Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
15. pro 2010

@zvalentova: jj rano foukas do jedne dirky a vecer do druhe a pak kdyz si pichas gonal tak foukas porad uz pak k tomu neni ten cetrotide...pak uz jen bodnes ovitrelle

zvalentova
15. pro 2010

@inza to je dobré, cetrotide štípal jako blázen 😀
A jak u tebe? Novinky?

inza
15. pro 2010

@zvalentova: u me nic....cekam na prsti tyden zajdu na krev zda nahodou nevyslo IUI. Jo a zitra jdu na pohovor kvuli praci takze mozna i zase budu pracovat 😉

zvalentova
15. pro 2010

@inza nová práce je supr, budu držet palce.
Na krev samo sebou taky.
O IUI jsme se bavili, ale asi ho zkoušet nebudem. Komplikací je víc než dost a dáme dovnou druhé IVF...
Tedy pokud nepřekročím svůj stín a nebudu těhotná ze vzduchu, vlastně přirozenou cestou 😀 😀

inza
15. pro 2010

@zvalentova: no mozna nova prace...uvidime zitra...My prave IUI vypknujem mezeru mezi dalsim IVF...

olousek35
15. pro 2010

ahoj holky, stimulovaly jste fostimonem a jiný cyklus puregonem? Jaký jste měli rozdíl v počtu folikulů a případně zda se zadařilo. Moc díky za odpověď. Rozhoduju se, čím stimulovat další IVF.

nannynka
15. pro 2010

@ajriska, @lucavka - holky, to zamlknuti....no mozna se tomu tak nerika, ale muze to prijit i pozdeji naz ve 12.tt,ale to je spis vyjimecne. I kdyz nam se to stalo ve 13.tt....Ale hlavu si s tim nelamte, to byste se zcvokly.

monnn
15. pro 2010

čau holky hlásím HCG 471.3 🙂 4.1 jedu na UTZ do Gennetu,tak snad bude vše O.K!!!! 😵
Jinak všem přeji dobrou noc,zítra jedem do Brna a vrátíme se až v pá večer,tak vás pak dočtu 😉 🙂

sipkova1
15. pro 2010

@monnn Blahopřeju k čísílku 🙂

ivula21
16. pro 2010

@monnn no to víš že řvu jak želva 🙂 .
Já jsem obdivovala ten tvůj klid a vlastně i to, že jsi chodila po ET do práce a neměla jsi strach, že tím něco pokazíš. Ono je to možná fakt llepší, že člověk na to tak potom nemyslí 😉
No prostě já budu mít celý den usměvavý, protože vidím, že se v Gennetu začíná dařit 🙂

anlek
16. pro 2010

@monnn Gratuluju, to je krasne cislo. 😵

inza
16. pro 2010

@monnn: gratuluju...super cislo... 😀

zvalentova
16. pro 2010

@monnn paráda, gratuluju 🙂

cibka
16. pro 2010

@monnn také se přikláním ke gratulacím konečně se někomu zadařilo a protrhla jsi smulu a ted tu pujde ja po masle 😉

ajriska
16. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na gyndě a v děloze je vidět gestační váček s takovou bílou tečkou...ale je tam asi jen jeden. No tak snad toho 29.12. už bude v Gennetu vidět víc

zvalentova
16. pro 2010

@ajriska paráda, i jeden se počítá 🙂 🙂

ajriska
16. pro 2010

@zvalentova no jo ale dr. mi povídal, nevím, jestli se z toho něco bude vyvíjet

sipkova1
16. pro 2010

@ajriska A kolikátý jsi týden?

ajriska
16. pro 2010

@sipkova1 říkal něco o tom 4 + 0 nebo tak, ale protože téhle řeč moc nerozumím, tak asi měsíc? I když od transferu jsem 3 týdny a 1 den

sipkova1
16. pro 2010

@ajriska Tak já myslím, že 4.týden je na UTZ dost brzo. Uvádí se, že v 5. týdnu je vidět gestační váček, v 6. - 7. týdnu je vidět gestační váček s plodem a srdeční akcí plodu. A nemyslel to teda takhle, jako, že je ještě brzo a proto Ti nemůže nic víc říct?

ajriska
16. pro 2010

@sipkova1 To nevím, on povídá, tady je vidět gestační váček a ta bílá tečka může znamenat vyvíjející se embryo, které se ale samozřejmě vyvíjet nemusí..no na UZ jedu 29.12. do Gennetu, tak snad mi něco k tomu řeknou. Ale každopádně...myslím, že kdyby tam byla dvě, tak by byl vidět i ten druhý váček ten neviděl

sipkova1
16. pro 2010

@ajriska no já chápu, že jeden váček znamená jedno embryo, ale nechápu, proč říká, že by se třeba nemuselo vyvíjet, když se to v tom 4. ještě přece nedá poznat. Prostě bych to brala tak, že na 4. týden je to super UTZ, tj. je tam váček s tečkou.Tak ať Ti to čekání rychle uteče.

ajriska
16. pro 2010

@sipkova1 děkuju ti. Tak jen doufám, že pokud je tam jedno, že bude všechno v pořádku. V druhé teď už moc nevěřím, ale co kdyby - hlavně ať není někde mimo...ale to snad ani ne. PROSTĚ VĚŘÍM V DOBRÝ KONEC 😉 tak snad pak nedostanu "pánví po hlavě a do ksichtu"

sichatka
16. pro 2010

@arijska - týdny se počítají od oplodnění vajíčka. můžeš být 3týdny+4dny nebo 4+0 - záleží jestli jsi měla prodlouženou kultivaci nebo ne. Na ultrazvuk je skutečně ještě brzo a druhé mimčo ještě nemusí být vidět. Nebo se ještě mohou rozdělit a měla bys jednovaječná dvojčata. V Gennetu mají dobré ultrazvuky, tam ti poví více.

cibka
16. pro 2010

@ajriska taky myslim že je ješte brzy počkej si do toho genetu každopádně 1 je super , tys chtela dvojky? a jak píšou holky klidnet to dvojky mužou ješte bejt

gingera
16. pro 2010

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz. Za 14 dní jdu na první konzultaci k dr. Langerové, máte někdo zkušenost? A ještě jeden dotaz .... jak se v gennetu tváří na IUI? Nebo hned ženou na IVF. Podotýkám důvodem návštěvy je u mě PCO a možná trochu i imuno. Děkuji

inza
16. pro 2010

@gingera: me Langerova vyhovuje chodime k ni. Pokud neni nejaka zavazna prekazka tak klidne IUIcko doporuci nema s tim problemy...teda jenom vlastni zkusenost...kazdymu ale vyhovuje nekdo jinej

inza
16. pro 2010

betox, mandre: kde jste? jak jde cviceni? Jdu dnesk ak Babi... 😀 Tak se zase desim co bude 😀....

gingera
16. pro 2010

@inza děkuji

lucavka
16. pro 2010

@monnn
@ajriska - holky potichounku moc moc moc gratuluju a ať jde všechno dobře tak jak má 😉