Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
8. lis 2010

@petrita83 ach ták, mám domluvenou Homolku, župan nevlastním, mikča bude stačit. 😀

inza
8. lis 2010

@betox: tak super ze se drzi...me dneska budou volat v kolik mam jit zitra...tak treba se uvidime

majcam
8. lis 2010

taky jsem měla fusky a byly potřeba jen když jsem se šla projít ven na terasu...ale to bylo teplo..

inza
8. lis 2010

@zvalentova: ja mela zupan a potrebovala jsem ho jenom kdyz me hnali na kozni kvuli borelioze...jinak nebyl potreba...takze v klidu

majcam
8. lis 2010

@zvalentova stačí,já táhla obrovskej župan,ten mi zabral celou tašku,a pak jsem tam viděla holky lítat v teplákovce ani v košilce nespaly...

petrita83
8. lis 2010

@zvalentova 😀 ..tak to je teda škoooda, tak hlavně aby nám to dobře dopadlo...budem rekonvalescencovat spolu 😀

majcam
8. lis 2010

@petrita83 se jeďte navštívit.. 😉

zvalentova
8. lis 2010

@petrita83 to bude v pohodě a budem brzy doma.... Nechci s tím ale zabít víc dnů než je třeba.

petrita83
8. lis 2010

@majcam 😀 to je nápad 😀 😀

petrita83
8. lis 2010

@zvalentova no to já taky ne..jak to půjde chci dom!a na jak dlouho ti tom tam naplánovali???

zvalentova
8. lis 2010

@petrita83 oni toho moc nenaplánovali, ale počítám že max. v sobotu jdu dom. Pokud nebudou kompliákace, proč by mě tam drželi přes víkend.

anlek
8. lis 2010

@betox To je uzasne, ze se vsichni tri prdolove drzi. Mas stoprocentni uspesnost, tim se muze chlubit malokdo. 😉 Kolik si jich nechas zavest? Dva, jednoho nebo vsechny tri?

betox
8. lis 2010

pořád jsme zvažovali kolik, protože mi Brandejská na rovinu řekla, že vzhledem k tomu, co mám za sebou, by mi dvojky nedoporučovala...Takže jsme furt špekulovali a pokud vydrží všichni 3 do zítřka, tak dáme 1 a 2 necháme zmrazit, pokud jen 2, tak asi oba, neměla bych to srdce se jednoho zbavit 😒 Nejvíc mě naprdnul můj táta, který říká: no tak si dejte rovnou 2 nebo 3 a kdyžtak se toho zbytku zbavíte. Jsem na něj koukala, jestli si dělá srandu, ale on to bohužel myslel vážně. Tak jsem mu dost ostře řekla, co si o to myslím, ale on jen kroutil hlavou...no comment. Ještě, že manža to cítí stejně jako já 😉

zvalentova
8. lis 2010

@betox to rozhodnutí není jednoduché, a ještě když slyšíš podporu z rodiny. Promiň mi to přirovnání, ale oni si snad myslí, že je to jako topit koťata. ...jako necháš si jen to hezké mourovaté a zbytek pryč??

darkwitch
8. lis 2010

Ahoj holky 🙂

betox
8. lis 2010

@zvalentova no přesně...ale nemá cenu se tím zabývat. Naštěstí on tohle rozhodnutí dělat nemusí 😉

darkwitch
8. lis 2010

betox super ze se drzi 🙂 ja myslim, ze ta volba 1 dat a dve zamarazit je super, tak uvidis kolik ti jich zustane... ale ja verim ze vsechny tri
teda tatinek je drsnej...

darkwitch
8. lis 2010

tak uz jsem to nemohla vydrzet a zavolala jsem si aspon pro vysledky hcg... tak to kleslo od posledne asi o stovku, jsem zvedava co mi na to rekne langerova... ale je to des, kdyz mi sesticka s takovou radosti rekne, ze je to pozitivni a ja pak musim vysvetlovat, ze to tak pozitivni neni...

sipkova1
8. lis 2010

@majcam
@betox
Holky, 34 - to jste ještě mladice !!!!

inza
8. lis 2010

@darkwitch: a kdy ze jdes na kontrolu?

darkwitch
8. lis 2010

@inza nevim, me by mela langerova dneska volat, tak se dohodneme az zavola...

betox
8. lis 2010

@darkwitch jojo uvidíme zítra...Tátovi se blíží 70 a mám pocit, že občas začíná blbnout 😉 Někdy z něj vypadnou takový kraviny 😠

sipkova1
8. lis 2010

@petrita83 No je to povídání o umělém oplodnění a o tom, jak to dělajÍ v Gennetu. Docela mě pobavila věta: MUDr.:Brandjeská: „Spermie poskytne muž pomocí masturbace, je nezbytně nutné, aby tomu předcházela alespoň dvou- až třídenní pohlavní abstinence. Rizika nejsou žádná, snad jenom to, že se mu nepodaří ejakulát získat“.

betox
8. lis 2010

@sipkova1 😀 😀 😀 tak to je hustý

darkwitch
8. lis 2010

@sipkova1 😀 😀 😀 tak to je dobre 😀

rebinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inza
8. lis 2010

@darkwitch: ja jenom vim ze utery a streda tam neni je na nejakem kongresu v Brne
@sipkova1: tak to je dobry 😀 😀 😀. Nevis zda tento casopis neni nekde na netu?

majcam
8. lis 2010

@sipkova1 no podle vzhledu prý vypadám na 28,tak snad je i takovej podvozek 😉

darkwitch
8. lis 2010

@inza to vim ze je na kongresu, mi to rikala...ze bude v pondeli a pak az v patek...

majcam
8. lis 2010

@sipkova1 jooo pěkný slova 😀