Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

snazilka14
23. srp 2011

@winterska ahoj, díky moc za pozitivní zprávu. Mám taky zvýšenou BI (preleceno prednisonem) a ted me ceka druhe IUI...muzu se zeptat na něco bližšího? jaký imuno problém jsi měla, jak se léčil, kam jsi chodila na imunologii a kam do CAR? Písni mi prosím třeba interní poštou. Moc moc jsi mě potěšila. Mám totiž z té imunity docela obavy a potřebuju tomu IUI začít víc věřit (první jsem brala jakože to stejně nevyjde, což asi není dobrý přístup). Držím palečky a at maš krasne zdrave miminko.

snazilka14
26. srp 2011

@winterska jej, ted jsem se podívala na tvuj profil, to mě mrzí, ale doufám, že už je líp a držím palce, ted uz snad bude ceta k miminku rychlejsi, kdyz je imuno problem vyresen... 🙂

helousek1
29. srp 2011

Ahoj holky, tak já jsem dnes po 1. IUI, testovat mám až za tři týdny, taky jste to tak měly? Prý, i když budu mít MS, tak mám testovat. To je divný, ne?

fori
30. srp 2011

@helousek1 no to je, já testuju tak po 12-14 dnech a když přijde ms tak už netestuji

helousek1
31. srp 2011

@fori tak uvidíme, budeme testovat v závěsu pár dní 🙂.

fori
1. zář 2011

@helousek1 já testovala včera, ne kvuli mimču, to je brzo, ale kvůli Pregnylu, chtěla jsem vědet jestli ho mám ješte v sobě a nic. včera jsem byla 7 den po injekci v dávce 4500 IU. tak jsem aspon v klidu, že kdyby se mi později objevily 2 čárky , tak vím že pregnylové nejsou, ale moc tomu stejně nevěřím. 🙂

helousek1
1. zář 2011

@fori Já určitě dostanu MS, tak na test ani nedojde 😉 .

luciasek07
5. zář 2011

ahojky holky..můžu se přidat..dnes jsem po svém 1.IUI.....

mariiianka
15. zář 2011

ahoj holky,já mám za sebou už 3.IUI a zatím čekám jak to dopadne,ale moc tomu nevěřím

antymania666
15. zář 2011

ahoj holky.zhruba za měsíc nás čeká první 🙂 inseminace a tak jsem se chtela zeptat jake s tim mate skusenosti,jestli se zadarilo a tak...diky moc

mariiianka
15. zář 2011

tak přeju hodně štěstíčka 😉

mariiianka
15. zář 2011

@antymania666 jak dlouho už se snažíte o mimi

fori
18. zář 2011

@antymania666 ahojky, já jdu zítra na 3 IUI. mám 5 folikulů, po Clostilbegytu, tak uvidíme jak to dopadne. jinak mi zítra budou i dělat postkoitální test, ten je dobré mít udělaný vůbec dopředu, aby zjistili jestli ty spermijky nezabíjíš
kde ti to budou dělat?? my se snažíme už přes rok.

michamicha
18. zář 2011

@antymania666 ahoj, nám se zadařilo na 2. pokus 😉 za necelý 2 měsíce už to budou 2 roky 🙂

mariiianka
18. zář 2011

@fori tak to přeji hodně hodně štěstíčka,určitě se zadaří.Také jsem po 3.IUI.

mariiianka
19. zář 2011

@fori tak držím na dnešní den palečky,ať se zadaří 😉

fori
20. zář 2011

@mariiianka díky, mám to za sebou, měli jsme akorát špatný spermiogram, pouze 5 mil. spermií , no tak uvidíme. a postkoitální test mi vyšel dobře, tak jsem ráda. jinak mi dala utrogestan , takže tento měsíc jsem bez léků

fori
20. zář 2011

oprava - nedala Utrogestan

mariiianka
20. zář 2011

@fori tak a teď už se může mimísek zabydlovat.To já zase utrogestan beru.Já už bych měla testovat,ale nemám odvahu,protože vždycky když testnu,tak to druhý den dostanu.Počkám ještě pár dní a uvidíme.

fori
20. zář 2011

@mariiianka chápu tě, ale zase já to nevydržím. chci si udělat test asi zítra ale kvůli tomu pregnylu, minule jsem ho 8 den už v sobě neměla a mě zajímá, za jak dlouho ze me vyprchá víš. kež by se zabydloval prcek jeden mrňavej. až ho budu mít tak dostane vynadáno kde se takovou dobu toulat, že na už před rok čekáme 🙂 🙂

mariiianka
20. zář 2011

@fori neboj,zadaří se 😉 .To my se snažíme dva roky sami a od května chodíme do sanusu.Já zatím na sobě nic nepozoruji,jen to že mě bolí prsa,ale ty vždycky když to mám dostat ☹ .Ale tentokrát je to taková jiná bolest.Jinak jsem celkem v pohodě.

fori
20. zář 2011

@mariiianka mě jako nikdy prsa nebolely ale potom začaly když jsem užívala Duphaston. hele to jsem si každý měsíc myslela že jsem v tom. ted už ho nejím a v poho. no tak uvidíme ..... 🙂

mariiianka
20. zář 2011

@fori snažím se to brát tak nějak v klidu,u mě by to byl zázrák kdybych byla v tom 🙂 .Těch zklamání už jsem si užila dost.Snad se ještě jednou dočkám toho malého zázraku.

fori
20. zář 2011

@mariiianka určitě se dočkáš, cesta je hold trnitá...... znám to 🙂 . ale aspon si můžeš říct, jedno mám. 🙂

mariiianka
20. zář 2011

@fori to je fakt,člověk aspoň s tím jedním dítkem příjde na jiný myšlenky

maximka33
9. únor 2012

ahoj holky, jste tu někdo? taky doufám, že půjdeme na IUI. po 16 měsících stále nic..

gabca84
6. lis 2012

@barabasek Ahojky Barus ja na to mam jit jake je to rekni boli to co ti delali

gabca84
6. lis 2012

Ahoj pujdu poprvé na IUI a chci jse zeptat ´jak to delaji bolito ? Mam na to jit do ceskobudejovicke nemocnice byl jste tam také uz někdo dekuju

maximka33
6. lis 2012

@gabca84 ahojky, je to jako běžné gyn. vyšetření na koze. záleží na šetrnosti doktora. od té mojí jsem to ani necítila, zavádí tam takovou cévkou spermie. nic to není. akorát pokud předtím bereš nějaké hormony, tak tě celkem dlouho bude pobolívat břicho. nám se to bohužel nepovedlo.

gabca84
6. lis 2012

brala jsem nejake prasky na 5 dni na vyvolani ovulace jinak neberu nic dneska jdu na pomereni vajíček k memu gynekologovi a pak mi rekne co a jak dal. první dite jsem mela normalni cestou ale u manžela zjistily ze ma spatne spermie a ze jiny způsob nejni nez takhle IUI . Mam stoho strach budou mi to delat v ceskych budejovicich primo v nemocnici