Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
4. říj 2010

@cibka to je ještě brzoooo, hlavně si nepřipouštěj neúspěch, určitě to vyšlo..vždyť víš jak to je..stejně je lepší se moc nepozorovat, to tě akorát znervózní, určitě je vše v pořádku a mimísci se zavrtávaj..jen jsou hodní a nechtěj tě tím zatěžovat 😀 tak ještě týden čekání 😲 ...a utíká ti to?

zvalentova
4. říj 2010

@cibka počkám do úterka, de facto do pondělka. To mi vychází pravidelná MS, pak se uvidí co dál.

cibka
4. říj 2010

@zvalentova kolika bunečný embryjko si mela ?

zvalentova
4. říj 2010

@cibka jen osmi, za tři dny toho víc nestihlo 😀

petrita83
4. říj 2010

@zvalentova to si řikám taky..ale zase když začneš testovat moc brzo a na testu nic, můžeš si řikat, ještě je brzo..a být taky v klidu..no já to vydržela myslim do 10.dne...dneska si řikám, že bych čekala na krev..ale kdo ví...

zvalentova
4. říj 2010

@cibka tys to měla normal nebo na prodlouženu kultivaci?

inza
4. říj 2010

preji pekne rano

ja Vam s tim netestovanim uplne rozumim. Ja taky netestovala a pak sla rovnou na krev

petrita83
4. říj 2010

@inza ahoja,normálně se mi o tobě dnes zdálo, že jsi byla na IUI a pak jsi tu hlásila // 😉

cibka
4. říj 2010

@petrita83 docela to utíká jen každá vetsinou píse ze jí neco je a me nic tak se bojim tentokrát bych to nesla mnohem hur

cibka
4. říj 2010

@zvalentova tentokrát jsem mela pk mela jsem 2 blastocysty, ale prý na tom nezálezí byly tu holčiny co otehotněly i se 4 bunečným embryjkem

zvalentova
4. říj 2010

@cibka ježiš, kéž by to klaplo, držme si palce vzájemně 😎

cibka
4. říj 2010

@zvalentova no jasně

darkwitch
4. říj 2010

dobre ranko holky 🙂

cibka
4. říj 2010

@darkwitch ahojky dark

zvalentova
4. říj 2010

@cibka jj, v úterý se sejdem na krvi 😀

inza
4. říj 2010

@petrita83: to by bylo pekne kdyby se to treba vyplnilo. Mam ale obavu ze to neklapne.
Ke vsemu co je to jeste vypada na to ze snad budu mit boreliozu ci co. Po vpichu od klistete se me tam ted udelal pekne velky cerveny flek ... 😒Tak zitra si mam jit pro predoperacni vysledky tak jsem zvedava co na to dr. Dneska se me tam nechce

darkwitch
4. říj 2010

@cibka ahoj 😉

cibka
4. říj 2010

@zvalentova ja si nejdřív zajdu na krev asi k nám abych nemusela jet do prahy myslim že j asi jedno kde ti ten test udelají né

darkwitch
4. říj 2010

@inza to je teda des...

zvalentova
4. říj 2010

@cibka to nevím, mě řikala divná sestra že musím k nim i s neschopenkou, že mi tam cosi napíší nebo ukonční nebo dají lístek na peníze... nevím, neschopenku jsem nikdy neměla 😀

cibka
4. říj 2010

@darkwitch jak to

cibka
4. říj 2010

@zvalentova ja neschopenku nemam mam dovolenou

zvalentova
4. říj 2010

@cibka tak to máš jednodušší...

cibka
4. říj 2010

holky myslíte ze bych treba do konce roku stihla jeste iui kdyby ted ivf nevyslo

zvalentova
4. říj 2010

@darkwitch ahojky, copak se stalo?

darkwitch
4. říj 2010

@zvalentova jojo po ctrnacti dnech si musis v gennetu nechat dat dalsi dil neschopenky a na konci mesice dojit pro papir na penize...

inza
4. říj 2010

@cibka: urcite stihnes. Na to muzes jit hned po IVF...

darkwitch
4. říj 2010

me nic...

cibka
4. říj 2010

@inza jenže kdyz se nepovede ivf tak je jeste menší pravděpodobnost ze se povede iui ze

darkwitch
4. říj 2010

@cibka @zvalentova ja asi budu testovat s vami v pondeli, soice je to o dva dny drive, ale ja si budu muset dojet pro dalsi prasky...