Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
18. srp 2011

@monivo ahojky, jj, jsem v poho 🙂

cibka
18. srp 2011

aktualizace tabulky
čekatelky na TT
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

snažilky
cibka - 6.9. utz a ke konci září 3 ivf
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

monivo
18. srp 2011

@pentagras tak to je fajn 🙂
Jsem dnes volala do Gennetu, že bychom se rádi objednali na první konzultaci a prý mají do konce října plno a objednávat na listopad začnou příští nebo přespříští týden. To je hrůza, jak je tam stále narváno 😕

pentagras
18. srp 2011

@monivo fakt, na listopad??? To je sakra dlouho ale je fakt že tam mají mega narváno a nestíhají, pi posledních 2 návštěvách se i to potvrdilo

pentagras
18. srp 2011

@darkwitch držím palečky na OPU na zítra at máš pěknou urodičku 🙂

kive76
18. srp 2011

@monivo ahojky, je to všude, já nás objednávala do Motola někdy před týdnem a konzultace 7 . října..a v tom Gennetu ted nějaká dr. půjde na mateřskou..co jsem tady vyčetla, takže možná i proto delší termíny..že její pacientky asi přesouvají k jiným doktorům

pentagras
18. srp 2011

@kive76 jj, Bukvová jde na mateřskou 🙂

cibka
18. srp 2011

@kive76 a cože přestupuješ do motola?

kive76
19. srp 2011

@cibka z důvodu toho,že přítel dřív prodělal žloutenku typu B a C, a i když je dávno vyléčenej, tak to prý zůstává v těle, a kdybychom chtěli jít na to IVFko, což asi půjdem, nebo možná i předtím poslední 3.iuičko...tak z důvodu toho, že prý v Gennetu nemají laboratoře tolik vybavené jako v Motole...že prý tam jsou ty laboratoře specializovanější...na infekčnost...ale nevím..když jsem volala do Motola a vysvětlila jsem, proč k nim přecházíme dr. tvrdil, že laboratoře mají všude stejný...no tak nevím....že prý se ty spermie musej víc upravovat...no tak nevím...

majcam
19. srp 2011

Dobré ráno....jsem zvědavá,kdo mě teda připraví na IVF,když možná Bukvovou nestihnu... 😒

cibka
19. srp 2011

@kive76 aha no hlavne že vás někde vzali ale ty objednávací termíny jsou teda děsný

sipkova1
19. srp 2011

@kive76 No stejně je to zajímavý, že na IUI to neva a na IVF va 😖 ... Já si myslela, že po prodělaný žloutence Ti zůstanou v těle jen protilátky a ty má třeba i očkovanej jedinec 😀 (jako třeba můj manža 🙂)

rychetkami
19. srp 2011

@cibka
@pentagras holky, aktualizuju se - moje IVF bude asi až v září, neboť na mě budou ještě makat zubaři...objevili mi cystu a musí pryč. - řež bude v září. to bude mazec, ale já to vydržím.

Čekatelkám držím kontinuálně věchny palce, pěsti a tak, i když jsem nepsala...měla bych radost moc mě povzbudí, když se to povede!

ty objednací doby jsou v Gennetu fakt hodně dlouhý, 2.8. jsem žádala termín na konzultaci výsledků všech prováděných testů a dali mi až 22.8. Pokud to půjde tímto tempem, budu mít miminko tak ve 40 letech🙂

Ale pochybuju, že někde jinde

rychetkami
19. srp 2011

...je to lepší

kive76
19. srp 2011

@majcam neboj, oni tě předají jiné doktorce..

kive76
19. srp 2011

@sipkova1 no já to taky nechápu, že prý před tím IVF se ty spermie nějak víc upravujou..to mi tvrdila dr. Brandejská ......

cibka
19. srp 2011

@kive76 a bukvová je těhule ju

majcam
19. srp 2011

@kive76 to nebudou tuplem stíhat,když si nás ještě rozeberou 😕

darkwitch
19. srp 2011

ahoj holky tak hlásím, že mám ze 16 folíků 16 vajíček, teď jen aby se hojně oplodnili a přežili 😀
@majcam myslím, že už tam mají za bukvovou i náhradu, ne? je tam nějaká nová doktorka...

cibka
19. srp 2011

@darkwitch tak to je pekná urodička ja jich poprve mela uplne stejne jo je tam ta Jarošová příjemná doktorka jednou jsem u ní byla

monnn
19. srp 2011

@darkwitch ty jo ty máš úrodičku 😉 kdy plánujete ET? a neboj přežijí a budou i sněhuláčci 🙂

darkwitch
19. srp 2011

ET pokud půjde všechno dobře tak by mohlo být ET ve středu, ale musí být dost kvalitní embryjek na PK

cibka
19. srp 2011

@darkwitch neboj vše bude ok a snehuláčky uz nebudes potrebovat 😉

inza
19. srp 2011

@darkwitch:teda ty jsi ale "nosnice" 🙂 ...tak at se vsichni pěkně snazi

darkwitch
19. srp 2011

jako slepice jsem se celkem osvědčila 😀 teď by to chtělo zamakat ještě v těch dalších oblastech 😀

zvalentova
19. srp 2011

@darkwitch krásná práce, držím palce ať se jich co nejvíce dál vyvíjí 🙂

majcam
19. srp 2011

@monnn achooooooj holka,co je s tebou...?
@inza co to čtu...rozjíždíš pětku?! ☹
@darkwitch držím pěstě holka!!

majcam
19. srp 2011

@zvalentova doufám,že pevně držíš... 😉

zvalentova
19. srp 2011

@majcam to si piš, až mám bílé klouby 😀 ...

pentagras
19. srp 2011

@rychetkami ahojky, neboj, pak to bude rychlovka, podívej, já už ted čekám jak to semnou dopadne...