Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

verinka88hb
10. říj 2016

Ahojík holky, dnes jsem si dělala test, jsem 13 DPO 3. IUI a je negativní, myslíte, že je ještě šance, že by se to mohlo změnit? Já už jsem fakt zoufalá a nevím, kde je chyba, nebaví mě svět, život, nic.... 😔 ☹

simciq
10. říj 2016

@lenickaslunicko též tiše závidím. Jdu zítra ve 3. Jsem napjata, jak struny. Dnes jsem 7+0, včera jsem usinala s kbelikem.

simciq
10. říj 2016

@verinka88hb určitě je ještě šance.hcg stoupá v začátku denně a je možné, ze nebude nic vidět dnes a už zítra bude lidi du

simciq
10. říj 2016

@simciq mi to odeslalo dřív. Pidi duch.

abcdefghl
10. říj 2016

@katkavfr děkuji za odpověď, snad máš pravdu. Dnes jsem pro jistotu volala do CAR a doktorka mi taky řekla, že se to stát může. Tak uvidíme za 14 dní 🙂 snad to vyjde

katkavfr
10. říj 2016

@verinka88hb ahoj tak za prvé opravím simciq protože hcg v těle stoupá ob den proto se doporučuje testovat co dva dny a za druhé může ti hcg růst pomalu takže můžeš mít // až za týden nebo dva... tak hlavně klid

simciq
10. říj 2016

@katkavfr me v caru říkali, ze do 16dpo je to tak jak rikam ja. Pak je to obden. 🙂

verinka88hb
10. říj 2016

@katkavfr
@simciq Díky, holky, kéž byste měly pravdu 😵

lenickaslunicko
10. říj 2016

@hance89 neboj, všechno bude, uvidíš... já si musela 2,5 roku počkat a ještě nemám vyhráno 🙂 všechno bude 🙂

katkavfr
10. říj 2016

@simciq tak to netuším proč to to říkali najde to všude ze už od začátku od uhnízdění roste ob den 😉 každopádně ve finále to je jedno hlavně ať to vyjde ;)

chimneysweeper1
11. říj 2016

@verinka88hb neboj, já měla test 12. den negativní a za další týden tam byla dálnice. Dnes jsem v 15.TT. Držím pěsti.

simciq
11. říj 2016

@babeta1
@lenickaslunicko holky já jsem hotová, se klepu jak ratlík, do kontroly zbývají necelé 3 hodiny. Ty woe sladká nevědomost holek, které to jednou zkusí, jsou těhotné a neví, co to je xkrát o dítě přijít a snažit se 2,5 roku. Jak já jim tohle závidím. Rozhodně by před kontrolou byly mnohem klidnější než já. Musím to přežít! Ať už něco vím! 😒

babeta1
11. říj 2016

@simciq drž se, bude to určitě v pořádku!!🙂 já jdu taky dnes takže jsem v nervu ale úplně stejně 😀 jen jsem tedy necelý 5.týden takže nevím, co z toho poznají.. dej pak vědět!

simciq
11. říj 2016

@babeta1 To jsem byla před 14 dny a řekli mi, že je vše, kde má být, že vidí gestační váček, což je prý na 5+1 akorát, co vidět mají.. Dle ms jsem byla 4+6, ostaršila mě o dva dny.
Dneska 7+1 a mělo by být/bít srdíčko, přes srdíčko jsem se nikdy nedostala, takže je to pro mě dost důležitá meta. No jsem fakt hotová. Vnitřně se klepu a jen už tam chci být a chci slyšet ten ortel: SRDCE BIJE!
Mám tam jet ve 3, ale hodlám tam po 2 naklusat, třeba mě vezmou dřív, když mě uvidí :D

lenickaslunicko
11. říj 2016

@simciq máš pocit že je sladká nevinnost 2,5 roku se léčit a nevědět co ti, proč nemůžeš mít děti??? Rozhodně si nemyslím, že při čekání na srdíčko jsem byla málo nervózní. Je mi líto, že jsi vždy o mimčo přišla, ale rozhodně si nemyslím že maminky, které čekají na bijící srdíčko jsou méně nervózní. Pokud vím, tak rizikové jsou první tři měsíce pro každou maminku, co nosí v sobě miminko. Každá to trápení máme jindy, tak prosím neřešme kdo kdy to měl lehčí. Taky jsem poslední z blízkého okolí, co nemáme děti a že bych říkala takové věci. Každý v životě máme různé starosti a neznamená že teď jsem v pohodě, že zítra to nemůže být jinak. Holky, přejme si jen to nejlepší 🙂

