Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

hance89
7. říj 2016

@kika000 tak to me mrzí :(

babeta1
7. říj 2016

@kika000 to je mi líto :(

kika000
8. říj 2016

@hance89
@babeta1 Děkuji. To me taky :(

hance89
8. říj 2016

@kika000 na podruhé nám to určité vyjde;)

lenkasitt
8. říj 2016

@kika000 mrzi me to ☹ u nas nejspíš take nic..Ms sice jeste nedorazila, ale test negativní takze čekam jen kdy se to rozjede...snad nam to vsem vyjde priste 😉

linusha
8. říj 2016

@kika000 To mě mrzí. Příště to určit vyjde.

linusha
8. říj 2016

Holky měla jste některá po IUI pocit nadmutosti a plnosti? 🙂

hance89
8. říj 2016

@linusha já jo 🙂

lenkasitt
8. říj 2016

@linusha no jeeeje....ja byla jak balon...😀

linusha
8. říj 2016

@hance89 @lenkasitt no já tento pocit zažívám poprvé natož že mám po 3.IUI 😒

hance89
8. říj 2016

@linusha tak třeba právě proto, že bylo úspěšné 🙂 a kolikaty den jsi po iui?

linusha
8. říj 2016

@hance89 6 dní, no kéž by to bylo úspěšné. 🙂 Jen teď mám strašný strach kvůli tomu že jsem chytla nějakého bacila tak abych případné mimčo nějak neohrozila.

katkavfr
8. říj 2016

Ahoj holky.... taaaak ve středu jdu na utz to budu 13dc( ovu bývá 14/15dc) a pokud to klapne a moje tělo se nezblázní tak bude moje 1 iui 😇

hance89
8. říj 2016

@linusha tak snad by to případne mimco nijak ovlivnit nemělo 🙂 pokud na to nebudeš brát nějaké driaky :D

hance89
8. říj 2016

@katkavfr neboj oni si to pohlidaji , já si myslela, že mam ovu taky v polovině, ale podle ultrazvuku jsem ji minulý měsíc mela nějak az 18.den, teda abych byla přesnější 18. Den jsem byla na inseminaci a pichli mi pregnyl aby folikul vůbec prasknul 🙂

katkavfr
8. říj 2016

@hance89 je mi jasný že si to pohlídají jenže já mám ověřeno ze mam ovu fakt někdy 14dc a někdy 15DC tak snad to nepropasnou... bLo by to iui bez hormonů bez ničeho jen přirozené pokud by mi Teda nedali pregnyl ;)

hance89
9. říj 2016

@katkavfr taky jsem to tak měla, az na ten pregnyl. 🙂 já si Myslím, že ten pichaji aby to pojistili 🙂

simciq
9. říj 2016

Pregnyl píchají vždy. Z pěti jsem mela 2 bez hormonů a pregnyl vždy pichali

katkavfr
9. říj 2016

Tak uvidíme sáma sem zvědavá 😊

linusha
9. říj 2016

@katkavfr my měli zatím všechny IUI bez hormonů, píchali jen pregnyl. Ten se píchá kvůli tomu aby folikuly dozrály tak jak mají. Nemusíš se bát že by to proprásli na utz dr. uvidí jak velké folikuly máš a dle toho se rozhodne kdy ti bude píchnut pregnyl a následně kdy proběhne samotná IUI 😉

musichetta
9. říj 2016

Ahoj holky, je mi líto, že si tímhle musíte procházet. Slyšely jste někdy o NAPROHELPu? Je to metoda léčby neplodnosti, asi není moc známá, ale dost účinná. Třeba by vám to mohlo pomoct 🙂 Podívejte se tady: http://www.cenap.cz/poradna-pri-neplodnosti.

katkavfr
9. říj 2016

@linusha mno ovu mívám 14/15dc na kontrolu jdu 13dc... a minulý měsíc bych řekla že byla 12 a pak 14 dle příznaků... no uvidíme snad vajíčko bude a neprdne dřív 😇

katkavfr
9. říj 2016

@linusha mno ovu mívám 14/15dc na kontrolu jdu 13dc... a minulý měsíc bych řekla že byla 12 a pak 14 dle příznaků... no uvidíme snad vajíčko bude a neprdne dřív 😇

radunka87k
9. říj 2016

Zdravím všechny. Tak dnes mam za sebou prvni iui. Pichli pregnyl. Udelali iui a od utery mam uzivat utrogestan 3×1 denne zavadet po 10 dni.jsem zvedava. Dosud jsem dle testu nemela ovu. Uzivala jsem Norethisteron a Clostik a dnes tam od stredy, kdy byl ultrazvuk narostl.

abcdefghl
9. říj 2016

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Potřebovala bych poradit. Jsem 3. den po 2. IUI, bez léků. Ve středu 5.10. (11.DC) jsem byla na UZ, jeden folikul 23mm a druhý menší, ve čtvrtek proběhla IUI. Jenže od té středy po UZ jsem začala špinit a trvá to doteď. Vůbec nevím, co to může být, ovulační testy jsou negativní. Nikdy předtím se mi to nestalo, minulou IUI jsem špinila jen 2 dny po a jen lehce, teď je to o dost víc a už to trvá 5 dní. Předem děkuji.

katkavfr
10. říj 2016

@abcdefghl ahoj někdy je tělo citlivější takže je úplně možné že tě při iui podrazdili tak jsi začal špinit pokračovalo to špiněním u ovulace a teď se mi misek určitě závratná a u toho také ženy spini😊

katkavfr
10. říj 2016

Zavrtava ne závratná 😂😂😂

lenickaslunicko
10. říj 2016

@simciq ahojky, tak byla jsem v caru ve čtvrtek, ale srdíčko nebylo ještě vidět, miminko máme o týden mladší. Dnes jsme byli znovu a srdíčko už krásně tlouklo 🙂 Z caru nás už vypsali a budu si hledat svého doktora tady v místě 🙂 Podle doktora jsme teprve 6tt+3, podle ms 7tt+3.

hance89
10. říj 2016

@lenickaslunicko tiše závidím 🙂

babeta1
10. říj 2016

@lenickaslunicko juu, super a moc gratuluji!🙂 Ja jdu zitra tak jsem napnutá🙂