Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

enneh
16. zář 2016

@babeta1 ahojky, citim se vselijak. Ve středu jdeme na kontrolu do CARu, jdeme na konzultaci k doktorce, která původně říkala, že budeme zkoušet min. 6UIU. Teď jsem zvědavá jestli otočí nebo bude stát za svým původním názoru. Pokud ne a taky řekne, že máme jít na IVF, tak nevím, jak budu reagovat. Strašně moc chci miminko, ale jit do IVF ve 27letech? Nevim a manžel taky ne.

babeta1
16. zář 2016

@enneh hmm taky mi dnes rekla, ze to zkusime aspon 4krat tak jsem zvedava koho tam budu mit v pondeli a nebylo to jak pres kopirak:/ Ktera ti to rekla..?
Ve 27 s tebou souhlasim, ze je brzy, jeste bych to zkusila bez toho.. ja mam pres 30 a nechce se mi ani ted takze te chapu. Mozna zkusim jeste zajit
k homeopaticce nebo tak neco prirodniho..

enneh
16. zář 2016

@babeta1 ty pokusy mi rekla dr. Gaborova. Ale do IVF nás minule natlačil šéf CARu Řezabek.

babeta1
16. zář 2016

@enneh taky chodím k ní🙂 dneska říkala, že je snad pravděpodobnost otěhotnění jednou za šest měsíců takže by to mělo vyjít při těch šesti pokusech.. měla jsem dva folikuly takže to prý je šance 25%🙂 takže nevěš hlavu, snad ví, co říká! Jako možná někdo řekne, že je mladá, ale na druhou stranu zase ti starší někdy mají zastaralé názory/metody.. no nevim, budeme optimisti a určitě nám to brzy vyjde! Dnes je prý zázračný úplněk tak si přesně ve 21.05 něco přej ;)

enneh
17. zář 2016

@babeta1 držím moc palce, ať ti to vyjde hned napoprve!

babeta1
17. zář 2016

@enneh moc děkuji, také držím palce ať vyjde další pokus! 😉🍀

babeta1
19. zář 2016

@enneh tak je to za mnou, nicméně PCT test stále negativní:( bojím se, že může být ještě problém na který se nepřišlo:( sice mám z imuna už výsledky po lécích ok, ale na tohle to tedy nemělo žádný vliv.. Držím palce na středu! 😉

enneh
20. zář 2016

@babeta1 z PCT už si osobně nic nedělám...při prvním jsem ho měla negativní a na základě toho se rozhodlo pro IUI, teď naposledy jsem ho měla lehce pozitivní a hned kvůli němu Dr. Řežábek otočil, že když je pozitivní, tak IUI je zbytečné, že je jasné,že je to všechno ve spermiích, takže IVF! aaaaa bojím se zítřka, co nám řekne Gáborová.
Ale tobě teď držím moc moc moc pěsti, at to vyjde hned napoprvé!

babeta1
20. zář 2016

@enneh aha, no ja ho mela negativni uz trikrat 😳 Ale spermie jsou ok.
Zitra moc drzim palce a dej vedet, co a jak!🙂 A moc dekuji za podporu!!

lenkasitt
20. zář 2016

Ahojky, rada bych se k vam pripojila.Dnes první IUI. Pocity. smisene...ja endometrioza a pritel mel dnes pomalejsi spermiky tak jsem z toho nervózní. ..cekani nejhorsi...člověk nevi jestli muze alespon doufat..

babeta1
20. zář 2016

@lenkasitt vítej mezi nás🙂 já byla na první včera🙂 tak držíme palce! 🍀

lenkasitt
20. zář 2016

@babeta1 dekuju..🙂 take drzim palecky 🙂

babeta1
20. zář 2016

@lenkasitt také děkuji🙂 do jakého centra chodíš?

lenkasitt
21. zář 2016

@babeta1 chodila jsem v Karlovych Varech do Pronatalu a ted jsme se přestěhovali kousek od HK a dojizdim do Kolina do Pronatalu.Mam zkusenosti jeste z KV ze soukromyho centra a to byl des.Pristup a vse....tady se alespon staraji a snazi se...

