Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
11. říj 2010

@petrita83 prý to je prevence, že jsem měla dost vajíček. Ale jinak se cítím naprosto v pohodě, žádnej náznak.
Tak fakt nevím, asi tam stejně odpoledne pojedu. Mám to napsaný v papírech, tak myslím, že na tom bude doktorka trvat.
To zas bude výlet....manžel v práci, takže pěkně busem, metrem a tramvají....

dennisa
11. říj 2010

@darkwitch koukala jsem do jejich výroční zprávy za rok 2009 a úspěšnost IVf 46%. Takže skoro půlka, mi neříkej, že mi tu všechny budeme v tý druhý půlce 😨

betox
11. říj 2010

u nás se taky teď každým dne čeká přírůstek- manžův brácha resp. jeho měla v pátek termín. Shodou okolností jsme se teď dozvěděli, že se to povedlo po 3. IUI v Gennetu...Bohužel si se švárovou partnerkou moc nerozumíme (nikdo v rodině).... 😒

majcam
11. říj 2010

@dennisa taky jsem četla tu zprávu 😒
A co naše Betox s cystou cystovatou.. 😕

petrita83
11. říj 2010

@inza joo tak z té finanční je to ooobr rozdíl...je fakt že to nejde zkoušet do nekonečna..protože nemáme doma oslíčka co by se otřásal..a to myslim víme všechny..to mě děsí nejvíc..

petrita83
11. říj 2010

@majcam 😀 se z tebe picnu..při tomhle se nedá pracovat 😀

petrita83
11. říj 2010

@dennisa ty koukej spěchat doté úspěšné půlky!!!
Jen nevim jestli těch 46% je třeba včetně biochem.těhu atd..nebo ne..protože pak by počet skutečně narozenejch dětí z IVF byl asi o doost menší..

dennisa
11. říj 2010

@petrita83 přála bych to všem, být v té lepší půlce. Když vidím, jaký s tím jsou nervy a trápení, tak by si každá zasloužila rychlej úspěch.
No já myslím, že do toho počítají všechna těhotenství, jak to pak dopadne, to je věc jiná....oni asi počítají úspěšná IVF, kdy došlo k otěhotnění.

inza
11. říj 2010

ja si myslim ze biochem do toho nebudou pocitat. Podle me do to ho pocitj thu az kdyz jdes pak po ET na UTZ.

dennisa
11. říj 2010

@inza já fakt nevím...je to i možný, jak píšeš, netuším...

petrita83
11. říj 2010

@dennisa no právě..tak že pak vlastně to naše byl úspěch, Dark..taky..a vlastně nic z toho..tak že 46% je prostě jen číslo, moc toho neřekne..zajímavější by bylo kolik zdravejch miminek se z toho narodí...
teď jsem jukla na fotoglog jedné holčiny z té srpnové těhu vlny a v 10tt konec..to je síla.. ☹ ☹

petrita83
11. říj 2010

@inza joo to by mělo pak větší smysl, asi máš pravdu!

dennisa
11. říj 2010

@petrita83 to je pravda, zajímalo by mě taky spíš, kolik se z toho narodí zdravých dětí.
Aj, to je smutný v 10tt. ☹

darkwitch
11. říj 2010

a jinak tady to zas nebylo tak neuspesne, krome veru a petap jeste ahojkyy a jeste jedna nebo dve holciny co sem chodili obcas...

dennisa
11. říj 2010

@darkwitch to jo, to bylo nějak před létem, to byla celkem velká úspěšnost....ale od léta asi nic.

darkwitch
11. říj 2010

no naposled petap, prirozene a jinak nic...
@dennisa ale ty to protrhnes tu smulu 😉

dennisa
11. říj 2010

@darkwitch vůbec bych se nezlobila tu nastarovat těhotenskou vlnu 😅

zvalentova
11. říj 2010

@darkwitch ahojky, prostě tu smůlu musíme zlomit, je nás spousta po IVF a zatím nic

darkwitch
11. říj 2010

@dennisa ti to doapdne 😉
@zvalentova a byla jsi na krvi? ja doufam, ze mi to dneska ve tri reknou, ze zas nebudu muset cekat do zitra...

betox
11. říj 2010

@majcam chachááá...Tys to zase rozčísla 😀 Na cystu se jedu mrknout v pátek k Brandejský.... 😉

zvalentova
11. říj 2010

@darkwitch zatím ne, jedu až zítra ráno, už teď jsem nervní, na testu nic není s tak krev snad bude lepší

darkwitch
11. říj 2010

@zvalentova budu drzet palce, aby hcg stouplo a v krvi se zitra ukazalo 🙂

cibka
11. říj 2010

@zvalentova ja jdu na krev az ve čt a v patek bude výsledek, sestra mi rekla ze kdyz na testu nic není tak v krvi by to bylo minimalne kdyby tam neco bylo takž si jeste počkam

zvalentova
11. říj 2010

@cibka to si piš, budu čekat tak dlouho dokud to nebude na 100%

sipkova1
11. říj 2010

Ahoj holky, jsme objednani do Gennetu poprve v prosinci, tak sem obcas koukam, co nas ceka…

@cibka
Obdivuju, ze píšeš, ze Ti samotný proces IVF nevadí. Mně vadí už to svěřit se doktorům, pořád někde něco biologického odevzdávat k vědeckému zkoumání, čekání na výsledky, narkóza, cpát do sebe chemii, pořád roztahovat nohy… Ale holt když člověk něco opravdu chce, tak se hranice toho, co mu vadí, posune.

darkwitch
11. říj 2010

@cibka tak pro zacatek staci ta nadeje, ze tam nejake hcg je 🙂

cibka
11. říj 2010

@zvalentova takze des zítra, to by ses mohla dozvedet i zitra výsledek ne, a ke komu chodís normalne v gennetu

anlek
11. říj 2010

Ahoj,

teda priznam se, ze vas nestiham docitat uz vubec poctive. 😖 Jste hrozne ukecane.

Jen jsem chtela dneska nakouknout a pogratulovat k // a koukam, ze se tu neslavi. ☹ Drzim palce, abyste to uz prolomily.

Deniso, ja se priznam, ze loni jsme zasabotovala 2x krevni test. Protoze me chteli honit porad dokola, ikdyz jsem byla jenom tesne nad normou. Proste jsem hrala blbou a proslo mi to vpohode. Navic je to tvoje rozhodnuti, pokud se tak rozhodnes, tak vis proc.

Jinak zacinam si pohravat s myslenkou,z e se k vam uz pridam a budeme se zas snazit. 😵 😵

inza
11. říj 2010

@betox: takze cysta bude v patek fuc.....
jo jinak majcam teda zase perli. Se bojim aby me nepopraskali svy jak se musim smat 😀
@darkwitch: jasne ze vysledky budou dneska
@cibka: to teda nezavidim cekani do ct.....

cibka
11. říj 2010

@sipkova1 taky mi to vadilo nerada chodim na gyndu kdyz sem tam nemusela tak sem tam sla jenou za rok za rok a půl ale ted po všech vyšetřeních a testech uz mi to ani nepřijde, nemam rada prohlídku vždy me to bolí, a jak sem vyvadela kdyz sem mela jít na laparku to byl des ale pak bych si to vyčítala ze sem tam nesla. taky mi vadí že do sebe cpu hormony ale kdyz to jinak nejde a uplne nejhorsí je čekání a posouvaní