Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

simciq
1. říj 2016

@babeta1 i ha pevně věřím a neztracim optimismus, ze se to do třetice povede a spadla jsem pouze do statistik a byla ta pátá. Doufám, ze tentokrát pátá nebudu 🙂)

kstablova
1. říj 2016

@simciq Jo takhle to bylo myšleno. Díky za odezvu.

hance89
2. říj 2016

@babeta1 no ani nemluvit, u me nemůže byt nic v klidu, ted jsem se vrátila z pohotovosti , začala jsem krvácet , všechno zmizelo jako mávnutím proutku a bolest Bricha jako při MS . Řekli mi, ze to nemusí nic znamenat a dali mi prášky na udržení . Zítra kontrola v caru
Jinak nemáš zač 🙂 přeji vám to holky

lenkasitt
2. říj 2016

@hance89 moc ti drzim pesti aby ti to dobre dopadlo...dej vedet co ti rekli...

babeta1
2. říj 2016

@hance89 :( tak to mě mrzí! Ale určitě to bude v pořádku! Dej vědět jak jsi zítra dopadla... holky na kdy já se mám objednat do CAR?

lenkasitt
2. říj 2016

@babeta1 me rekli, ze si mam zkouset testy a zavolat takze oni si to asi nejak spočítaji nebo si te pozvou na krev...ja dnes taky nakonec zkusila testik a kde nic tu nic ☹

hance89
2. říj 2016

@lenkasitt
@babeta1 holky děkuji, ale asi to budou špatně zprávy, krvacim už celkem dost, žádné spineni , křeče šílené jako při normální menstruaci, takže se fazol asi neudrzel :( i doktorka říkala, pokud by tabletky nezabraly a já začala víc krvácet , tak se bude asi jednat o potrat.

lenkasitt
2. říj 2016

@hance89 chjo ☹ ☹ ☹

linusha
2. říj 2016

@babeta1já mám v závěrečných zprávách napsané udělat těhu test 14 dní po iui a týden na to se dostavit na krev 🙂 Takže bych zavolala do CAR a oni ti určo řeknou kdy máš přijít 🙂
@hance89 achjo to mě moc mrzí ☹

simciq
2. říj 2016

@hance89 :( drž se

kika000
2. říj 2016

@hance89 jejda tak snad to bude dobrý, držím palce 🙂 a oni ti nedali třeba utrogestan hned od začátku?
@babeta1 me v den iui v car řekli že za 14 dni mam prijít na krev a ze mi řeknou jestli jo nebo ne 🙂

hance89
2. říj 2016

@kika000 ne nedali podle me počítali ,ze to neví jde , jen mi dali recept na glostik

lenkasitt
2. říj 2016

@hance89 ty hlavně jestli to nedej boze dopadne spatne a pujdes znovu tak si na to udrzeni neco vydupej, nemuzou to prece brat ma lehkou vahu.U kolika zenskych se stal zazrak a pres vsechny doktorsky predzvesti otehotneli.Kord kdyz uz se ti to jednou stalo tak by ti to meli dat automaticky.

hance89
2. říj 2016

@lenkasitt tak určitě, ale jako bych to te sestře neříkala, ze mam strach, jen mi řekla ,že az me ošetří doktor , tak se uvidí , ale bohužel už je pozdě :(

babeta1
2. říj 2016

@hance89 :((( to je mi moc líto:(

hance89
2. říj 2016

@simciq snažím se :/ děkuji

hance89
2. říj 2016

@babeta1 no uvidím zítra , křeče mi teď trošku ustoupili, hodně jsem si procitala dizkuze, ale je to tak 50na50

babeta1
2. říj 2016

@hance89 držím moc palce!!!

lenkasitt
2. říj 2016

@hance89 mrzi me to ☹ dej zitra vedet jak si dopadla, strasne ti drzim palce aby to přece jen dobre dopadlo. .

babeta1
2. říj 2016

@lenkasitt vydrž, ještě je čas 😉 Každému se to objeví jinak a pozítří tam můžou být!

babeta1
2. říj 2016

@linusha díky moc holky, zítra tam zavolám a optám se co a jak..
@kika000

lenkasitt
2. říj 2016

@babeta1 jojo jeste je brzo...tak uvidime...

lenickaslunicko
3. říj 2016

@simciq ahojky, tak to budeme bojovat spolu. Máme toho opravdu hodně společného. Jsem právě 6 tt+3 takže ve středu uvidíme jak se prcek vyvíjí. Ten utrouš beru zatím jen večer, 2 tablety. Bývá mi hodně blbě každý den navečer, bolesti v podbříšku, nevolnost atd. Nejvíc mě dostávají ty pachy, ty cítím celý den... ty už jsi byla na nějakém vyšetření??? CO mě ve středu čeká????

