Centrum péče o matku a dítě v Podolí

anicka1211
20. říj 2016

Ahoj holky, zítra jdeme s manželem do Podolí na imunologické vyšetření, chtěla jsem se zeptat, jak to probíhá? Co všechno mi kromě odběrů budou dělat? Na co všechno se ty odběry berou? A budou mi dělat i gynekologické vyšetření a prohlídku? Nesu jim zprávy z Caru, kde jsme s manželem byli sledováni, dál z hematologie, alergologie-imunologie, z nemocnice z revizí a od mého gynekologa, tak nevím, jestli jim to bede stačit,nebo si budou chtít ta vyšetření udělat i za sebe. A na jak dlouho to je? jsme tam na osmou, ale řekli, ať příjdeme dřív,kvůli čekačce a kartotéce.

Díky moc za Vaše odpovědi

wosk
20. říj 2016

@anicka1211 ráno přijdeš, najdeš oddělení a vezmeš si pořadové číslo (posledně - jaro 2016- se stěhovalo, takže byli roztahaní na 3 patrech a pořadová čísla neměli). Pak se vrátíš do kartotéky, kde se nahlásíte. Můžeš tam jít sama a nahlásit i manžela (a nechat ho sedět a držet pořadí, pokud čísla stále nebudou), jen si vem jeho občanku. Pak budou volat dovnitř páry tak, jak přišly, jen pro evidenci. Dále pak sestra odvede ženy na odběr krve do jiného patra. Pánové jsou postupně vyzývání, aby šli do "temné komůrky", aby odevzdali, co je potřeba (na jaře to bylo taky mimo, takže to pro ty chlapy bylo fakt labůžo). Pak se vrátíš tam, kde sis brala to pořadové číslo. Pak se objeví doktor (většinou bývají 2) a berou si postupně páry podle toho, jak přišli... A bacha, na 8 jsou objednaní všichni, co jdou tento den na vyšetření. Posledně jsme dorazili mezi 7:30-45 a byli jsme 3 (páru je tam zváno myslím tak 8-10, nepamatuji si přesně...). Kdybys měla ještě nějaký dotaz, klidně se ptej.