Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

snazilkasara
7. dub 2011

@kaluka Tak už volali-negativní ☹

sem
7. dub 2011

kaluka, domca: děkuji moc, pokud Vám to nebude vadit a přijmete mě do rozjeté diskuze budu jedině ráda 😵 , už se snažíme 17 měsíců a mám teď za sebou 3 IUI a je to psychicky na hlavu, obdivuji některý holčičiny jak perfektně zvládají IVF 😵 .

sem
7. dub 2011

@snazilkasara ahojky, moc o tobě nevím jen jsem nakoukla a je mi to líto, umím si opravdu dobře představit tvé pocity tak držím palce na příště a snad to vyjde, nevím kolik IUI máš už za sebou, ale rozhodně to zkus znovu. Stimulovali tě nějakým přípravkem???

domca1221
7. dub 2011

@snazilkasara je mi to moc líto, ale budu držet palce do dalšího pokusu, ten určitě vyjde

domca1221
7. dub 2011

@sem vítej mezi náma 🙂 , držím palce ať tento pokus vyjde, statisticky je 3. pokus nejúspěšnější 🙂 ty pře IUI stimuluješ? já si píchám puregon a před IUI klasika pregnyl.

sem
7. dub 2011

@domca1221 děkuji moc 🙂 . Já jsem při prvním vůbec nestimulovala, při druhém a třetím byla stimulace pouze clostylem a když se nezadaří tak podniknu poslední 4. IUI s puregonem. Domco kolik IUI máš za sebou?

kaluka
autor
7. dub 2011

@snazilkasara To je mi moc líto.......................... ☹ ☹ ☹ Jak je ti ? Já věřila, že to tam bude....... ☹ Příště to vyjde, uvidíš............

kaluka
autor
7. dub 2011

@sem Určitě pojď k nám.... 🙂 Statistiku teda nemáme valnou - řekla bych, že příšernou, ale snad se ještě někdo ozve z holek, že našel //............

sem
7. dub 2011

děkuji tak snad sem vnesu trošku štěstíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Holky koukám jsme na tom všechny přibližně stejně takže hlavy vzhůru a snad se nám zadaří, já jsem rozhodnutá zkusit ještě jedno IUI a pak už asi půjdu do IVF, nemám na to už nervy.

domca1221
7. dub 2011

@sem já jsem teprve po 1. IUI, teď jdu 19. na UZ a až se dostaví další MS tak jdu na druhé IUI, tak uvidím jak to dopadne, každopádně i u druhého budu opět stimulovat. A jaké máte problémy? příjde i že na to IUI už chodí snad každý, když se takhle bavím s lidma a většina má problémy s partnerovo spermiema, ale to u nás není, tak uvidím zda nám vůbec to IUI k něčemu bude, každopádně kdyby to nevyšlo tak to budeme zatím pořád zkouše, IVF chci nechat jako poslední záchranu

sem
7. dub 2011

@domca1221 já už byla i na laparoskopii a žádný problém vlastně nemáme, jsme oba dva zdraví 😅 a nedaří se a nedaří. Já už na to nemám psychicky sílu, všude v mém okolí jsou děti takže když to nepůjde jdu do IVF a navíc ta stimulace puregonem je dost drahá záležitost a bojím se, že bych to takhle zkoušela třeba 3 x s puregonem a marně a pak stejně skončila na IVF to by se pak prodražilo. Nicméně držím palce, jsi na začátku a určitě to zkoušej!

domca1221
7. dub 2011

@sem taky jsem podstoupila laparoskopii v únoru, tak snad se to podaří, platila jsem 4000,-Kc a nevím na kolik IUI to bude stačit, něco mi ještě zbylo, tak to snad nebude zase tak hrozný, zase si říkám, že by to mohlo vyjít i kdyby ne na 2. pokus, no uvidím na IVF jsem ještě pořádně ani neuvažovala.

kaluka
autor
8. dub 2011

@domca1221 Puregon je na co ? Já dostala akorát ten clostík a ten se neplatil, nebo jen pár korun a pak pregnyl a za ten jsem dala asi 140 kč..... U vás se platí i IUI ? Vždyť to proplácí pojiš´tovna ....... ? To IVF to už je jiná věc, to jsou asi pálky............ Je to smutný - někdo má dětí a ani o ně extra nestojí a někdo aby se zadlužil, aby to vytoužený miminko vůbec měl.................. ☹

kaluka
autor
8. dub 2011

Tak nic, MS dorazila...................... ☹

kaluka
autor
8. dub 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, bude clostík na 2 IUI
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo , clostík na 6 IUI
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Snazilkasara - 25.3. (2.IUI ) - nevyšlo
Sem - 5.4. ( 3. IUI )

domca1221
9. dub 2011

@kaluka IUI proplácí pojišťovna 6x ročné, ale já platila hlavně za ty hormony (právě ten puregon), píchám si ho právě na vytvoření folíků, tak právě to taky u mě není levná záležitost, když jich postoupíš víc, ale je pravda, že s IVF se to nedá srovnat, to už pak jsou peníze a je hrůza když si pomyslíš, že se někdo zadluží proto aby měl mimi a v opačném případě jsou holky co ty děti ani nechtějí, no ale co se dádělat ☹

