Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa - tak to je mazec, to ti to fakt moc přeju aby byly // - jednou to přijít prostě musí , my "teprve! cca rok a půl

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - tyjo, tak to já byla ještě vysmátá... Je to blbý, ale kolik ti je let? Mě se každej diví, že chci miminko, když je mi teprve 26,5

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - děkuju, jsi hrozně moc hodňoučká.... taky bych ti přála najít dvě..

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa mě je 28, nemyslím si, že jsi na mimi mladá, už hlavně proto, že to nejde hned, já jsem si vždycky říkala, že chci dítě před 30 a když jsem se zašli snažit tak jsem najednou zjistili že to nejde, tak je lipší to zjisti v čas. Jako, ale 4 roky to už je dost na palici, co? moc si to nedovedu přestavit

barabasek
26. bře 2011

My už se snažíme skoro 5,5 roku. Hormony jsem nepíchala.

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - ze začátku to bylo strašný, ty kecy v centru, nervy na pochodu, ale co jsme přešli do toho jiného centra, je to jiný.... Samozřejmě nervy pracujou pořád, občas si i pobrečím, ale život jde dál... Pořád si říkám, že na světě jsou na tom lidí hůř.... Ale já věřím, že to jednou vyjde, ať už teď, nebo další IUI..... Ale já věřím, že to vyšlo TEĎ..... 🙂 ... Musím končit, dorazila nám návštěva, tak třeba zase zítra, pa pa

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa jasný, měj se zatím hezky, a popř. zítra ahoj

haaninaa
26. bře 2011

@barabasek - ty jo, tak to je taky už slušná doba... Tak držím palečky, ať se zadaří a taky najdeš co nejdřív // ..... pa pa třeba zítra.

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - pa pa pa pa, budu se zase těšit na pokec.... 😉

domca1221
26. bře 2011

@barabasek tak to je taky dost dlouhá doba, jak ti vytvářejí ovulaci, když nepícháš hormony?

barabasek
26. bře 2011

zobu 3-7den MS Clostilbegyt a pak ovulace je sice cca 17den hlavně že to funguje.
@domca1221 a jaké pícháš hormony?

kaluka
autor
26. bře 2011

Juj.vy jste toho napsaly.... 🙂
@barabasek Datum nevim,ale na jiný diskuzi jsme se potkaly a já ti psala, jestli jsi to byla ty... 😀 To by jsme eventuelně mohly dát někdy kávu,co ? 🙂 Clostík jsem taky měla 3- 7 den a měla jsem 2 folíky, s tim, že jeden byl menší......... Já se v tom nevyznám, tak jestli je to dobře, nebo špatně.... Ty jo, tak to už čekáš opravdu dlouho........ ☹

barabasek
26. bře 2011

@kaluka jasně už vím trochu trknout stačí 😀 na kávu se můžeme někdy domluvit 🙂

kaluka
autor
26. bře 2011

@haaninaa S Michálkem pohádala ? Mně je moc a moc sympatickej - a to já se chlapům gyndařům vyhýbám.... Co ti udělal ? Špičku jsem viděla na IUI poprvé a ten mi sympatickej neni, ani se mi nepředstavil.... Já mám ráda, když mi mudr všechno vysvětlí ap.... Moc ti držim palce, aby to vyšlo ! 🙂

kaluka
autor
26. bře 2011

@domca1221 Takže ty jsi byla kdy ? A co - břicho vůbec necítíš ? Žádná z vás ? Já taky hodlám testování oddálit co nejvíc - nechci být zklamaná..... Co takhle udělat si tabulku holky ?

kaluka
autor
26. bře 2011

ženy kéž by nám to všem vyšlo........................ 🙂

barabasek
26. bře 2011

@kaluka musím doufat 😉

barabasek
26. bře 2011

tam má být musíme dufat e se někde zatoulalo

kaluka
autor
26. bře 2011

@barabasek Já se přiznám, že tomu u sebe moc nevěřim ..... Mám problémy s tím prolaktinem.... Už jsem ho měla nízkej , ale jak jsem přestala brát prášky, tak zas vylezl............ ☹ Takže nevim, jaká je hladina teď. Beru Dostinex, ale teprve krátce......... Tobě to dělal kdo ? A řekli ti k tomu něco ? Mně Špička neřekl vůbec nic...... Má štěstí, že mě to nebolelo.... 😀

