Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

linusha
17. srp 2016

@chimneysweeper1 moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko 🙂

linusha
17. srp 2016

Ahoj holky tak nám naše 1.IUI nevyšlo, takže půjdem do dalšího pokusu 😒

chimneysweeper1
17. srp 2016

@linusha nevadi, cim vic pokusu, tim vetsi uspesnost!drzim pesti 😉

anarvin
18. srp 2016

@linusha ahojky, držím pěsti na druhý pokus, já ho mám za sebou. O víkendu čekám výsledek... doufám že napodruhé to vyšlo a u Tebe určitě také vyjde! 😉

enneh
26. srp 2016

Ahojky holky...po delší odmlce se opět hlásím do akce. Máme za sebou kontrolu v CARu a v pondělí jdeme na druhý pokus... doufám, že bude úspěšný!

babeta1
26. srp 2016

@enneh ahoj Enneh, držím moc palce! Já jsem taky po kontrole v CAR, ale dostala jsem jen Pregnyl a IUI případně příště, podle toho taky jak dopadne kontrolní imunologie - doufám, že hodnoty budou nižší..

enneh
6. zář 2016

Ahojky holky, tak jak to s vámi vypadá? Já jsem 9 dní po IUI a mám pocit, že nic ☹ nic necítím, bojím se, že to zase nevyšlo...nejraději bych testovala, ale vím, že je brzy, mám v sobě ještě ovitrel ...

salenas
6. zář 2016

@enneh to že nic necítíš, nic neznamená, jak dlouho jsi po ovitrelce ? já ji měla třikrát po pěti dnech, hlídala jsem si na ovu testech, kdy se vyplaví, nevyplavila, naopak, čárka sílila a sílila 🙂 přeji ti to samé 🙂

enneh
6. zář 2016

@salenas Jsem 10.den po ovitrellu, při minulém IUI jsem testovala 10.den a byl ten ještě duch

linusha
6. zář 2016

@enneh Ahoj já jsem včera podstoupila 2.IUI a cítím se skvěle 🙂

enneh
7. zář 2016

@linusha jé přeji hodně štěstí!!!!! at druhý pokus vyjde!

marlah
7. zář 2016

Taky moc držím palce ať se to povede!!

linusha
7. zář 2016

@enneh @marlah moc děkuji holky, snad se zadařilo 🙂

enneh
9. zář 2016

Holky, tak jsem dnes nevydržela a zkusila testnout, jsem 12 den po IUI, ale nic ☹ v nedeli cekam MS, kdyz nepřijde tak zkusím testnout znovu...

chimneysweeper1
9. zář 2016

@enneh 12.den jsem mela test tez negativni. Zkus az v den predpokladane MS, pokud nezacnes krvacet. Ja ho mela uz ten den pozitivni 😉

abcdefghl
11. zář 2016

Ahoj holky, mám dotaz, jsem tu nová. Jsem po první IUI, která byla 12. DC, 8.9.2016. Den předtím jsem byla na folikulometrii, kde mi doktor řekl, že folikul mám 20mm a že by udělal IUI další den. Před ovulací jsem nedostávala žádné léky na podporu ovulace, ptž jsem se dozvěděla od pana doktora, že ovulace mi funguje normálně. Problém je nejspíš v protilátkách proti spermatu. Ani teď neberu Utrogestan ani jiné léky na udržení. Dnes je to 3. den od inseminace a mám takový hnědý výtok, vypadá to jako ovulace, ale hnědý. Trošku mě to táhne v pravém podbřišku, kde byl zralý folikul. Tak nevím, co si o tom myslet, jestli je to ovulace nebo něco jiného. Tím pádem by IUI bylo dříve a spermie by asi nepřežily tak dlouho. I když jsme si to ještě ten den večer po IUI pojistili a dopoledne další den taky. Poraďte prosím. Díky moc, Jana.

blauen
11. zář 2016

@abcdefghl ahoj, to je těžko posoudit, ale z mé zkušenosti by to i ta ovulace mohla být. Já měla IUI dva dny za sebou po první IUI v noci přišly bolesti v podbříšku, táhnutí s hnědým výtokem a ráno při druhé aplikaci IUI mi dr. potvrdil, že opravdu v noci došlo k ovulaci! Jestli jsi měla IUI 8.9. a dnes je 11.9. je velká pravděpodobnost, že spermijky, přežily a počkaly si na prasknutí foliku, držím palečky, šance je vždycky a je to na přírodě jak se s tím popere!

abcdefghl
11. zář 2016

@blauen Ahoj, děkuji za podporu, moc bych si přála, aby to vyšlo. S přítelem se snažíme o miminko 1,5 roku, tak by to bylo fajn. Jen je to první IUI a navíc bez léků, tak těžko říct. Četla jsem, že spermie jsou schopné opldnění cca 48 hodin. Tak uvidíme za 14 dní, to čekání je hrozný...

blauen
11. zář 2016

@abcdefghl Já to chápu jak se člověk cítí, my se snažili 3,5 roku. Nedařilo se nám k vůli bunecne imunitě zvyšene. Na ovulaci mi pichli akorát pregnyl. Ono je to i hodně o tom načasování. Když se nepodaří ted tak proste určíte. Člověk musí byt hlavně v klidu a a pohode. Držím palečky!

abcdefghl
11. zář 2016

@blauen Tak hlavní je, že jste se nakonec dočkali 🙂. Moc děkuji, snad to vyjde. Jj, snažím se být v pohodě, ale člověk na to jako na potvoru pořád myslí a sleduje se. Jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂

enneh
13. zář 2016

Ahoj holky, tak ani druhé IUI nám nevyšlo... ☹ tak pomaličku po dvou letech snažení začínám ztrácet sílu ☹

chimneysweeper1
13. zář 2016

@enneh mně doktor řekl před 1.IUI, že se to musí zkusit tak 3x a pak teprve se bude řešit, co dál. Tak neházej flintu do žita 😉

enneh
13. zář 2016

@chimneysweeper1 no já neházím, spíš mám strach...tohle druhé IUI nám nechtěli vůbec udělat, prý to nemá vůbec smysl, že jsme zralí na IVF...s manželem ale na IVF ještě jít nechceme, je mi 27 let...tlačí nás do něčeho, na co nejsme připraveni ☹

salenas
13. zář 2016

@enneh proč vám nechtěli udělat druhou inseminaci ? co máte za problém?

enneh
13. zář 2016

@salenas manžel má špatnou morfologii spermií a při odběru zjistili, že má v ten den i menší počet, než při prvním pokusu a v ten moment to tam na mě doktor navalil, že nějaké IUI je úplně zbytečné

valeri10
13. zář 2016

@enneh no oni rádi tlačí do IVF, protože z toho jsou peníze a ne jak IUI, které není moc náročné. A bere manžel vitamíny na spermie?

enneh
13. zář 2016

@valeri10 jj bere už 4 měsíce...

valeri10
13. zář 2016

@enneh Můj manžel měl ukázkový spermiogram až po více jak půl roce braní vitamínů. A to nám po prvním spermiu řekli, že se nám otěhotnět nepodaří.
Ve vašem případě bych neházela flintu do žita. Na ivf máte spoustu času. v klidu bych dál chodila na IUI.

enneh
13. zář 2016

@valeri10 jo jenže vitamíny nezmění morfologii, ta bude navždy špatná, ba naopak s přistupujícím věkem se mu bude zhoršovat.

babeta1
16. zář 2016

@enneh ahoj Enneh, tak jak se citis? Ja jsem po kontrole a v pondeli bude konecne prvni IUI tak se modlim at to vyjde🙂