Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maarina
11. črc 2011

@pentagras no sice sem to mela trosku komplikovany ale stihla sem to.. zacla jsem spinit v patek v 16 hod kdyz jsme vyrazeli na vikend z pha.. v caru uz samozrejme nikdo nebyl tak mi rekli at si prijedu v sobotu, ze je tam lekar jen do 14 hod.. takze sem se v sobotu vracela do prahy pro leky. no a pero sem si vzala protoze sem si myslela ,ze ty injekce nedam ale ted si myslim ,ze by sme to zvladli... rozdil v cene je asi neco kolem 3000 ale to si nejsem jista.. to by ti tady napsali spis holky..

petaloudi
11. črc 2011

@cibka máme se fajn... občas je to náročný, ale neměnila bych. Naštěstí celou noc spinká s jediným kojením, takže pak mám přes den dostatek energie na nošení a uklidňování, když má zrovna špatný den. A že jich poslední dobou má dost. A že to letí? No děsně, dneska jí je už měsíc!

maarina
11. črc 2011

@cibka a kam vubec jedete? mozna si to uz psala tak se omlouvam... bylo by fajn kdyby ti to vyslo jeste na srpen,ze by ste se vratili z dovci a sup do toho vid... 🙂 .... to sou furt nerviky,, pocitani dc, cekani na ms... treba to klapne 🙂

darkwitch
11. črc 2011

@cibka ja jsem byla sama v CHotebori na Festivalu fantazie a bylo to fantasticky 😀

jo a tehle tyden tu taky vic nebudu nez budu, protoze mam do sedmi pole dance 😀

evak99
11. črc 2011

@anlek neblázni, vy čekáte holčičku? to je nádhera. gratluju...to to letí 😎
@petaloudi gratuluju k Mariance!

ostatním držím pěsti! 😉

cibka
11. črc 2011

@maarina razíme do recka na rhodos
vubec to neřešim chtela bych v srpnu ale kdyz to nestihnu nic se nedeje ten mesíc uz me nerozhází ted kdyz sem byla na poslední kontrole tak mi vykysala rikalaa at to necham až na zaří ze tam teda sou i v srpnu ale ze jich tam moc není

malina2
11. črc 2011

@rychetkami To asi jsme... Jsem zvědavá, co mi na té konzultaci na imuno řeknou za další perlu. Teď jsem asi hodinu procházela na netu diskuze o endometrióze, kterou mi tento měsíc zjistili, a mám z toho úplně sevřenej žaludek, určitě teď neusnu...

malina2
11. črc 2011

@zvalentova To bereš i mimo ms? Četla jsem, že někdo má bolesti břicha nonstop... Já teda jen první dva dny ms, jinak nic nepozoruju.

maarina
12. črc 2011

@cibka to mas pravdu ten mesic uz se to da vydrzet... aspon si to v klidu uzijete a nemusis se nervovat jestli to mas dostat nebo to stihnes do navratu...to recko vam zavidim 🙂 my uz letos jenom cechy a dal se uvidi za jak dlouho se podivame k mori 😉

kive76
12. črc 2011

@cibka to Řecko ti závidím...zas bych nejradši jela někam k moři...

rychetkami
12. črc 2011

@malina2 taky mě napadají černý myšlenky, co všechno mi zjistí, že nemám v pořádku. Teď v červenci máme dovolenou, tak to pustím z hlavy a pak jdeme na to🙂

pentagras
12. črc 2011

@cibka ahojky, můžu se zeptat, vím že jsi tu dlouho, jakej je cenovej rozdíl mezi injekcema norm. a perem???
Holky napište zkušenosti, co je lepší ??? Moc děkuju

cibka
12. črc 2011

@kive76
@maarina holky díky my sme spolu u moře ješte nebyli a manžel nebyl ani jednou tak se uz moc tesíme asnad si to uzijeme

cibka
12. črc 2011

@pentagras ja mela 2x injekce je tam rozdíl v ceně asi kolem 5000 myslim ale to nevim určitě a ty pera mají prý snažší aplikaci, ale me vyhovují injekce nemám s nimi problém jinak složení by melo být skoro stejný ale třeba holky napíšou neco jinýho

pentagras
13. črc 2011

@cibka moc díkuju 🙂 za info, já právě nevím co si teda vzít ale nechce se mi dávat o tolik víc, to je zbytečný

kive76
13. črc 2011

@cibka a jak že jste dlouho spolu? no my jak jsme byli v tom Chorvatsku v červnu, tak to taky bylo naše první moře 🙂 po 3 letech a 2 měsících 🙂

cibka
13. črc 2011

@kive76 5 let manželé a dohromady 10 let jezdili jsme jen po čechách většinou jsme teda skončili na mácháči 😀

cibka
13. črc 2011

@pentagras není zač klidně se zeptej i dr al i ty injekce zvládneš sestřičky ti to vše ukázou a vysvetlí 😉

kive76
13. črc 2011

pentagras mě to též sestřička vysvětlila ty injekce, ale nakonec mi jí píchl přítel..se nabídl...🙂

cibka
14. črc 2011

ahoj holky kde jste všechny neříkejte že se nic neděje a jste všechny na dovče

maarina
14. črc 2011

@cibka jak to ze jeste nespis? joo tak na dovcu bych teda jela hned a nekam za teplickem.... 🙂 ja sem si na letos vybrala jinej konicek.. behani po ordinacich.. taky dobry 🙂 🙂

pentagras
15. črc 2011

@maarina ahojky, prosím tě, kolik jsi zaplatila za pero?? Já dostala gonal a malé dávky a pak ještě jeden ale ten až později, uplně jsem se zapoměla zeptat co to bude stát 😒

pentagras
15. črc 2011

@cibka tak jsem dostala to pero a nic jiného mi nabídnuto nebylo tak nevím 😒

kive76
15. črc 2011

@cibka já na dovče nejsem, pracuju...další dovča až v polovině srpna..Šumperk, Krnov ..za příbuzenstvem přítele...

cibka
15. črc 2011

@maarina ja mela odpolední takže jsem dorazila z prace a jakto že si nespala ty jo to lítání po ordinacích sebere čas i peníze 😠

cibka
15. črc 2011

@pentagras tak to me teda překvapilo me z minulý stimulky zbyli i injekce tak je mam v lednici a použiju je příšte

cibka
15. črc 2011

@kive76 ja taky pořád makam ale uz se to blíží 😉

zvalentova
15. črc 2011

ahoj holky, tak mi ráno volali z Gennetu, že mou dnešní návštěvu u Bukvové přesunuli k Feldmárovi a že můžu být ráda, že mi to takto oznamují. Hnedka jsem slečně vynadala, že můžou být rádi, že tam chodím a platím. Že mi to dost vadí, s dalším doktorem probírat naše potíže , no ta bene s chlapem, ale budu s tím tedy počítat.
No a během 10 minut mi volali znovu, že pokud mi nevadí přijít o chvíli později, tak že MUDra na mě už bude mít čas....
Asi nějak erupce na slunci, či co 😎

kive76
15. črc 2011

@zvalentova no to jsou teda věci...tak to je fajn, takže dorazíš o chvíli později k té své?

zvalentova
15. črc 2011

@kive76 přesně, oni si snad myslí že budu roztahovat nohy na počkání a ještě pokaždé u někoho jiného. vytočilo mě to skoro do nepříčetnosti. 😠