barabasek
27. bře 2011

@kaluka Mě to dělal Špička, asi tím jak už jsem šla po několikáté tak mi nic neříkal. Mám raději Špičku on sice není moc mluvnej, ale když jsem se ho na něco zeptala tak ochotně odpovídal. Žádanku na imuno mi dokonce nabídnul po nevydařeném pokusu IVF a pořád tvrdí že to musí jít přirozeně hlavně mě netlačí do dalšího IVf nechává to zcela na mě. Když jsem přišla k Michálkovi po delší době tak už vyndaval papíry na IVF a to jsem neměla ještě výsledky vyšetření a hormonální profil chtěl nabrat až před dalším IVF a za tři dny jsem šla znova na ultrazvuk byl tam Špička koknul do papírů a chtěl ho hned, opravdu co lékař to jiný názor 🙂

domca1221
27. bře 2011

@barabasek ahoj, já jsem píchala puregon a pak dva dny před pregnyl 5000

domca1221
27. bře 2011

@kaluka Ahoj, já jsem byla 18/3, mě bolelo po tom břicho asi 5 dní na tom místě kde jsem měla folíky. Musíme všichni holky doufam, že to vyšlo

haaninaa
27. bře 2011

Ahojky kočky,
@kaluka - jak píše @barabasek, vůbec se mě na nic neptal, rovnou začal vypisovat papíry na IVF, což já jsem samozřejmě vůbec netušila, vůbec mi neudělal hormonální profil, pak kvůli penězům za IVF, tvrdil, že se vejdeme do patnácti tisíc, nakonec to bylo dvacet a to mi to napsal na papír, samozřejmě jsme těch pět tisíc sebou neměli, no, zkrátka toho bylo víc, a to že se svou vahou chci dítě, tak to mě fakt dostalo a šli jsme pryč....

Jinak dneska se mi odpoledne venku zvednul žaludek, chtělo se mi zvracet a od té doby mám tak divně v puse.... A to jsm nic špatného nesnědla....

haaninaa
27. bře 2011

@domca1221 - kolik jsi měla folíku po Puregonu? Kolik jsi na něj doplácela? To je stimulka, kterou pojišťovna nehradí celou....

kaluka
autor
27. bře 2011

@barabasek Aha, tak on tě už nutil do umělýho........... ☹ No to mi řekni, že jeden doktor ti řekne to a druhej zase to.... Co si pak má člověk vybrat ? ☹ A tobě se do IVF nechce ? Já nevim, ale asi to moc dlouho nevydržim - tak 2 IUI maximálně a pak eventuelně IVF.... I když - to si myslim teď, třeba budu jednat jinak....... Kolik je ti let ? Mně 33....
@domca1221 Já byla 23.3. ... Dneska už mě nic nebolí, tak si asi zvykám na hormony... 🙂 Držim ti palce ! 🙂

kaluka
autor
27. bře 2011

@haaninaa Hmmm, tak to by mě taky naštval........ 😠 To je teda dobrý - to by měli říct rovnou a na tvrdku, ne ? 😠 Já jsem si myslela, že oni se nejdřív snaží to vyřešit nějak jinak a až když to nejde, tak na IVF... Nebo když už na to někdo nemá nervy a chce to, tak na IVF.. Ale ne že automaticky......... ☹ A urážet tě kvůli váze - přece je to doktor..... 😠 Já taky nejsem žádná křehká květinka, ale od doktora bych žádný blbý poznámky nečekala........

valuse
27. bře 2011

@haaninaa
Holky, já jsem sice po ETu, ale projíždím diskuze křížem krážem a koukám, kdo čeká na test. Mám taky divnou pachuť v puse a nevolno po ránu jsem zaznamenala už 3x. z toho nejvíc dnes ráno. holky po IVF povídaj, že je to po progesteronu( lék utrogestan nebo agolutin - ten píchám já) testovat mám 5.4. Na ET jsem byla 19.3. Mám delší cykly asi 32-45dní a někdy nedostanu vůbec, tak asi proto mám testovat až po 17ti dnech

haaninaa
27. bře 2011

@kaluka - bohužel, v dnešní době už se nedivím ničemu.... taky jsem to nechápala, proč mě rovnou poslal na IVF a ne na IUI, kterou jsem podstoupili potom.... Fakt nechápu,.... A až po těch pokusech mě poslal na laparku...

haaninaa
27. bře 2011

@valuse - mě se dneska udělala šoufl venku před obědem, a pořád to cítím v puse, vůbec netuším, co by to mohlo být.... Dneska jsem 9-tý den po IUI... To čekání je horzně dlouhý.... Kam vlastně chodíš, do Smetánky?

dvojcata2
27. bře 2011

@valuse Ahoj koukám jsme na tom stejně já byla chvíli po tobě 21.3: na ET je to můj poslední pokus a nemám ani mrazáky taky tady bloudím.Přeju ti hodně štěstí 🙂