Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

nikolavojtackova
28. zář 2014

@tatamama Tak to jsme tam byli stejný den, jezdíme taky do Teplic do Pronatalu 🙂 Ano taky čekám do 6.10. 🙂

nikolavojtackova
6. říj 2014

@tatamama Ahojky, tak jak jsi dopadla ? U nás se to nejspíš zase nepovedlo :( Tak snad budete mít větší štěstí 🙂

tatamama
6. říj 2014

@nikolavojtackova ja sy mzslim ye asi taky ne ale jeste jsem to nedostala tak nevim

nikolavojtackova
9. říj 2014

@tatamama Ahojky, tak jak, dostala jsi to ? Já byla dneska na krvni, tak uvidíme, ale myslim, ze to dostanu. ☹

nikolavojtackova
9. říj 2014

Holky, chtěla jsem se ještě zeptat, četla jsem, že základním vyšetřením je taky imunologie partnerů, jako jestli vůbec moje tělo snese partnerovi spermie, máte s tím někdo zkušenost? A kdo jezdíte do Teplic (např.: @tatamama) dělali Vám to v Pronatalu nebo neptali jste se na to ? Díky 🙂

tatamama
14. říj 2014

@nikolavojtackova ahojky ja jezdim do pronatalu ale toto nam nedelaly a ani se nezminily ale chystam se jich na tohle zeptat 4 sklamani a nikdo nic nevi proc ☹

tatamama
14. říj 2014

@nikolavojtackova ahojky tak taky nic ☹ uz to nejak nedavam jsem uplne psychycky nadne

nikolavojtackova
14. říj 2014

Tak to mě mov mrzí, musíme pořád doufat 🙂 Na psychice to moc nepřidá, já vím. :( Určitě se na to zeptej, my tam jedeme 21.10. takže se na ně taky chystám...

zirafka82
6. pro 2014

Ahoj holky, je tu někdo teď čerstvě po IUI? My byli dneska 🙂

malenka3
7. pro 2014

My taky v sobotu 🙂 Ale už počtvrtý ☹

karkab
7. pro 2014

Ahoj, my byly v úterý 2.12., ale také už po 4té ☹

zirafka82
13. pro 2014

@malenka3
@karkab ahoj holky, tak jak jste na tom, my byli podruhé, ale z prvního máme tříletou dceru ? Držím palce, ať to konečně vyjde 🙂

malenka3
14. pro 2014

@ zirafka82 zatím ještě brzo, dělám, jakože nic 🙂, ale žádné zvláštní pocity nemám, takže asi fakt nic ☹
No, když to neklapne, tak rozjedeme další kolo vyšetření, imunologie, průchodnost vejcovodů a uvidíme, co dál.

karkab
14. pro 2014

@zirafka82, @ malenka3 Ahoj holky, já už testovala 10 DPO a dnes 12DPO a nic, takže u nás se zase nepovedlo ☹ Teď to nechám být a půjdu do Sanusu v lednu a uvidíme co bude dál. Doufám, že Vám to vyjde.

zirafka82
14. pro 2014

@karkab Není ještě brzy? U malé jsem měla poprvé pozitivní,ale hodně slabý 12 den po IUI ...
@malenka3 Jo jo,ještě je brzy, uvidíme fakt ve středu,ale kdo má to čekání vydrzet?! Mě trochu pobolívá podbřišek a prsa, ale nevím, jestli to není z utrogestanu... a kam holky chodíte do caru? My do Gestu v Praze 😉

karkab
14. pro 2014

@zirafka82 Myslím, že není brzy, vždy jsem to takto dělala a bylo to v pořádku, v podbřišku mě taky bolelo a nakonec nic, uvidíme po novém roce co nám řeknou nebo doporučí. Já chodím do Sanusu v Jihlavě.

zirafka82
14. pro 2014

@karkab Tak každá jsme jiná 🙂Budu držet palce,at to konečně vyjde 🙂

karkab
14. pro 2014

@zirafka82 Přesně tak, budu držet palce, aby Vám to vyšlo.

zirafka82
16. pro 2014

@malenka3 Ahoky, tak jak se vede ?

malenka3
17. pro 2014

@zirafka82 My chodíme do Iscare v Praze. Testnu to asi v pondělí, protože beru Duphaston a ten mám jenom do příštího čtvrtka, pak mi dojde. Takže kdybych náhodou těhotná byla, tak mi den po Štědrým dni asi nikdo recept na další nikde nenapíše, takže bych musela skočit pro novej ještě tohle pondělí nebo úterý. Ale moc nadějí si nedělám. Bojuju s tím si ten test neudělat už teďka, ale říkám si, že je fakt brzo a jakýkoliv výsledek nemusí nic znamenat (pozitivní může být kvůli Ovitrelle, negativní, protože je ještě brzo).

