Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

molia
30. bře 2016

@roxanarox ahojky, jsem po druhém IUI a cca 3 dny po tom mě trochu bolelo v podbřišku, ale jinak vůbec nic.Teď jen čekám až budu moci udělat testík 🙂 pak mě popř. čeká IVF.Tak ať ti je líp 🙂 a dopadne to jak by jsi si přála 🙂

pisislatko
25. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla bych se k Vám přidat. Dnes jsem 1DC a tak jsme objednáni na naše první IUI.

anettak
10. čer 2016

Ahojky holky jsem asi 6 hodin po mém prvním IUI, byla jsem v Sanusu v HK,chovali se tam ke mě mile, stálo mě to 1000 za tekutinu kterou nehradí pojíšťovna( to je zanedbatelná cena pokud nám splní sen) 😉 zákrok mě vůbec nebolel,bylo to hrozně rychlé, jen jsem chvilinku ležela a pak šup dom kde jsme to s přítelem potvrdili pomilováním 🙂 aby jsme to více utvrdili 😉 já doufám že to vyjde na poprvé, odjížděla jsem s celkem dobrým pocitem 🙂 i když přítel mi říka,že se to na poprvé povést nemusí ale já v to doufám.....

enneh
28. čer 2016

Ahoj holky, taky se přidávám. Ve čtvrtek 23.června jsem podstoupila první IUI. Nějak jsem se snažila si to nepřipouštět, ale je to dost těžké...Jaké máte pocity vy? cítili jste nějaké změny po IUI?

anettak
28. čer 2016

@enneh ja jsem nic nepocitovala,bohuzel me prvni iui nevislo,za tyden jdu na druhe,snad uz se zadari 😉 pteji stesticko

enneh
29. čer 2016

Jéj, tak to ti přeji moc štěstí...hlavně na mnoha forech jsem četla od holek, jak od začátku už cítily, že se něco děje, že je bolel podbřišek...jsem 6.den po IUI a necítím vůbec nic...spíš se bojím toho zklamání na konci 😒

anettak
29. čer 2016

@enneh snad to dopadne dobře 🙂mě to také zamrzelo ze to poprvé nedopadlo ale musime to tak vzít a jedeme dal 🙂

jitule007
29. čer 2016

Ahojte holky...tak me ceka první IUI další cyklus ...tenhle jsme to nestihli, ale tak aspoň mam v sobe pregnyl, kdyby nahodou 🙂 moooc vsem drzim palce 🙂

pisislatko
29. čer 2016

Holky, mám takové dilema. Byla jsem na jednom IUI, které nedopadlo. Dle LH testů mám ovulaci cca. 10-13den. S doktorem jsme domluvení, že vždy v den pozitivního testu mám volat a další den přijet na IUI . Jenže teď mi ovulace vychází na pá, so, ne, po. O víkendu mi to neudělají a pokud bude pozitivní až v pondělí, tak pak je zase dva dny státní svátek.
Při prvním IUI mi řekli, že pokud detekuji ovulku testy, není třeba dělat ultrazvuk.
Sestra mi řekla, že při nejhorším se budeme tenhle měsíc snažit jen doma a moc se semnou nebavila. Prosila jsem jí, zda mohu přijet v pátek na fulikometrii a podle toho to třeba naplánovat. Protože z testů já nepoznám, že se to blíží. Tak co myslíte, plašim zbytečně? Nebo si to mám zkusit ještě domluvit? Doma se snažíme už rok i s ovu testy a mám teď pocit, zase dalšího promarněného měsíce :(

enneh
29. čer 2016

Ahojky,já bych určitě šla do toho si to domluvit a určitě si to pojistit. Upřímně, já jsem se snažila přes ovulační testy zjistit ovulku více jak 5 měsíců a bud jsem měla špatné testy nebo nevím, ale nikdy mi neukázala plné dvě čárky,které značily ovulaci. Takže já bych na ovulační testy nespoléhala a raději si zajistila folikulometrii, ať máš jistotu. Úplně ti rozumím s tím promeškaným měsícem, je to hrozně dlouhá doba na to zase čekat na další pokus. 😉

jitule007
29. čer 2016

@pisislatko Ahoj...ty to je naky divny ze ti nedela UTZ...ty testy nejsou vůbec vypovidajici...klido muzou lhat. Ja byt tebou tak si vydupu UTZ... .
Me to pristi cyklus taky bude vychazet blbe...tak tam pojedu 10DC coz bude čtvrtek.

