Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

haaninaa
25. bře 2011

@kaluka - ahojky, já jsem také po IUI, dneska je to týden a jsem také z Jižních Čech, kam chodíš do centra? Jinak mě nebolí nic, občas jen malinko cítím prsa, jinak nic... ale to je utroušem...

kaluka
autor
25. bře 2011

@haaninaa Ahoj 🙂 Já chodim do Artu v Budějovicích... Je to moje první IUI. Právě že mně bolí břicho - ne moc, ale pořád.... Takový jako kdybych to měla dostat - tak něco takovýho... A mám dost nafouklý břicho.... Kam chodíš ty ? Ty už jsi na tom koukám byla ... Po šestý ? Co pocity ? Moc ti držim palce, aby to tentokrát vyšlo.... 🙂

barabasek
26. bře 2011

Ahoj také jsem po IUI a také chodím do ARTu Č.B. myslím že jsme byli spolu s @haaninaa cítím se úplně normálně

kaluka
autor
26. bře 2011

@barabasek Ahoj Barabášku,my jsme se taky potkaly 🙂 , ale nevěděly jsme o sobě... Tak pocity úplně normální jo? To by teda zajímalo, proč já to břicho cítím............ ☹ A kdy jsi byla ? Já ve středu u Špičky.... Michálek je mi sympatičtější, ale dobrý... 🙂

kaluka
autor
26. bře 2011

Ja o holky, vy jste dostaly utroš - já Duphostan.... ???

domca1221
26. bře 2011

ahojky, já už jsem 8. den po 1. IUI. Ze začátku mě bolelo docela dost podbřišku na levo, kde jsem měla folíky a mam citlivější bradavky, ale jinak nic nepociťuju. Jaké máte pocity?

barabasek
26. bře 2011

@kaluka a který den? Mám trochu okno napověz mi prosím?

barabasek
26. bře 2011

@kaluka také jsem dostala duphaston 🙂

domca1221
26. bře 2011

@barabasek ahoj, to bylo tvoje 1. IUI? jinak já mam utroš

haaninaa
26. bře 2011

@barabasek - ahojky, se mnou, a kdy? Já myslím, že nééé.... páč já už jsem sice v Artu začínala, ale vzhledem k tomu, že mi absolutně nevyhovoval jejich přístup a co se týče jejich metod stimulování, tak už skoro rok jezdíme radši do Plzně.... S Michálkem jsem se tam několikrát i pohádala a Špička mě dokonce i urazil, že prý co chci, se svou váhou, takže jsem radiš odešla... Duphaston mi psali také, ale tomu nevěřím... V Plzni mám jedině Utrogestan ....

haaninaa
26. bře 2011

@kaluka - ahojky, pocity smíšený.... testovat ale nebudu, až v den kdy to bude čtrnáct dní, páč už jsem několikrát ducha na testu měla a nikdy z toho nic nebylo.... Jo jo, jsem teď po šesté IUI, a už mám za sebou i jedno IVF...Děkuju moc za palečky.... Už to vyjít musí.... 🙂

barabasek
26. bře 2011

@haaninaa jájsem myslela že jsi byla tady v ČB a ty v Plzni no tak to jsme se určitě nepotkali 😀

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa - Ahoj, nakonec jsem se přidala k vám 🙂 koukala jsem že již máš IUI 6x, tak moc držím palce aby to tentokrát vyšlo. Já jsem to nevydržela a ráno tesla, taky jsem měla ducha jak píšeš ty, tak uvidím. Jak dlouho myslíš že se v těle drží pregnyl 5000?

barabasek
26. bře 2011

@domca1221 já už mám 5 IUI a 1IVF

domca1221
26. bře 2011

@barabasek a včem máte problém? zda se můžu zeptat? tak držím palečky ať to tentokrát vyjde 🙂

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - já teda nevím přesně, ale jáměla pregnyl v těle ještě jedenáctý den, nechci tě ale nějak odradit....

barabasek
26. bře 2011

@domca1221 nemám ovulaci měla jsem alergii na sperma,ale ta už je zaléčena a vy?

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - ty jsi taky byla na IUI v pátek 18.3.?

haaninaa
26. bře 2011

@barabasek - tak to jsme na tom stejně, akorát já jsemo jednu IUI napřed... 😉

haaninaa
26. bře 2011

@barabasek - čím ti ovulaci vyvolávali?

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa jj byla jsem v pátek 18.3, tak čekám, myslím si ale, že to ještě byl pregnyl - no uvidíme jak to dopadne, ale doufám, že dobře

domca1221
26. bře 2011

@barabasek , tak já jsem na tom stejně s ovulací - také ji samovolně nemá - jinak je vše OK

barabasek
26. bře 2011

Měla jsem clostilbegit nevím jak se to přesně píše vždycky na něj dobře reaguju

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - já byla taky,, takže čekáme spolu.... Já testit nebudu, až ten pátek, bojím se toho, la e v hlouby duše věřím že to vyšlo.. 🙂

haaninaa
26. bře 2011

@barabasek - tak mě po clostylbegytu paradoxně rostly folíky, ale klesala sliznice, takže jsme píchali injekce do bříška.... Jmenovali se Fostimon..

domca1221
26. bře 2011

@haaninaa , no tak to je super aspoň na to nebudu sama a taky vydržím až na pátek, tak doufám že budeme mít štěsít na //. Jak dlouho se snažíte o mimi?

barabasek
26. bře 2011

@domca1221 zkoušeli mi dát na 3 měsice antikoncepci prý se potom někdy tělo srovná a začne ovulovat, ale nestalo se

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - v létě to budou čtyři roky, co jsme to zkusili bez antikoncepce.... Je to už fakt dlouhý.. a vy?

haaninaa
26. bře 2011

@domca1221 - taky v to doufám, že obě najdeme // na testíku....

domca1221
26. bře 2011

@barabasek , ty jsi před tím antikoncepci nebrala?? já jí pravě brala kvůli MS, bez antikoncepce jí sama nedostanu a proto ani nemám tu ovulaci. Taky jsi si musela píchat hormony?