sem
11. dub 2011

Ahoj holky, hlásím se po víkendu 🙂, už mě dloube břicho a myslím, že z toho opět nic nebude ☹
kaluka: clostík se platí jen pár korun, ale puregon se používá při IVF a je to na tvorbu folíků jak píše domca 😵

domca1221
11. dub 2011

@sem Ahojky, zatím to ještě nevzdávej 🙂 jinak já beru puregon i při IUI, tak proto mě to vyjde na docela dost 🙂

sem
11. dub 2011

@domca1221 děkuji za podporu, já budu puregon užívat při dalším pokusu pokud tento nevyjde, měla jsem pěkné dva folíky, ale ovulka vycházela blbě takže jí museli injekcemi zastavovat a pak zas pregnyl na praknutí a myslím, že to tělo z toho bylo tak zblblé, že vůbec nechápalo co s tím 😅 .

domca1221
11. dub 2011

@sem já jsem měla vše v pohodě, 3 folíky 16mm 3 dny před IUI, taky píchám puregon 5000, ale bohužel 1. pokus nevyšel, teď se těším 19. jdu na UZ a pak čekat na MS a na druhý pokus, tak snad už se to nějak pohne.
Jinak moc držím palce, už to tady ale vážně někdo musí prolomit 🙂

sem
11. dub 2011

@domca1221 děkuji moc, rada bych zvedla náladu a naději pro všechny!!!!!! to je krásný 3 folíky - to je určitě tím puregonem - příště ti to vyjde!!!!!!!!

domca1221
11. dub 2011

@sem děkuji za podporu 🙂 doufejme že už to vyjde, moc bych si to přála a určitě i všem tady co jsou 🙂

kaluka
autor
12. dub 2011

Ahoj ženy 😀
Tak jak jste na tom ? Já zobu clostík a příští týden nejspíš bude druhý pokus......

barabasek
12. dub 2011

@kaluka AHOJ už mám dozobáno a pokus bude také příští týden 😉

kaluka
autor
12. dub 2011

@barabasek Ahoj ! 🙂 Taky jo ? No já to nevim jistě, ale teoreticky jo - jestli to vyjde jako minule.... To byla ovča brzy... Tak ti moc držim palce a nezapomeň informovat........ To by bylo fajn, kdyby nám to vyšlo najednou. Já tam měla minule pani a ta si nechtěla povídat - víš jak jsem musela trpět ??? 😀 Já potřebuju pořád konzultovat a ona neměla náladu......... 🙂

barabasek
13. dub 2011

@kaluka v sobotu půjdu na kontrolu a pak se uvidí možná bude chtít kontrolu ještě jednou jako minule mám cyklus delší. Kdy jdeš na kontrolu?

haaninaa
13. dub 2011

Ahojky holky, koukám,že toho osmnáctého nám nebylo přáno ani jedné a ani dalším.... Já nevím, jak dál.... Chce se mi brečet, chvílema přemýšlím o 7 IU, pak zase o IVF... Fakt nevím, už jsem před psychických zhroucením...

kaluka
autor
13. dub 2011

@barabasek No to já zatim nevim - musim tam zavolat. Kdyby mě objednal jako minule, tak asi v úterý a ve čtvrtek - pátek IUI... Jestli.... Já nevim - když jsem to dostala, tak jsem volala do Artu a byl tam Špička a nic mi dohromady neřekl............ ☹ Počítám s tím, že to bude takhle... Akorát mi řekl, že prolaktin teď zkoumat nebudou, že se to dělá ob měsíc........... Tož čert ví, jak na tom teď jsem a jestli má vůbec cenu něco zkoušet......... Zítra tam brnknu, dneska nebyl čas...... 🙂 Já mám taky cyklus delší - kolem 30 dnů . 🙂

kaluka
autor
13. dub 2011

@haaninaa Nebreč.......... ☹ Já tě úplně chápu, taky mě to vzalo... ☹ Kdyby člověk věděl, že půjde na IVf a hned to vyjde............. Musíme to zkoušet, musíme ! Kdyby jsme se na to vybodly, tak by nám bylo ještě hůř.................... Taky mám pocit, že už to dlouho nevydržim, že se zbláznim................. Ale jsme statečný ženský ... 🙂 Musíme se snažit dál - ty mrňata za to stojí.................. 🙂 A co ti brání zkusit už IVF ? Prachy ? Co ti na to řiká doktor ?

haaninaa
13. dub 2011

@kaluka - peníze né, vyděláváme dost, ale nechtějí mě poslat na další vyšetření a mě topřijde jako zbytečně vyhozený pokus, když jsou jen tři... Navíc mi tvrdí, že jsem v pořádku a že stačí IUI, ale pořád se nevede... Jim to tam příště vysvětlím... Jen toho času, kolik už jsme tak toho najezdili.... Napadlo mě, jestli nemám nějak tvrdí vajíčka, že se ty potvůrky nezahrabou...