Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
19. črc 2011

@darkwitch žádný strach me rekla ze to jeste nevidel asi nejakej zvlástní případ takže bud v klidu 😉

darkwitch
19. črc 2011

@cibka dobre jsem v klidu, uvidim s cim prijde...

maarina
19. črc 2011

@cibka ahojky , tak z 10 folikulu bylo 10 vajicek.... odber provadela primarka a rikala, ze je to dobre... ted jde o to aby se dobre oplodnili a vydrzeli 🙂 takze nerviky pracujou co nam zitra zavolaji a z kazdeho dalsiho dne... no vzdyt to znas...

kive76
20. črc 2011

@maarina držím palečky

zvalentova
20. črc 2011

krásné ráno všem 🙂

maarina
20. črc 2011

@kive76 dekuju ... tak uz mam prvni zpravy... z 10 zralych 8 a zacli se delit jen 3 tak sem zklamana protoze sem si myslela, ze jich bude vic....ted se modlim aby ty tri aspon vydrzeli....fakt sem si nemyslela, ze to bude takovy stres...

zvalentova
20. črc 2011

@maarina ahojky, to bude dobré, dej jim čas. Příroda si poradí 🙂

kammka
20. črc 2011

ahoj holky,
v září se chystáme do gennetu na genetiku, 2x jsem měla zamlklý potrat, tak mně tam před dalším pokusem můj dr. posílá.. mám už jednu zdravou dcerku, při ní jsem šla na amnio, podruhé na amnio rozhodně nechci, radši šíjové projasnění.. nevíte, jestli když budu v gennetu zaregistrovaná jako pac. genetické ambu, vezmou mně pak bez problémů i na tento screening a také mně zajímá, jestli se to u nich platí a pokud ano, kolik chtějí.. moc díky za odpovědi a všem které usilují o miminko s pomocí IVF i bez něj přeju hodně štěstíčka..

maarina
20. črc 2011

@zvalentova taky doufam ,ze to dobre dopadne 🙂 vzdyt 3 jsou vlastne docela dost ne 🙂 uz se stim zacinam pomalu smirovat a verim jim 😅

kive76
20. črc 2011

@maarina jojo 3 děti to je dost 🙂

cibka
20. črc 2011

@maarina stačí i jedno embryjko veř jim bude to bojovníček 😉

cibka
20. črc 2011

@kammka bohužel s tímto ti neporadím

maarina
20. črc 2011

@kive76
@cibka holky jeste ze vas mam vy me tady vzdycky uklidnite 🙂 ja si naivne myslela , ze budem mit zasobicku treba i na priste a pripadalo me to malo ale treba se udrzi vsechny a bude jeste aspon neco na nekdy 😀 nechci si tu stezovat , nekdo je na tom i hur.. zatim verim a uvidime zitra 🙂 dam vam vedet.....dobrou 😵

maarina
21. črc 2011

ahoj holkyyy....krasny sen vsem i kdyz tady leje... tak hlasim nove zpravicky........ty tri embrijka se stale drzi a vypadaji pry moc dobre 😀 tak sem uplne v euforii 🙂 mela sem strach aby postupne neodchazeli ale zatim to vypada dobre....vcera sem brecela, ze jich mam malo a dneska sem stastna , ze jsou ty tri dobre kvality 😅 😅 😅

maarina
21. črc 2011

@maarina uz blbnu a pisu blbosti 😉 krasne sny vam samozrejme preju ale dnes vam preji krasny den 🙂

cibka
21. črc 2011

@maarina tak vidíš každá to má jinak nekdo jich má hodne a postupne upadají a nekdo zase málo ale drží se celou dobu a pak se zakousnou už jsem slyšela ze i jedno který nakonec zbylo boýlo to nej nej my jich meli 16 a po oplodnení 10 zavadeli 2 který zbyli a nakonec nic musis jim všřit ze to zvladnou a budete mít teda pk

cibka
21. črc 2011

holky kde jste všechny nejak to tu vázne ☹

maarina
21. črc 2011

@cibka jo pk mame a et si myslim, ze bude v sobotu.. uvidim zitra co mi reknou....jeste se te zeptam, po opu si taky dostala kapacku? a kdy si mam pripravit penizky ? to se plati pri et?

darkwitch
21. črc 2011

@cibka me prijde ze mi ted vazne uplne vsechno 😀 popravde pripravuju se na ivf tim, ze na ivf vubec nemyslim 😀

pentagras
22. črc 2011

@darkwitch hihi, ahojky, mám to uplně stejně, čekám pořád na ms, no spíš jen to vím ani mě to nějak nekolejí, jsem fakt mimo, příprava na ivf žádná 🙂

maarina
22. črc 2011

ahoj holciny 🙂 tak dneska mame transfer......embrijka mame uz jen dve pry dobre kvality a to treti je zpozdene ve vyvoji tak ani nevim jestli nam ho jeste budou mrazit ☹ ale spis asi ne ☹
tak snad se zadari 🙂

kive76
22. črc 2011

@maarina držím palečky, až se zadaří 🙂

maarina
22. črc 2011

@kive76 moc ti dekuju.... tak uz jsou 3 hodky u me a ted dalsi cekani jak to dopadne 🙂 zadne na zmrazeni nezustalo tak bych byla moc rada kdyby to dopadlo dobre a uz nic nebylo potreba ..... tak cas ukaze 🙂

pentagras
22. črc 2011

@maarina ahojky, moc ti držím palce, to vyjde 🙂 a já snad do pondělí začnu stimulku 🙂

malina2
22. črc 2011

@rychetkami Ahoj, jsem zpět po dovolené, vyčistila jsem hlavu, ale bohužel jsem to tam dostala, po 33 dnech... Už jsem doufala, že to snad vyšlo, ale opět nic a ještě mi to pokazilo dva dny u moře. Teď mám před sebou tu konzultaci na imuno a pak Gennet, kolotoč se opět rozjel.

malina2
22. črc 2011

@cibka Koukám, že máme shodu v životopise, kromě Gennetu teda... Taky jsme s 5 let manželé a 10 let spolu 🙂)

malina2
22. črc 2011

@kive76 Tak to mě mrzí... Ten bělovlasej doktor v roušce byl asi Daněk, taky jsem u něj jednou byla a připadl mi fajn. Někdy není na škodu slyšet názor více lékařů ;)

monivo
22. črc 2011

@kammka obávám se, že s tímhle ti tu holky neporadí. Toto je diskuze ohledně IVF. Gennet má na stránkách ceník, kde jsou i ceny UTZ. Já jsem tam podstoupila IVF a následné UTZ související s těhu jsem měla zdarma. Ale to je asi jiný případ.

kive76
22. črc 2011

@ahojky, taky nevím..ale tak nejjednodušší je tam zajít a přímo v tom gennetu na recepci se na všechno poptat

cibka
22. črc 2011

@maarina myslim že sem taky mela kapačku a platí se to pře et tak vidíš vše dobře dopadne