Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

barabasek
18. dub 2011

@kaluka dobrý všechno OK nebolelo nic, ostatní byli na zavádění embrií

barabasek
18. dub 2011

Holky užíváte některá z vás femigard, gynex nebo něco takového?

domca1221
18. dub 2011

@kaluka to si nemyslím, výsledky jsem z krve mě negativní, je fakt že jsme se teď dost snažili přirozeně, ale nemyslím si že bych měla to štěstí aby to jen tak, uvidím zítra co na UZ, děkuji moc snad to dobře dopadne

kaluka
autor
18. dub 2011

@barabasek Tak to je super. 🙂 Já četla někde, že to Michálkovi moc nešlo a bylo to bolestivý.... Minule mi to dělal Špička a dobrý... Tak to jsi mě uklidnila... 🙂 Já měla za to, že ty úkony nedělají takhle při jednom... Ty Barabášku o jiným způsobu neuvažuješ ? Já brala Femigard, ale jen tak - to jsem ještě nevěděla, že mám ten prolaktin... A MS mám celkem pravidelně, tak nevim, jestli mi k něčemu byl........... Já piju kontryhel - ten je na všechny ženský neduhy... Tož preventivně ho tam hrnu....... 🙂

kaluka
autor
18. dub 2011

@domca1221 Aha.... A třeba ovulace ? No oni ti to zítra řeknou.......... 🙂 Jdeš na UTZ a pak eventuelně na IUI ?

barabasek
19. dub 2011

@kaluka Když to nevyjde tak jdem do 2 IVF.

kaluka
autor
19. dub 2011

@barabasek Jo, to si myslim, že je větší šance.............. 🙂 Už ti to musí vyjít ! 🙂

barabasek
19. dub 2011

@kaluka Snad to vyjde v červnu to bude 6 let co se snažím sice jsem změnila partnera, ale snažení jsem nepřerušila 🙂 na partnerovi strašně záleží někteří nezvládnou projíz trnitou cestou 😝

domca1221
19. dub 2011

@kaluka tak mam UTZ za sebou, doktorka se nademnou rozplívala, že se jí to moc líbí a že jsem měla sama od sebe ovulaci, že to je krásně vidět (nějaké tělisko, či co, moc jsem jí nerozumněla) každopádně mi řekla abych počkala zda dorazí MS popř. udělat těhotenský test 🙂 , ale tomu moc nevěří, pro jistotu mi i vypsala stimulaci tak jak mile příjde MS, tak jdeme do druhého IUI 🙂 🙂

barabasek
19. dub 2011

@domca1221 krásná zpráva 🙂

domca1221
19. dub 2011

@barabasek děkuju moc, snad to vyjde 🙂 tobe teď taky moc přeju hodně štěstí a jak se cítíš?

barabasek
19. dub 2011

Celkem dobře jen mě bolí břicho asi po ovulce 🙂

kaluka
autor
19. dub 2011

@domca1221 Tak gratuluju k ovulaci. 🙂 A tamto moc nechápu - jakože můžeš být těhotná ? No vidíš, jsem ti to včera řikala..... 🙂 To by byla paráda........... 🙂 A to bys teda byla přirozeně ? Asi jo...... No to by byla bomba ! 🙂 Moc držim palce ! 🙂

domca1221
19. dub 2011

@kaluka no to bych https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cerstve-... přirozeně, ale tomu moc nevěřím, spíš si myslím že jsem jen měla sama od sebe ovulaci, tak jí to překvapilo, ale říkala že je moc spokojená. No ale je fakt, že mi dala tak trochu naděli, jak začala mluvit o tom těhotenským testu, tak jsem byla tak trochu nalomená a byla bych fakt moc překvapená, kdyby to vyšlo, ale zase si nechci dělat naděje a pak být sklamaná. Akorát pořád musím přemýšlet co myslela tím, že mi jde vidět právě to tělísko - nevíte někdo náhodou??

