Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

barabasek
28. bře 2011

@kaluka poslouchala jsem na půl ucha a povídali něco okolo 14dnů. Určitě to ovlivňuje délka cyklu a ten já mám delší na IUI jsem byla až 17DC tak minimálně 14 dnů vydržím protože to by tam bylo bílo tak jako tak 😉

haaninaa
28. bře 2011

@kaluka - jo jo, Pregnyl to může ovlivnit.... Já měla slabounkou čárečku ještě jedenáctý den a pak zmizela.... 😢

domca1221
28. bře 2011

@haaninaa moc děkuju, taky doufám 🙂 i tobě to doufám vyjde. Jinak já jsem měla na testíku po 7. dnech taky // a určitě to byl pregnyl, jelikož potém už tam čárka zase skoro nebyla - spíš duch

@kaluka super tabulka aspoň bude me mít pořádný přehled 🙂

snazilkasara
28. bře 2011

Ahoj také jsem po IUI v pátek a už po druhé, to čekání je nejhorší.Zatím nestrácím nadéji mám lepší vysledky než prvně ale stejně je to boj,jinak mě nic nebolí ani se necítim nijak divně nevím jestli je to dobře nebo ne. Chodím do Pronatal Spa v Karlovych Varech a musím říct ze jsou fakt super i když s jiným mistem zkušenosti nemám a tentokrát mě vážně psychycky zvedli.No všem držím palce 🙂

barabasek
28. bře 2011

@snazilkasara Ahojky vítám tě mezi námi 🙂

domca1221
28. bře 2011

@snazilkasa vítej, tak snad to na podruhé dobře dopadne 🙂

kaluka
autor
28. bře 2011

@snazilkasara Ahoj a vítej 🙂 Jestli chceš do tabulky, napiš údaje... 🙂 Neni to povinný.. 😀

kaluka
autor
28. bře 2011

@haaninaa Hmm,myslela jsem si to.... Tak to já si pořádně počkám - jestli teda bude na co... 😀

domca1221
29. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem to dnes nevydržela a testla jsem sice né z ranní moči, ale test mam čistě bílej ☹ , tak jsem z toho trochu zoufalá. Tak ještě zkusím v pátek, ale vypadá to, že se budu připravovat na 2. IUI - to je fakt na palici ☹

kaluka
autor
29. bře 2011

@domca1221 Ahoj, nevěš hlavu. Já myslim, že je ještě brzo..... A pak taky - časný těhotenství se musí rozhodně testovat z ranní moči, páč hladina HCG je nízká.... Tak ještě neházej flintu do žita, ještě klidně můžeš být těhotná......... 🙂 Vydrž prťka vydrž ! 😀

domca1221
29. bře 2011

@kaluka moc děkuju za podporu, no tak uvidíme v pátek a rozhodě udělám ranní moč. Myslíš si, že je lipší test s citlivostí 10 nebo 20??

snazilkasara
29. bře 2011

Ahoj co se týká testu tak ho mám připraveny,pořad na něj chodim koukat 😨 jsem zvědavá jak dlouho to vydržim než si ho udělam 😉 v pátek to bude týden tak to už by možná šlo. Mám test 20 ale co jsem zjiš´tovala na internetu tak nejlepší doba je 5-11 tyden,no jo ale kdo to má vydržet,no já jdu 7 na krev takže už budu mít jistotu.jaké máte zkušenosti s lékama po IUI ? Já mám Utrogestan při prvním jsem ho brala šest krát denně ze spoda i zhora 🙂 a ted´ho jenom dva denně tak si říkam že je to asi se mnou lepsí než poprvé.Jinak děkuju za přivitání je to vážně super že si o tom můžem pokecat. Jak jste na tom s těma testama ? taky šílíte jako já ? 🙂

kaluka
autor
29. bře 2011

@domca1221 Ty jo Domi, tak to ti neporadim... ☹ To ti řeknou v lékárně, kterej je nejcitilvější.... Ale opravdu bych počkala až když ti zmešká MS... Víš já už byla tolikrát zklamaná, že prostě dokud nevynechá, netestuju...... 🙂 Ale moc ti držim palce ! 🙂

kaluka
autor
29. bře 2011

@snazilkasara Vydrž 🙂 , po týdnu tam budeš mít ještě pregnyl podle mně... Jináč já utroš nedostala, jen Duphaston a to jen na 10 dní..... 2 krát denně... Asi to každý centrum řeší jinak - některý holky tady utroš berou... Je to fuk, jak k tomu dospějeme, hlavně aby se nám to všem povedlo......... 🙂 Držim palce a vydrž... 🙂

kaluka
autor
29. bře 2011

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-... Holky tady jsem našla něco k testům... 🙂

ludinka
29. bře 2011

ahojte ja som bola tiez na IUI 18.3. , pozeram ze nas je tu viac.... 😀
drzim nam vsetkym palce, ja idem skusit testnut zajtra rano
myslim ze 12 den uz pregnyl nemoze byt v tele- dam vam potom vediet ako som dopadla 😉

snazilkasara
29. bře 2011

@kaluka četla jsem si ty stránky a všem doporučuju, možná některé příznaky mám a nebo spís si je přeju mít 🙂 hlavně jsem zůstala doma na neschop. tak nevím jestli už mi z toho nehráblo jak se hlídam a kontroluju,to čekání je váážně děsný 😒

