Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

konik_mischel
25. zář 2016

@lenkasitt třeba jo, já fakt nevím, co pomohlo, to mi asi nikdo nikdy neřekne... ale každopádně já jsem s ním byla moc spokojená, není to nijak drahý doplněk a určitě stojí za to ho vyzkoušet 😉

chimneysweeper1
25. zář 2016

@hance89 vsechny pocity po IUI jsou normalni. Tehotenske priznaky i PMS. Ja mela tyden po IUI pocit,ze ja nejsem ja. Bylo mi divne, bolelo bricho, zaludek na vode, vse jako dusledek injekce Pregnylu. Az vyprchal,nebylo mi nic. Tyden pred terminem Ms me bolelo bricho, jako bych to mela dostat. Zaludek jsem mela rozhasenej, prestalo mi chutnat kafe a Ms neprisla. Na testu byly jasne //. Pockejte s testovanim aspon 14 dni a uvidite😉

babeta1
25. zář 2016

Musím říct, že minulý cyklus jsem měla Pregnyl a měla jsem celou dobu bolavá prsa atd., bylo mi divně.. teď jsem měla před IUI Ovitrelle a nic z toho nepociťuji..neberu tedy nic dalšího. Takže Pregnyl má zřejmě více nežádoucích účinků..

hance89
25. zář 2016

@chimneysweeper1 úplně jako bych to psala já az na ty // dnes je 15 den a zatím jen duch

chimneysweeper1
25. zář 2016

@hance89 no tak ja si test delala po 21 dnech, proto carky byly tlustice😁

lenkasitt
25. zář 2016

Pregnyl mi taky nesedl.Ted mo dali ten Ovitrelle.Ale presne jak uz tu padlo.Je to po tech injekcich praskach a samotnem zakroku...taky nebudu predcasne testovat. Pockam.Bud MS prijde nebo v tom lepším pripade ne 🙂

babeta1
25. zář 2016

@lenkasitt věříme, že nepřijde ;) já myslím, že Ovitrelle jsem dostala proto, že je jednodušší na píchnutí doma, Pregnyl mi píchla sestřička v CAR. Ale asi bych si příště o Ovitrelle řekla rovnou, i když se doplácel asi 150 než mít tyhle stavy a akorát se plašit🙂

lenkasitt
25. zář 2016

@babeta1 je fakt, ze ja i ten pregnyl jsem si pichala doma, to bylo jeste ve Varech a jednak jsem se nemohla dostat do tech ampuli a injekce jako takova jakoby tlacila, ten ovitrelle uplne pohoda.

kika000
27. zář 2016

Holky tak Já dneska testovala 6 den po ovitrelle. Samozrejme je mi jasný že jestli sem tehotna nebo ne mi to zatím neukáže ale testovala sem abych viděla jestli mám v ještě v tele ovitrelle a už nemám 🙂 jestli tak tam byl skoro neviditelný dušik a to nevím jestli tam vůbec byl jestli sem ho neviděla jen ja :D ale aspoň vím že jestli by se tam za pár dni ta čárka oběvila ze už by to znamenalo ze sem 🙂 tak ted už budu jen doufat 🙂

hance89
27. zář 2016

@kika000 držím palecky 🙂

babeta1
27. zář 2016

@kika000 taky moc držím palce🙂 já netestovala vůbec, měla jsem také ovitrelle tak už to bude asi pryč🙂

babeta1
27. zář 2016

@hance89 a co ty? Testovala jsi dnes?🙂

kika000
27. zář 2016

@hance89 Děkuji 🙂
@babeta1 ja právě chtěla Mít jistotu že je to z těla pryc kdyby náhodou se tam oběvily dvě čárky abych mela jistotu že to už není z toho 🙂

hance89
27. zář 2016

@babeta1 ano testovala čárka sílí a kolem 16hodin budu volat na krevní testy z kterých mi to bud potvrdí nebo ne 🙂

verinka88hb
27. zář 2016

Ahojky, přidávám se, dnes mám za sebou 3. IUI, tak mě čeká 14denní čekání a doufání 😒

babeta1
27. zář 2016

@hance89 tak jsme napnutééé 🙂)

babeta1
27. zář 2016

@verinka88hb ahoj, vítej a držím palce! Čekání je otrava, já mám týden po prvním IUI a doufám, že to nebudu muset absolvovat znovu🙂 s čím máte problém, že jste šli na IUI?

hance89
27. zář 2016

Holky, tak mi to potvrdili , jsem v tom :D tak snad to dovedu i do zdarneho konce 🙂

kika000
27. zář 2016

Jeee tak Velká gratulace 🙂

hance89
27. zář 2016

@kika000 děkuji, snad to dovedu do zdárného konce 🙂

lenkasitt
27. zář 2016

@hance89 to je super 🙂

babeta1
27. zář 2016

@hance89 juuu, paráda, gratuluji! 😉

hance89
27. zář 2016

@lenkasitt
@babeta1 děkuji holky 🙂 sama jsem tomu nevěřila, že by to mohlo vyjít hned na poprvé ještě s tim co mi našli a řekli 🙂 a urco už to vyjde i vám, když me pak neni možné aby ne vám 🙂

babeta1
27. zář 2016

@hance89 děkuji🙂 namotivovalo mě to na víkend🙂)

lenkasitt
27. zář 2016

@hance89 je to fakt bezvadny 🙂 ja si furt rikam a doufam, ze to u nas taky pomohlo i pres to vsechno.Rozhodujici bude vikend az utery jestli me prijde navstivit potvora 🙂 moc ti to preju...🙂

hance89
28. zář 2016

@babeta1
@lenkasitt holky věřím vám, takže chci tady brzy vidět pozitivní zpravicky 🙂

verinka88hb
28. zář 2016

@babeta1 V podstatě nám nebylo nic řečeno, manžel má kolísající spermiogram (podle doktora to ale žádná katastrofa není) , já zatím nic neobjeveno... 2x jsme měli IUI v přirozeném cyklu - neúspěšně, tak doktor řekl, že zkusíme stimulovat. Tak uvidíme, tolik bych si přála, aby to vyšlo 🙂

lenkasitt
28. zář 2016

@lenkasitt jo kez by 🙂 uz mi z toho zacina hrabat, cim sr blizi datum MS.Tak se pripravuju (nebo se teda snazim ) , abych nebyla moc zklamana.Furt si rikam mas endometriozu, pritel ted spermiky pomalejsi (zdravy, ale tentokrat pomalejsi), tak co od toho vlastne cekam :( pak si zas rikam tak to kdyztak zkusíme znovu, ale nechce se mi znovu 🙂 je to des...

lenkasitt
28. zář 2016

@hance89 a jeste tu omylem pisu sama sobe :D

hance89
28. zář 2016

@lenkasitt já sama od toho moc nečekala a říkala jsem si , ze určité půjdeme ještě minimálně 2x, když mi doktor řekl ze nám dává tak 5az10% jelikož mam tu endometriozu ,spermiky jsem zabíjela a k tomu ma přítel taky zdravé ale pomalejší spermiky . Dokonce jsem se už smirovala s Ivf.
Ale hle , šlo to. Sice si to nechci ještě připustit a mam strašný strach, že o to přijdu, už jednou se mi to stalo.
Ale tak snad to už tentokrát dopadne dobře 🙂