Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

hance89
3. říj 2016

Tak holky špatně zprávy , brali mi krev a podle ni mi hladina klesla, takže jsem o to přišla :/ ale aspoň jedna pozitivní zpráva, prý už za měsíc se budeme znovu pokoušet .

lenkasitt
3. říj 2016

@hance89 chjo...strašně mě to mrzí ☹ Moc jsem ti to přála... 😢 😢 😢 😢 😢 tak snad příště už to bude dobrý .....drž se....

simciq
3. říj 2016

@hance89 :( to je mi líto :( tak za měsíc!

hance89
3. říj 2016

No co se da dělat
Holky děkuji vám za podporu.
A jak už jsme tu jednou psala , tak chci tady vidět jen dobře zprávy a fotecky z ultrazvuku 🙂

lenkasitt
3. říj 2016

@hance89 no u mě nevim ☹ MS nikde, ale test negativní takže si myslím, že je to tím utroušem....

simciq
3. říj 2016

@lenkasitt kolikátý den po IUI jsi? Já si vždycky měla udělat 14 den test a pokud by byl negativní, měla jsem utrogestan vysadit..

lenkasitt
3. říj 2016

@simciq 13 den dnes...já mam ve zprávě napsáno, že ho mám brát do vybrání takže vůbec nevim...uvidíme no....max tam zavolám ať mi řeknou co a jak....

simciq
3. říj 2016

@lenkasitt to bych ještě neviděla špatně, MS má přijít vždy 14 dní po ovulaci. Na testu se může objevit duch už třeba zítra nebo až pozítří.. to bych ještě jako ztracené nebrala 🙂

babeta1
3. říj 2016

@hance89 moc mne to mrzí!:(((
Je super, že to hned můžete zkusit znovu a určitě to tentokrát vyjde ;) hlavně nepropadat smutku 🙂*

lenkasitt
3. říj 2016

@simciq ja jsem si rikala,ze zkusim zitra pak treba za dva dny a pak tam zavolam.Ja prave posledni mesice mela MS uz 26 den cyklu coz bylo vcera tak uvidim jeste....

simciq
3. říj 2016

@lenkasitt Já je taky měla kvůli IUI zkrácený na 26 dní, ale pořád počítej především 14 dní po IUI.

hance89
3. říj 2016

@lenkasitt nesmutni já měla slabého ducha právě az 14 den

hance89
3. říj 2016

@babeta1 byla bych úplně happy kdyby mi na konzultaci řekl, ze to zkusíme hned tento cyklus. Ale pochybuji. Smutku nepropadam hodně mi pomáhá přítel , vzal si dnes dovolenou aby semnou mohl byt doma .

lenkasitt
3. říj 2016

@hance89 to je dobře, ze te takhke podpori, to je dulezite.Ze vis, ze je tu pro tebe.....😉

babeta1
3. říj 2016

@hance89 promiň, blbě jsem to napsala, myslela jsem, že nemusíte čekat třeba tři měsíce nebo tak.. Podpora přítele je super, teď vás to stmelí ještě více a víš, že se na něj můžeš vždy spolehnout😊 Držím vám moc palce..

lenkasitt
4. říj 2016

no holky 14 dni po IUI a ani naznak ducha takze uz se smiruju s druhym IUI.Byt jsem se snazila tak slza ukapla.Vidim to blede.No tak hold pujdeme znovu ☹

hance89
4. říj 2016

@babeta1 v pohodě já to chápu 🙂 taky jsem ráda ze to nemusí byt ty tři měsíce a hlavně, že jsem nemusela na revizi

hance89
4. říj 2016

@lenkasitt každá jsme jiná, zkus to za dva dny a nebo at ti vemou krev.

simciq
4. říj 2016

@lenkasitt za me bych řekla zavolej do CARu a zeptej se, co dal. Ja bych hlavně co nejdřív vysadila utrogestan, protože čím dřív ho vysadis, tím dřív dorazí ms a máš rychleji další šanci. Takhle jsem to brala ja, když se nezadarilo. A ano slzy ukapla vždy.

lenickaslunicko
4. říj 2016

@simciq holky utrogestan oddaluje ms, pokud teda nemáš pozitivní test, vysaď ho. Muže ti dokonce vynechat ovulace jako to bylo u mě.

lenickaslunicko
4. říj 2016

@simciq muzu se te jeste zeptat, na ty prvni testy, jako na krev a na ultrazvuk musíš jít s prazdnym zaludkem tedy na lacno nebo se muzu rano nasnidat??? Diky

simciq
4. říj 2016

@lenickaslunicko To asi není pro mě viď 🙂 já jsem tohle totiž psala taky. Mě v CARu ihned říkali, když je test negativní vysadit utrogestan, aby přišla MS.

simciq
4. říj 2016

@lenickaslunicko Mě v CARu nikdo žádný testy z krve. Pouze jsem tam přišla, oni na mě kouknuli přes UZ a potvrdili mi těhotenství. Další kontrolu mám přesně za týden. To už bych měla být 7+0, doufám, že mi potvrdí srdce a uvidím, co se bude dít dál.

lenickaslunicko
4. říj 2016

@simciq jo takhle, tak to jo. A neříkaly ti náhodou jak dlouho ještě budeš chodit do caru???? Nemám totiž gynekologa, tak abych se po někom koukla...

simciq
4. říj 2016

@lenickaslunicko myslím, ze v minulém tehu mi říkali, ze si me nechají první trimestr a pak mě pošlou k mymu doktorovi. Podle me čekají především na srdíčko a pak třeba kolem 10tt pomalu předají k doktorovi. No uvidím v úterý. Kdy ze jdeš ty?

lenickaslunicko
4. říj 2016

@simciq jééé, tak to díky za info... já jedu teď ve čtvrtek a to budu 6 tt+6 tak uvidíme.. některé holky tady psaly, že už slyšely i srdíčko, tak se nechám překvapit co mně paní doktorka řekne.

hance89
4. říj 2016

@lenickaslunicko ze se vám do toho pletu 🙂 ale me taky říkali, ze az uvidí srdíčko, tak me předají moji gynekolozce

lenickaslunicko
4. říj 2016

@hance89 v pohodě, mně se taky zdá, že mně to sestřička říkala, ale chytřejší budu ve čt. Někdy záleží i na caru... Kamarádka jezdila do Brna a byla tam do 12 tt.

simciq
4. říj 2016

@lenickaslunicko to už tam srdíčko bude. Tiše závidím, at už je 11.10. a js mám malou útěchu v bijicim srdci.

kika000
7. říj 2016

Holky tak u nás se nepovedlo :(