domca1221
29. bře 2011

@snazilkasara ahoj, tak beru ultrogestan 2x denně ráno a večer. Ale asi to není všedu na klinice stejné. Jinak ohledně testování, pregnyl se drží cca 10 dní - u každého je to jinak. Já jsem testovala 7.a 8. den a měla jsem test pozitivní. Dnes už byl negativní, tak to byl pregnyl, tak jen aby jsi nebyla zklamaná 😉

domca1221
29. bře 2011

@kaluka taky ti moc držim palce a doufám, že nám to vše vyjde 🙂

kaluka
autor
29. bře 2011

@snazilkasara Jo jo, příznaky..... 😀 To jsou potvory..... 😀 Já jsem taky doma... 🙂 Ale jsem teda v klidu - už jsem byla tolikrát zklamaná,tolikrát už jsem si byla jistá,že to vyšlo..... Že jsem asi otupěla .... 🙂 Ale snad budou někdy opravdový a ne jen vsugerovaný - páč já si fakt vsugeruju úplně všechno......... 😀 To je jasný, že se pozoruješ - máš čas... 🙂 Ale na druhou stranu si řikám,že je lepší být doma v klídku - že se to snáz chytne.... Někdo otěhotní i kdyby rubal uhlí a někdo holt tomu musí hodně pomoct.................... 🙂 Takže počkáš s testováním? 🙂

kaluka
autor
29. bře 2011

@domca1221 Díky, snad ..... 🙂

snazilkasara
29. bře 2011

@kaluka Budu se snažit vydržet a udělat si ho až v den odběru rkve ale protože se znám tak to nevim jistě teda dneska jo ale zítra.... 😀 nechci být vlezlá ale jak dlouho už snažíte ? U nas už to budou dva roky jsme ten případ jak je zatím všechno v pořádku a přesto nic. Ale jsem teprve na začátku zatím nevím jestli mám průchodné vaječníky a vlastně jsem se o tom vyšetrření dozvěděla až tady,každopádně když o ted´nevyjde chci na něj jít.Už jste na něm některá byla ? Bolí to ?
Jo a ještě todaz i když si budete myslet že jsem asi úplně blbá ale ten pregnyl to je z té injekce co se píchá 48 hod.před IUI ?

domca1221
29. bře 2011

@snazilkasara Ahoj, já jsem byla na lapadoskopii a naprosto v pohodě, vůbec to nebolelo, akorát pak trochu táhlo v podbřišku, ale jinak bezbolesti 🙂 jo a pregnyl je ta injekce která se píchá dva dny před IUI, ještě záleží kolik jsi měla já měla 5000 a myslím že existuje snad i jenom 1000 - což se asi v těle drží kratší dobu

snazilkasara
29. bře 2011

@domca1221 Ahoj 🙂 tak to vážně nevím jakou jsem měla ☹ pokusím se vydržet s testováním aspon´do desátého dne.Docela mě překvapilo že mi o tom vyšetření v centru vůbec nic neřekli ale možná nejdřív chtějí zkusit pár IUI, jako další postup doporučují umělé ale já si ještě nejsem jistá , je to hodně peněz a já nevím jestli na to psychycky mám už ted´je to na mě až moc náročný 😖

domca1221
29. bře 2011

@snazilkasara mě doktorka řekla, že tou lapadoskopii zjistí zda mam průchodné vejcovody a ta operace proběhla v pořádku a údajně je vše dobré, u mě je ten problém, že neovoluju já ani sama od sebe nedostanu MS, tak já byla na zákroku těsně před IUI, vlastně hned po tom 1.MS a hend jsem šla, ještě jsem před tím píchala puregon. Já testovala dneska ráno jak jsem psala a měla jsem negativní a je to 11. den po IUI, tak jsem zvědavá 5. jdu na krev, tak se dozvim na jisto jak to dopadlo.

snazilkasara
29. bře 2011

@domca1221 Tak to ti budu držet palce , nevzdávej se protože žádný test není stoprocentnií,napiš jak si dopadla já jdu až 7. Já mám MS normál jenom po 30 dnech prý to není moc dobrý když je to takhle dlouhý.

domca1221
29. bře 2011

@snazilkasara , děkuju moc. No určitě dám vědět, zkusím ještě v pátek test z ranní moči a pak už počkám na středu na výsledek z krve a uvidím 🙂

snazilkasara
29. bře 2011

@domca1221 Začínám si myslet že tomu vážně musí člověk věřit,já po první vůbec nevěřila a tak mě ani tolik nedostalo když to nevyšlo,vlastně už to začalo v centru při zákroku protože jsme měli špatnou pohyblivost spermií a já málo vyrostlou sliznici.Ted´bylo všechno v pořádku ale zase se docela bojím co se mnou udělá když to nevyjde ☹ Já budu mít vysledky ještě ve čtvrtek tak to máme skoro stejně 🙂

domca1221
29. bře 2011

@snazilkasara to si taky myslím, ale zase na druhou stranu musíš trochu přemyšlet nad tím kdyby to nevyšlo a by jsi pak nebyla až tak zklamaná, ikdyž je fakt, že když mi řeknou že to nevyšlo tak to obrečím, ale život půjde dál. Já jsem ještě teď víc na trní, mam bolest v břiše jako by měla přijít MS, tak doufám že neříjde - jinak je to asi už jasný ☹

ludinka
30. bře 2011

ahojte takze moj test bol dnes negatínny- 12 DPO by uz urcite nieco ukazal ☹