malenka3
17. pro 2014

@zirafka82 No a dneska jsem se viděla s těhotnou kamarádkou. Už mi to moc nepřidává tyhle setkání ☹

zirafka82
17. pro 2014

Já beru utrogestan a taky budu muset pro druhé balení, pokud to teď vyšlo 🙂 Já mám to štěstí, že už máme dceru, ale měla jsem to také tak. Ještě teď si vybavuji, když moje praštěná skoro švagrová oznamovala těhotenství, jak jsem to špatně snášela (mimochodem to oznámila tak, že rodině rozdala počůrané testy 😝 ), ale neboj, dočkáš se! My na první cekali skoro tři roky 😉

zirafka82
17. pro 2014
jankarica
17. pro 2014

DÉVČATA! Předně, každé nás stálo 2000kč, ptž jsme měli matroš od dárce...1.IUI nevyšlo. Z 2. IUI mám syna, 3.IUI jsem testovala 12DPO, test negativní, tak jsem si na bráchově svatbě pořádně zapanákovala, MS přišla v termínu a po dalším týdnu bolest břicha jako prase, ptž jsem potratila.....po revizi a 3měsících volna jsme vlítli na další , už 4.IUI - neúspěšné.Pak jsem začla hubnout, začala jsem si počítat KJ a ještě ten měsíc, se 5.IUI povedlo. Poslední IUI jsem neměla žádné příznaky, rozhodla jsem se nepozorovat a vyloženě čakala na MS😀 IUI byla 21.11.2014 a teď jsem tedy cca v 6tt, k mudře jdu až příští týden, snad bude vše OK. Nepíšu proto, abych se chlubila, ale abyste to nevzdávaly a moc se na to neupotávaly. Po poslední IUI jsem se rozhodla netestovat,testla jsem až 2.dny po očekávané MS a byla tam slabounká čárka, 10DPO je moc brzy, i ten 12DPO mi (v létě)nic neukázal... A příznaky těhu jsem měla u všech nepovedených IUI. Vím, že je těžké se nepozorovat, ale nám to vyšlo vždy až jsme se na to přestali soustředit. Mně doktor řekl ať nechodím ani na weby typu MK a já jsem poslechla a nechodila....ale už tady zase sbírám informace. Přeju Vám ať všechny, co tady jste rodíte v 9.měsíci 🙂 Tedy v září. Vše nej do nového roku 2015

zirafka82
18. pro 2014

@malenka3 tak u nas to tentokrát nevyšlo. Ale dej pozor na mamatest 10! Včera večer i dnes ráno fakt luxusní druhá čárka, ale protože mi to nedalo, testila jsem zároveň i jiným testem - pregnant10, ten byl negativní! Došla jsem si tedy ráno do laborky, nechala si nabrat krev a vysledek meně jak 0,1, tudíž prd :'(

malenka3
20. pro 2014

@zirafka82 Tak to mě mrzí. Co budete dělat dál? Další IUI? Jestli tohle bylo druhé, tak to ještě stojí za to zkoušet, ne? Třeba bude trojka šťastné číslo, ale to vám vyjde asi blbě kolem novýho roku, kdy tam nikdo nebude, co? Já se rozhodla, že budu testovat zítra. Abych případně stihla v pondělí dojet pro prášky. Testy mám tentokrát nějaký nový od Galmedu, tak uvidíme.

zirafka82
20. pro 2014

@malenka3 Budu ti drzet palce ! Tohle IUI bylo druhe, ale z prvniho mame 3letou dceru. Takze vlastne po dlouhe pauze prvni 😀 a jdeme to hned zkouset dal. V utery jdu na krev, budu brat clostil,ted to byl nativ cyklus , my se jen tsk nevzdame 😝

malenka3
21. pro 2014

@zirafka82 Tak to nevyšlo ☹ Ani napočtvrté. Ach jo, nějak mě přešel veškerý vánoční elán a nevím moc, co dělat dál. Výsledky z imuno budeme mít až v únoru, tak nevím, jestli má smysl do tý doby pokoušet další pokusy, nebo to nechat plavat a zbytečně se nepřipravovat o další pokusy hrazený pojišťovnou.

zirafka82
21. pro 2014

@malenka3 Ahojky, to mě moc mrzí! Doufala jsem, že aspoň ty budeš slavit :'( Ja teď trpím jak pes, takhle silnou MS jsem dlouho neměla a bolí to jak blázen! Nejsem vůbec schopná fungovat, což mě teda dost štve, když si vezmu, že za 3 dny je Štědrý den. Jinak si myslím, že to teď v CARU trochu nezvládli, divili se, že mám vysokou sliznici ještě před ovulací, stejně jsem dostala pregnyl, pak utrogestan, takže se nemůžu divit, že to teď mám tak strašně silné. A být tebou, neházím flintu do žita, někdo tu psal, že se mu povedlo snad až 5.IUI, zkus si užít svátky a pak uvidíte, jak se budete cítit🙂 Ale mě se to kecá, viď 🙂

roxanarox
15. bře 2016

Ahoj som dva dni po iui ake ste mali pocity vi mna boli podbruskom som nafuknuta a skoro rano ma napinalo na vracanie s coho to moze byt