simciq
3. říj 2016

@lenickaslunicko Ahoj, ve dvou se to lépe táhne 🙂) Utroš beru ráno a večer vaginálně. Já byla minulý úterý. Byla jsem teprve dle MS 4+6 a doktorka dle UZ změnila na fiktivní MS a ustaršila plod na 5+1. Dneska jsem 6+0, zle mi je stále 🙂
Tebe čeká právě už to hezké, řeknou ti, že bije srdíčko a vše se hezky vyvíjí. Mě teprve řekli, že je to hrozně moc brzy (ačkoliv jsem jim říkala, že nechci, tak brzy na prohlídku, stejně mě objednali - asi kvůli těm potratům), že vidí jen gestační váček, vše je tam kde to má být. Neviděli ještě ani embryo nic. Ale tak zle mi je slušně, mnohem víc než to nepovedené, tak pevně věřím, že tenhle týden se rozbuší srdíčko a potvrdí mi to příští za týden, kdy jdu v úterý na kontrolu.
Dej pak vědět!

lenickaslunicko
3. říj 2016

@simciq jasně že dám vědět, snad bude vše v pořádku. Pořád mě bolí hodně podbříšek, tak snad to tak má být a je tam dole vše o.k. Snažím se odpočívat, abych něco nepodcenila, ale jak psaly holky už víš, pokud to má být dobré, tak to bude dobré a pokud ne, tak prostě ne... Budu na tebe myslet.. chodíš pořád do práce nebo sis vzala neschopenku???? Jsem zvědavá co mi v tu středu řeknou v caru...

simciq
3. říj 2016

@lenickaslunicko Taky mě občas pobolívá podbřišek. Myslím, že to je normální. No já se ani snažit odpočívat nemusím, je mi zle, takže polehávám. O víkendu jsem uklízela, ale můžu jen dopoledne, to jsem nejvíc fresh. Odpoledne odpadám na gauč a večer už jen ležím na gauči :D
jojo chodím, nevidím důvod jít na neschopenku, protože jestli to tam je, tak to tam zůstane i když budu chodit do práce. Mám kancelářskou sedavou práci, sice v hotelu, takže nervy tu mám, ale sedím a nepobíhám po hotelu nebo tak, nic nezvedám. Navíc každá koruna navíc se bude hodit na výbavičku :D

lenickaslunicko
3. říj 2016

@simciq jj taky mám stejný názor co se týká práce... taky mám sedavé zaměstnání, pokud bude potřeba zůstanu doma, ale pokud to půjde tak budu pracovat... 🙂 kamarádka mi teď oznámila, že čeká taky miminko, je mladší cca o 14 dnů, tak třeba budeme spolu i rodit 🙂 mám obrovskou radost, že budeme spolu kočárkovat 🙂

simciq
3. říj 2016

@lenickaslunicko Jako pokud mi řeknou, že mám rizikový a budu muset zůstat doma, tak tak udělám, to je jasné. Ale zatím vše v pohodě. 🙂
Mám taky kámošku o měsíc starší, bohužel jsme se přestali bavit. Otěhotněla v době, kdy já se snažila už x dlouho a ona to zkusila na poprvé či podruhé. Nepochopila, když jsem ji řekla, že se s ní druhý den po tom, co mi to sdělila nemůžu vidět, že to je poslední člověk na planetě, kterého ten den chci vidět. Probulela jsem celou noc, že to někdo má jednoduchý a rozhodně jsem nechtěla, aby mě v tom stavu viděla. Je mi to líto, protože jsem ji byla na svatbě za svědka cca 14 dní předtím, než jsem se to dozvěděla. Je teda ted max měsíc dřív než já, ale když jsem se jí snažila vysvětlit, jak těžké to pro mě bylo, tak jsem se dozvěděla, že se stavím do roli ublíženého štěněte, že jsem se zachovala nekamarádsky a strašně hnusně. No takže spolu asi kočárkovat nebude. A to jsme si ještě na rozlučce říkaly, že třeba nám osud dá těhu společně a budeme vozit kočárky spolu :(

lenickaslunicko
3. říj 2016

@simciq neboj, bude líp, chce to jenom čas. Já to měla tak u švagrové, ale už je to pryč a čas všechno zahojil. Tato kamarádka na to jednou hupsla a je těhu, já přes umělko po cca 2,5 letech. Dřív bych byla smutná, ale už jsem si toho prožila tolik, že se nad to povznesu a jedu dál a jsem ráda za ni, že tohle všechno nemusejí absolvovat. Takže hlavu vzhůru, čas všechno zahojí. Jsou lidi co nám zůstávají celý život, ale jsou i ti, kteří naším životem jenom profrčí a jdou dál... 🙂

simciq
3. říj 2016

@lenickaslunicko Tím jsem se přesně uklidnila. Jestli je to skutečný přítel, tak i za několik let uzná kus své vlastní chyby a bude mít zájem se znovu sblížit. Pokud to skutečný přítel není, tak se díky tomu hezky mineme.