Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

anetka9
1. srp 2018

@biedronca A kolik jsi tt dle ms?

vendelinka08
1. srp 2018

@biedronca tak to je super...ale to cekani je fakt na palici...

biedronca
1. srp 2018

@anetka9 dle MS 6tt,ale je to těhotenství mnoheeem mladší. Ja až 14dpo měla mini ducha. Takže bud se oplodnilo později a nebo se o dost pozdění uhnízdilo. Ovulace byla 3.7.

anetka9
1. srp 2018

@biedronca Joo podle ovulace to hází 6+1 takže 7tt, noo tak budu držet palečky..já v 8tt měla taky prázdný obaly a bohužel se to nezlepšilo..:( a bývala bych byla radši kdyby mi rovnou doktor řekl, že je to spíš horší než lepší...takhle se mě snažil přesvědčovat a bylo to ještě horší..:( Tak snad se u tebe ukáže!🙂

biedronca
1. srp 2018

@anetka9 No on mi ten doktor, taky vubec nedává naději (radeji). Porad rikal, ze ted je to bud a nebo, bud se tam něco objeví a nebo tam bude prazdna bublina a to je špatně... Me uz pred odjezdem do Turecka rekl,ze se mi tam spíse spustí potratové krvácení,že to HCG bylo nízké... ale asi stouplo,kdyz za týden a něco se objevil ten gestační váček. No nic, budu verit, verit v zazrak a ze to dopadne dobre 🙂

vendelinka08
1. srp 2018

@biedronca a nemohla jsi otehotnet treba pozdeji a prirozene? Ja vim ze doktori jsou experti...ale dle toho hcg a vseho...mi to prijde ze to vse bylo pozdeji...

vendelinka08
1. srp 2018

@biedronca ja jdu k dr zitra...ani nevim co mam cekat..co uz bude videt a co jeste ne...ovulku jsem mela pozdeji..jsem vlastne 3 a pul tydne po ovulce...no uvidime zitra...a jak se citis?

biedronca
1. srp 2018

@vendelinka08 citim se paradoxne dobre, vubec nic me neboli, nepicha, není mi špatně. Ani o "tom" nevim. Sem tam citim podbrisek,ale to je vse.
presne tak, jsem si jistá ze tehotenství je mnooheeem mladší, než dle vypočtů dle MS. Protoze 14dpo jsem měla pidi ducha. Takže ovulace sice byla dle UZ 3.7. ale to tam taky byli jeste 2 folikuly. Takze mohli za pár dnů dozrát, prasknout... oplodnit se, než se uhnizdilo, to vse mohlo být klidně i 14 dní. Takže i to HCG by odpovídalo, ze bylo na tom "začátku" tak nizké.
Možná se tim jen chlácholím, možná utěšuju, ale veřím... věřím,že to dopadne dobre. Kdyz se tam něco klube (gestační váček pred týdnem nebyl), treba to bude mít statný konec 🙂
Dej vedet jak jsi u MUdr. dopadla !!!

lamakrelka
2. srp 2018

Ahoj holky, tak u mě konec. Dneska ráno jsem začala krvácet....

misulkari
2. srp 2018

@lamakrelka to je mi líto, myslela jsem na tebe. Mě to dorazí určitě taky, cítím to :( Půjdeš ještě na další IUI?

utrikocku
2. srp 2018

@lamakrelka to me moc mrzí, vypadalo to tak slibně dle testu!! Tak daleko jsem se jeste nedostala. Ale vypadá to, ze IUI ma smysl u vás zkoušet. Ja pokaždé dva slibné folikuly a ani duch. Jdu do ivf, tak mi drzte palce.

misulkari
2. srp 2018

@utrikocku držím moc palce a obávám se, že mě to taky čeká, tak se pak můžeme ozvat, ať v tom nejsme samy ;)

biedronca
2. srp 2018

@lamakrelka to je mi lito..... a je to klasicka MS? takze tohle by asi odpovidalo biochemickemu ne? vajicko se oplodnilo,ale prestalo se vyvijet a odeslo s MS.

vendelinka08
2. srp 2018

@biedronca tak jsem na tom uplne stejne...za 14 dni kontrola jestli bude srdicko...to jsou hrozne nervy toto....zatim je to v deloze..coz je dobre a ted musime cekat na dalsi vyvoj...

biedronca
2. srp 2018

@vendelinka08 a gestacni vacek mas, taky?

vendelinka08
2. srp 2018

@biedronca jojo..to tam vse je

biedronca
2. srp 2018

@vendelinka08 supeeer, to mame stejně .Tsky po iui? Kdy bylo?

lamakrelka
2. srp 2018

@utrikocku
@biedronca dnes bych odpovídala 5+0tt a v děloze nic není. Krvácení není nijak závratné. Prý se tam může ještě něco objevil, ale přisuzuje to biochemickému těhotenství. Vzali mi krev na HCG a zítra jdu ráno ještě znovu, tak se porovnají hladiny a to rozhodne. Dle mého je po všem. Mám bolesti břicha jako při MS, začala jsem krvácet a test nesilil. Dáme pauzu a po prázdninách znovu. Víme že to jde a to je hlavní.

biedronca
2. srp 2018

@lamakrelka a driv na hcg jsi nebyla?

lamakrelka
2. srp 2018

@biedronca ne...u prvního těhotenství jsem nebyla na krvy kvůli HCG vůbec, jelikož v 5+2 už bylo vidět...tak nebylo potřeba...teď není nic vidět tak vzal, aby se mohlo vyloučit případě mimoděložní...

vendelinka08
2. srp 2018

@biedronca nene..prirozene...

biedronca
3. srp 2018

Co par dni udelam jen tak TT, pro ujištění že neslabne.Dnes to je 30 dni od ovu.
Ale v den ovu tam byli jeste 2 nepraskle folikuly takže mohli prasknout pozdeji a oplodnit se.
Nic me vůbec neboli, ani nevim ze jsem těhotná .Jak jsem psala, ve stredu se snad něco už ve vacku ukáže.
A je to opravdu tak....jeden život musí skončit,aby se mohl narodit druhý.Včera mi umřel děda.

biedronca
3. srp 2018

@lamakrelka dej vedet co to hch.drz se!

lamakrelka
3. srp 2018

@biedronca HCG od včera kleslo na 1,7... Naplno se rozjely krámy...tobě držím palce a upřímnou soustrast...když jsem čekala Honzíka, zemřel manželův dědeček...

biedronca
8. srp 2018

holky blbý, hodne .... Gestacni vacek porad prazdny, nikde ani naznak ikdyz vacek roste.
Ma 1,5cm a melo by tam uz davno něco byt..
Pristi stredu kontrola a domluvime revizi.
A ja fakt verila, tentokrat fakt si myslela ze jo.

bluekobylka
8. srp 2018

@biedronca to je mi lito...

anetka9
8. srp 2018

@biedronca To mě mrzí..:( ale měla jsem to samé..:( všechno rostlo, ale nic v něm..revize pak byla v 10tt:/ drž se

biedronca
8. srp 2018

@anetka9 Kéž by to šlo bez revize... a ted na nějaké snažení z vysoka kašlu. Nechci o tom ani slyset! Nechci zadné IUI... nic, ovulace, ultrazvuky. Klidne par měsíců... než zase dozraaju, ze bych mozna chtela.

lamakrelka
8. srp 2018

@biedronca moc mě to mrzí...

biedronca
15. srp 2018

Naše první IUI sice zázrakem vyšlo,ale nedopadlo...ZÍTRA REVIZE