katkavfr
11. říj 2016

Už zítra v 10 kontrola tak držte palce ať to moje vajucho je tam kde má být a spermie ať jsou v mezích ok a stihneme tento týden iui moje první 😉

babeta1
11. říj 2016

@lenickaslunicko ja myslim, ze to takhle od simciq nebylo mysleno vubec... spis ze nekdo otehotni napoprve a jeste to zjisti az ve chvili, kdy srdicko bije a nemusi se stresovat... nikdo tu prece neporovnava nic mezi nami, kazda mame svoje trable..

babeta1
11. říj 2016

@simciq tak co??? Jsem napnuta! U mne zatim nebylo nic moc videt takze se uvidi pristi tyden:((

simciq
11. říj 2016

@lenickaslunicko vůbec si nepochopila, jak to bylo myšleno a pochopila si to špatně.
@babeta1 děkuji. Přesně tak jsem to myslela. Ona lenickaslunicko se snaží taky 2.5 roku jako ja,tak si to vztahla na sebe, ale bylo to myšleno, jak pises. Přesně na holky, které mají jednou sex a jsou tehotne (viz všechny moje nejbližší kamaradky - jaký to paradox), v duchu si ještě říkají panebože teď proč, chtěla jsem ještě cestovat. To je ta sladká nevedomost. My, co to tu resime dele to bereme vše jinak.

simciq
11. říj 2016

@babeta1 Je to tam. Je srdíčko bije 🙂
Jsem tam přišla a jak jsem poslední dvě hodiny byla úplně v háji s nervy (klepala jsem se opravdu viditelně - prostě nervy zapracovaly), tak jsem se jim tam rozbulela, aniž by mi cokoliv řekli, pak jsem jim tam bulela na koze, když jsem viděla to srdíčko buch buch buch.. Doktorka gratulovala, předali mě mému gynekologovi a nezapomněla dodat, že doufá, že se uvidíme při dalším. Tak ji říkám, že já doufám, že další bude na první dobrou a tohle už prožívat nebudu 🙂
upřímně brečím v intervalech ještě ted.. nemůžu tomu, co jsem viděla uvěřit..

babeta1
11. říj 2016

@simciq huraaaaaaa moc gratuluji!!! A zavidim, ja jsem v nervu porad :/ brala jsi ted nejake leky?

simciq
11. říj 2016

@babeta1 Co viděl u tebe? Gestační váček? Na kolikátý tt odpovídáš dle utz?
Beru utrogestan a budu ho brát do konce prvního trimestru.
Nebudu ti psát, že to bude dobrý (jako ty nervy - jinak jasně, že vývoj bude dobrý!), protože od někoho, kdo se na kontrole složil se to nehodí.

babeta1
11. říj 2016

@simciq rekla mi ze tam je dutinka, ale ze to je mrnave tak ze na 100% nepotvrdi jestli je v deloze a vubec celkove, jestli je to ok. Podle ms jsem 4+5, od iui 3 tydny... mam prijit za deset dni.. ja beru akorat medrol na imunitu, ta je snad podle krve ok. Jako nic me neboli ani nespinim..

radunka87k
11. říj 2016

Otehotnela jste nektera po prvni iui?

simciq
11. říj 2016

@radunka87k Já jsem otěhotněla po první IUI.

babeta1
11. říj 2016

@radunka87k já taky🙂

simciq
11. říj 2016

@babeta1 hele příští kontrolu to tam bude!! uvidíš!

radunka87k
11. říj 2016

Simciq a babeta1. No a prosim pozorovaly jste na sobe neco?nebo vubec nic a ktery den jste se testovaly?14 ty?a mely jste jeste i potom styk?

babeta1
11. říj 2016

@simciq doufam, ze ano, moc me to dnes neuklidnilo :((

babeta1
11. říj 2016

@radunka87k asi 13.den myslim.. jinak sex pak ne, mela jsem blby pct test i v den iui takze to nemelo smysl🙂