hance89
21. zář 2016

@lenkasitt ahojky jak tak čtu, tak máme stejný problém ..akorát já mam ještě alergii na partnerovo sperma , taky jsem po první iui, dnes mam jeden den zpoždění ale test je negativní :( To čekání je hrozné, ale doufám 🙂 a neboj určité se povede 🙂

lenkasitt
21. zář 2016

@hance89 ahojky, jojo snazim se na to nemyslet, ale nejde to.Po tolika letech co se snazime...spozdeni je dobre znameni ;) budu drzet palečky. .ono ty testy kolikrat klamou (to znam teda jen od kamaradek 🙂

enneh
21. zář 2016

@babeta1 Ahoj, tak hlásím návrat z CARu. Byla jsem konečně u Mudr. Gáborové. No prostě nebe a dudy oproti Řežábkovi...sama paní doktorka už navrhla,abych se objednávala jenom k ní. IVF se konat nebude, jsme mladí a máme dost pokusů jinde 😀 horší je, že na UTZ mi našla cystu ☹ takže další IUI se nekoná,musí se nejdříve odstranit cysta, pak třeba další pokus.

babeta1
21. zář 2016

@enneh ahooj🙂 super🙂 hele ja se vzdy objednavam k ni a problem s tim neni, dokonce byla i u IUI, to jsem ani necekala🙂 podle mne proste neplati, ze kdyz je mlada tak ze to je spatne. Kolik ti vlastne je? Ja 31.. ta cysta mne mrzi:( jak to odstrani?? Normalne s menstruaci odejde nebo jak? Jsem rada, ze te uklidnila🙂

babeta1
21. zář 2016

@hance89 ahoj, drzim moc palce! Mas primo alergii? Ja mam taky blbe imuno - akorat ze moje telo zabiji vse, spermie, embryo atd.

enneh
21. zář 2016

@babeta1 Je mi 27. No v sobotu budu píchat ovitrell a bude se doufat, že se při MS sama odplaví,pokud ne, tak mi bude muset nasadit antikoncepci...doufám,že to za za dva týdny odejde samo a my budeme moct příští cyklus na IUI.

babeta1
21. zář 2016

@enneh 27 je krasny, ja si vycitam, ze jsem to oddalovala:( manzel chtel uz driv, ale ja se na to necitila a naivne si myslela, ze kdyz jsem zdrava a menstruci mam pravidelnou tak to bude raz dva 😳
Urcite se to tou menstruci odplavi, pry to tak byva ;) a jestli to spravi antikoncepce tak taky dobre - hlavne, ze nemusis treba na operaci. Treba i ta pauza pomuze a pak to pujde hned🙂

babeta1
21. zář 2016

@lenkasitt to je dobre, ze jsi spokojena! Myslim, ze v Pronatalu pusobi lekar, ke kteremu jsem chodila do ambulance v Koline, Mudr. Dvorak, takova vesela kopa byval🙂 ja jinak chodim do CAR do Prahy a zatim ok🙂 tak moc drzim palce! Za dva tydny testujeme spolu🙂)

lenkasitt
21. zář 2016

@babeta1 Ten co ho mam se jmenuje Budka.Ale zase jiny pristup.Ve varech chteli rovnou IVF a tady mi rekl, ze proc nezkusit IUI.Ze sice endometrioza (ta mi mimochodem vzala jeden vajecnik ),ale ze zkusit to muzeme.Tak uvidíme. Jsem zvedava.Jojo nekonecny dva tydny 🙂

babeta1
21. zář 2016

@lenkasitt ale to je dobře, mělo by se postupovat šetrněji a ne hned IVF.. A taky finančně je to pak mazec.

hance89
21. zář 2016

@lenkasitt děkuji, ale jsem pes i místa 🙂 neni možné aby už tam třeba nebyl duch , takže to vidím na druhé iui

hance89
21. zář 2016

@babeta1 ahojky, tak to nevím, doktor mi Myslím zatím jen dělal průchodnost a výsledek mi řekl tohle 🙂 takže podstupujes rovnou ivf?

lenkasitt
21. zář 2016

@hance89 tak uvidis...treba tam je ;) jen se ti nechce ukazat 🙂

lenkasitt
21. zář 2016

@babeta1 no prave....jsme jim rekli narovinu, ze financne to v tuhle chvíli neni mozny.Takze me jen hlidali, ale az tady zkusil aspon IUI.Hele a taky te potom bolelo v podbrisku jako by mela prijit menstruace? Jsem druhy den a ještě to bricho trochu citim.

babeta1
21. zář 2016

@lenkasitt jj, bolelo druhy cely den, ale hlavne to byla asi i ovulace. A spinim trochu jeste dnes. Tak to nevim proc ti IUI neudelali rovnou viď.

babeta1
21. zář 2016

@hance89 a jak ti prisel tedy na tu alergii? Ja s tim byla na imunologii na krevnich testech..