 😝

inza
2. dub 2013

@majcam:co vyplazujes jazyk? 🙂

majcam
3. dub 2013

@inza zkouška spojení 😉

inza
3. dub 2013

@majcam:zatím porad pohromadě. Další kontrola v poradně až v úterý. Ufon má prý ukazkovej monitor, hlavu dolů a já budu fasovat antibiotika na streptokoka🙂.

majcam
4. dub 2013

@inza supr,jé já taky měla streptokoka 😉

klami
4. dub 2013

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s dr. Langerovou z Gennetu na Letné? Byli jsme u ní teď 2.4. poprvé. Děkuji

zvalentova
4. dub 2013

@klami měla jsem u ní obě IVF a supr ženská

meyryen
4. dub 2013

@klami Ahoj, také k ní chodím a jsem s ní maximálně spokojená, je skvělá

irisi
4. dub 2013

@klami jsem u ní a prošla jsem už jiné doktory v jiných Carech a jsem z ní nadšena... mohu jen doporučit a určitě se jí držte 😵 ...oproti jiným přemýšlí nad kadým pacientem , doporučuje všechny možné vyšetření než aby hned hnala do IVF

klami
4. dub 2013

@irisi @zvalentova @ meyryen moc vám děkuju za odpověď! Trochu se mi ulevilo, měla jsem z ní divný pocit.. přišla mi jako kapitán mužstva na vojně..taková striktní neosobní. Ale já to možná moc prožívám. Byli jsme tam teď v úterý poprvné, na pohovoru.. dávala konkrétní otázky a chtěla stručné odpovědi, nic navíc :D Ale poslala nás na různá vyšetření a čím si tedy u mě udělala jedno významné plus.. když jsme jí řekli, že nám při objednání před třemi měsíci do telefonu sdělili, že se nesmíme teď o miminko snažit, aby to proplatila pojišťovna, koukala na nás, jak když jsme spadli z marsu a připsala na žádanku na krevní testy na genetiku, aby to udělali nějakou supr rychlou metodou.. 😀

zvalentova
4. dub 2013

@klami ona je rázná, věčná. Jsem stejná a proto mi vyhovovala. Bohužel většině lidi to vadí a přecházejí k jiným lékařům.

klami
4. dub 2013

@zvalentova aha, tak v tom asi bude zakopaný pes 🙂 já jsem pravý opak. ale je pro mě důležitý, jestli ovládá svou práci a dokáže nám pomoct, ne jestli snámi bude jednat v rukavičkách. děkuju 🙂 můžu se zeptat, co bylo u vás za problém? já mám za sbeou tři potraty..

irisi
4. dub 2013

@klami tak to jsem Vás možná předběhla v úterý na kontrole 😎 .....

klami
4. dub 2013

@irisi předběhla? 😠 😀 bylo tam víc lidí a jelikož jsme byli objednaní na druhou hodinu a dostali se k p. doktorce skoro ve tři, nemám ponětí, kdo všechno nás předběhl 😀

irisi
4. dub 2013

@klami tak to ne to jsem předběhla jiný pár 😉 , který to měl prý na dýl, tak dr. říkala že půjdu před nima... ale měla zpoždění už předtím, já měla jít ve čtvrt a šla jsem ve 45

klami
4. dub 2013

@irisi aha, tak to můžeme být kamaládky když je to tak :D no, ikdyž... jak ti dva vypadali? 😉 😀

irisi
4. dub 2013

@klami radši jsem nekoukala ani doprava ani doleva, takže nevím 😀 .... to jsi hodná, teď abych se bála na každou kontrolu 😎

klami
4. dub 2013

@irisi 😀 proč by ses měla bát na každou kontrolu?? 😨

irisi
4. dub 2013

@klami no abych Vás náhodou nepředběhla.... to by jsi se mnou nekamarádila 😀 ..... ale já za to nemohla a radši bych si počkala, to dr. tak říkala na chodbě 🙂

zvalentova
4. dub 2013

@klami ahoj, tobě by vyhovovala Bukvová (pokud už se vrátila z mateřské) 😉

raducha
4. dub 2013

@klami ahoj k dr.langerové jsem také chodila a byla fajn. 😉

raducha
4. dub 2013

@zvalentova já naštěstí na oba pokusi jsem měla dr.langerovou 🙂

zvalentova
4. dub 2013

@raducha mě u druhého dali k Langerové pozdější termín ale už jsem nechtěla čekat a tak jsem šla k Bukvové, byla v pohodě. Před odchodem měla pár ženských a byla supr.

raducha
4. dub 2013

@zvalentova já měla první ivf v květnu a druhé v září a u obou byla dr langerová