Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

misulkari
19. čer 2018

@lussy416 včera jsem byla 13.den a jdu zase zitra, asi větší šance, nevím 🙂 dohodli jsme se s doktorem na 3 cykly IUI a pak IVF, modlím se ☺️

lussy416
19. čer 2018

Ja byla minulou stredu,pak uz ne...to asi je vetsi sance,kdyz je to 2x...jinak my se zkusime zase snazit doma,kdyz se vyrazne zlepsilo spermio...drzim palce,at to vyjde 😉
@misulkari

biedronca
19. čer 2018

@misulkari u nas v caru to dělají stejne, 2x inseminace ob den, vše v rámci jednoho cyklu.Snad me první iui se vydaří konečně, příští týden. Nerostou mi foliky, tak ted dvojili davky Clostylvegytu.

misulkari
19. čer 2018

@biedronca @lussy416 tak držím moc palce holky !!! Já mám folikul v pohodě, ale endimetrioza a hraniční štítná žláza, takže uvidíme. Do Caru jezdím do Ostravy, takže Klatovsko je daleko, ale apoň si můžem psát, manža ze mě pomalu šílí :D

biedronca
19. čer 2018

@misulkari Já taky dojízdím do CARU do Ostravy, kam ty? 🙂 A taky mam hraniční štítnou zlazu, zatím čekáme na další vysledky krve jestli se hodnoty "hybou".

misulkari
19. čer 2018

@biedronca tak to je super, jezdíme do Eurofertilu k Lachčinovi 🙂 ještě jsem uvažovala o Reprofitu, ale můj gyndař mi doporučil EF, tak jsem dala na něj 🙂 bereš už něco na tu štítnou? Já mám Euthyrox. A nenapíšem si do soukromé zprávy? :D

lussy416
19. čer 2018

@misulkari diky 🙂 jj psat si urcite muzem 🙂 my o tom doma moc nemluvime,spis procitam diskuze 😉

lussy416
20. čer 2018

Holky,vcera vecer mi bylo tak zle,ze jsem sla v pul 9 spat,v noci me to vzbudilo ve 3 hodiny a rano v praci jsem se malem pozvracela...do ted dobry a uz se mi zacina delat soufl nanovo...ach jo,snad to k necemu aspon je...zitra zkusim test,jestli uz je ovitrelle pryc 🙂

misulkari
20. čer 2018

Tak dneska jsem po 2. IUI a hned po jsem měla šílené křeče, mudr. říkal, že je to ok, ale byl to humus teda. Měla jste to některá? Napsal mi ještě utrogestan, tak od zítřka začínám brát.

@lussy416 držím moc palce!!!

lussy416
20. čer 2018

@misulkari i ja tobe 😉

lamakrelka
21. čer 2018

@lussy416 Budeš tedy dneska testovat? Teď jsem se dopočítala, že jsem dnes 10 dní po Ovitrelle...zkusím si test udělat v sobotu, to budu 10DPO. Kéž by nám to vyšlo, protože stejně jako ty mám nevolnosti a zvracím...

lussy416
21. čer 2018

@lamakrelka ahojky 🙂 dneska asi ne,rano nestiham,vstavam do prace...zkusim v sobotu,budu taky 10DPO 🙂

utrikocku
21. čer 2018

Holky a nebojíte se testovat tak brzy? Vždyť zahnizdovani a implementace vajíčka probíhá do 10.-12. dne...

lussy416
21. čer 2018

@utrikocku ja se teda nebojim 😉 v utery jsem mela uz jen slabou carecku od ovitrelle,tak uz by mohl byt pryc...vim ze je dobre testovat 13-14 den,ale ty svrbejici ruce si nenechaji porucit 😀 stejne moc neverim tomu,ze by to vyslo...

utrikocku
21. čer 2018

Já se budu snažit vydržet, co nejdéle 🙂 už se nějak bojím na to spěchat, v koutku duše věřím, že když vydržím, že se třeba dozvím dobrou zprávu 😀 magické myšlení prostě. Já bych se jen bála, že jeste není uhnízděne, takže neprodukuje HCG a byla bych předčasne zklamaná. Já mám dnes 7. Den. Ještě 3 dny duphastonu a pak se uvidí..

lamakrelka
22. čer 2018

@utrikocku u prvního se mi čárka ukázala 10DPO. Pak už jen silala. Nějak cítím, že to nevyslo. Hlavně testovat musím kvuli tomu, abych do sebe zbytečně nervala utrogestan, pokud nejsem těhotná.

utrikocku
22. čer 2018

A už jste teda testovaly? Vy máte Utros na více než 10 dní? Já na 10, mám vysadit a když bude pozitivní tak mi ho znovu nasadí

lamakrelka
22. čer 2018

@utrikocku taky ho mám na deset dní a dobráno budu mít v neděli.

lussy416
22. čer 2018

Vcera vecer jsem zkousela test a byla tam stejna carka jako v utery rano...zitra rano zase zkusim,zda tam zase bude...dnes mi bylo zase trochu soufl po svacine...uz aby jsme vedely vsechny,na cem jsme 🙂

lamakrelka
23. čer 2018

@lussy416 já mám bílo...

lussy416
23. čer 2018

@lamakrelka i ja mam bilo...nejdrive jsem druhou carecku videla,ale nez ksem dosla pro tel. tak byla pryc :'( no uvidime zase v pondeli...

lussy416
23. čer 2018
lamakrelka
23. čer 2018

@lussy416 taky to necham az na pondeli a dnesek si uzijeme s manzelem na motosrazu 🙂 hezky vikend..

lussy416
24. čer 2018

Tak jsem dnes nevydrzela a zkusila testik a vidim slaboulilinkeho dusika,kez by to vyslo 🙂

biedronca
24. čer 2018

@lussy416 ja nevidim nikde ani ducha, na těch fotkach.

utrikocku
24. čer 2018

Já také nic nevidím, ale nejsem zrovna Lovec duchů 🙂 Tenhle lov mi přijde zbytečný, když pak každý den znovu testuješ, abys zjistila, jak to opravdu je. Nejlepší je fakt testovat, kdy se má, když tam nic není je to jasné a když je, tak tomu můžeš víc věřit. Proto tak brzy netestuji, stejně bych si nebyla jistá duchem ani negativním výsledkem...

lussy416
24. čer 2018

Tam test z dneska neni holky,tak nemuzete nic videt 😉 zkusim zitra a uvidim,jestli bude lip videt B-)

utrikocku
25. čer 2018

První den po vysazení duphastonu. A co vy?

lamakrelka
26. čer 2018

@utrikocku já vysadila utrogestan a čekám na menstruaci.

lussy416
26. čer 2018

Ja dnes 13.den po IUI...delane 2 testy,mama test,ten povazuji za spolehlivejsi,tak tam nic,druhy test slaboulinky dusicek...moc tomu nedavam...