kaluka
autor
19. dub 2011

@barabasek Po ? Mně bolí vždycky před.... 🙂 To je fuk, hlavně kdyby byly výsledky................ 🙂 6 let se snažíš ? To je hrozný.......................... ☹ Už aby ses dočkala.... 🙂 Věřim, že tohle každej neustojí - nám to taky slušně nabourává domácí pohodu................... ☹ Tak hezky odpočívej, ať maji klídek na zabydlení.............. 🙂

kaluka
autor
19. dub 2011

@domca1221 Tak určo je to úspěch, jestli jí normálně nemáš... 🙂 Tělísko ? Ty jo, tak to vůbec nevim.......... Počkej - žlutý tělísko, to jo. Na to po IUI beru ten Duphaston - hormon žlutýho tělíska myslim.... Ale že by to bylo vidět ??? To bude asi něco jinýho.............. 😀 No jo,naděje si člověk bojí dělat.... Podívej na mně - po limitu čárka a já se cítila těhotná a kde jsem ? ☹ Do tý doby jsem byla celkem v pohodě..... ☹ Každopádně by mě těmahle řečma taky navnadila.... 🙂 Moc ti držim palce.... 🙂

barabasek
19. dub 2011

@kaluka měla jsem dva folikuli tak aspoň do jednoho by se mrška spermijka mohla nabourat 🙂 tak tak 6 let. Teď s odstupem času jsem ráda že to první vztah nevydržel nebyl tak pevnej. 🙂

barabasek
19. dub 2011

@kaluka Zítra jdeš na ultrazvuk tak budu na tebe myslet 🙂

domca1221
19. dub 2011

@kaluka tak jsem k tomu našla komentář:
Žluté tělísko
Útvar ve vaječníku, který vzniká po ovulaci z Graafova folikulu. Produkuje ženské pohlavní hormony. Přetrvává několik dnů a nedojde-li k oplodnění vajíčka, postupně zaniká. Při oplodnění vajíčka přetrvává řadu týdnů a do vytvoření placenty je důležitým místem tvorby hormonů nutných k udržení těhotenství.

Tak i tak jsem z toho jelen, tak uvidíme zda příjde MS, měla by dorazit 25., tak zatím budu pořád přemýšlet nad 2. pokusem 🙂 🙂

barabasek@ jinak mě po IUI taky dost bolelo břicho, tak je to asi u každého jinak, strašně ti to přeju už se snažíte vážně dlouho, kdy máš v plánu testnout, nebo půjdeš až na krev?

barabasek
19. dub 2011

@domca1221 Si mě úplně zaskočila vůbec jsem o tom nepřemýšlela asi nejdřív začátkem května.

kaluka
autor
19. dub 2011

@barabasek No to jo, to by teda mohla..... 🙂 😉 Už by sis to zasloužila................. Díky, bude tam můj oblíbený Michálek, takže dobrý........... 🙂

kaluka
autor
19. dub 2011

@domca1221 Aha - takže kdyby jsi těhu byla, tak to tam má být a ona to viděla...................... To zní slibně..... 🙂 Tak už aby bylo 25 viď ? Třeba to tady konečně někdo prolomí............... 🙂 To už je za chvilku, tak vydrž pr´tka.... 🙂

domca1221
19. dub 2011

@kaluka no tak jsem to pochopila, tak uvidíme, budu se snažit na to nemyslet a buď ta mrcha MS dorazí nebo ne (doufam že ne 🙂 )

kaluka
autor
19. dub 2011

@domca1221 Moc ti držim palce ! 🙂

domca1221
19. dub 2011

@kaluka děkuji, taky ti moc budu držel palečky při 2. IUI, kdy přesně jdeš?

kaluka
autor
19. dub 2011

@domca1221 To se dozvím zítra............ 🙂 Díky moc. 🙂

kaluka
autor
20. dub 2011

Tak na IUI jdu v pátek ženy............. 🙂

barabasek
20. dub 2011

@kaluka super a kolik folikulů máš?

kaluka
autor
20. dub 2011

@barabasek čéče nevim, jdu kouknout do papíru........... 😀

kaluka
autor
20. dub 2011

@barabasek Jo,tak jeden 22 mm a dva menší - 14 mm. 🙂 Kolik jsi měla ty ? A jak se cítíš ?