barca1984
29. čer 2016

@enneh Ahoj ja byla na IUI 21.5. a ze záčatku sem nic necítila az když sem nedostala MS tak asi 3 tydnen po IUI mně začalo pobolievat pod briškem. Pak sem byla na krev a ult.
Povedlo se na poprvé akurat je podezrený na zamlkle tehotenství takže cekam do patku.To su nervy.

anettak
30. čer 2016

@pisislatko já se divím že tě o víkendu nepřijmou, protože ty si přeci nemůžeš za to že ovu ti vychází na víkend, mě řekli že pokud by mi ovu vyšla na víkend tak že mě přijmou, kam jezdíš do centra ??

enneh
30. čer 2016

@barca1984 Teda, doufám, že se ti nepotvrdí a že bude všechno v pořádku, moc držím palce! já už bych chtěla testovat, ale jsem teprve 7.den po IUI, mám pocit, že to do příštího týdne nevydržím 😒 hlavně se bojím pak toho zklamání, když to nevyjde...

barca1984
30. čer 2016

@enneh Ahoj ja skoušela 1 den ms kdyz sem nedostala byl tam duch ale za 2 dni uz vysel pekne tak držím palce.

barca1984
30. čer 2016

@anettak ahoj to se divím i ja protože mně taky IUI delali v sobotu.len jeden den u nás v CB nejsou a to je nedele.

pisislatko
30. čer 2016

@anettak Jezdím do Arlety do Kostelce.

pisislatko
30. čer 2016

Holky, tak mi to nedalo a dala jsem na Vás. A vyškemrala jsem si folikulometrii na zítřek . Moc Vám děkuji za podporu 😉

anettak
30. čer 2016

@pisislatko jezdim do Sanusu do Hk a tam mi sestřička říkala že to udělají i přes víkend ( zřejmě sobota )

enneh
1. črc 2016

@pisislatko určitě jsi udělala dobře!

enneh
1. črc 2016

Tak jo holky, prostě jsem nevydržela- 9.den po pregnylu, slabý duch na testu, je to ještě pregnyl nebo už malá naděje na miminko?

anettak
1. črc 2016

@enneh pregnyl muze zustat v tele az 12 dnu,ja si delala tt 10 dni po iui mela jsem tt negativni,tak ze, ze me pregnyl vyprsel drive,asi zalezi jak komu

pisislatko
1. črc 2016

Ahoj holky,tak dnesni vysledek:dva folikuly vlevo 14,16mm ale sliznice jen 6mm. Takze zitra ovitrelle pichnout,mazat brisko oestrogel a v pondeli v 7:30 mame dorazit na IUI. Potom duphaston. Tak snad uz to dopadne. Mam i cely pristi tyden dovcu,tak budu odpocivat, valet se a nestresovat :D

xeruska3
1. črc 2016

Ahoj dievcata som 11 den po IUI do vcera ma pobolievalo brucho dnes nic 9 den som skusala testovat a test bol negativny ms by mala prist 5.7 skusim este vzdrzat do dna ms a testnem znova myslite ze je sanca aby sa tam nieco objavilo?

barca1984
1. črc 2016

@xeruska3 ahoj skus to vydržet a testuj až 6.7. mne se to povedlo na poprvé ale nedopadlo to dobre dneska som bola na revizi.ale za 3 mes. skousim znovu. 😵

xeruska3
1. črc 2016

@barca1984 to ma mrzí ☹ no sak ved ja som teraz bola tiez prvy krat a neviem co ako to bezi ale poviem ti nervy su to riadne a tebe prajem vsetko dobre dufam ze sa nam podarí 🙂

barca1984
1. črc 2016

@xeruska3 Hlavne sa nenervuj aj tak to nezmeníš 🙂 Určite se to povede 🙂 Ja sem si nedávala žádnu sanci pak se to povedlo pak sem byla na krev a ultz. 3krat v CAR mne Hcg stoupalo nahoru pomalu. DR. mi rekl že je to zamlkle tehot.
Neboj tebe to určite dopadne dobře. Ja se taky nevzdávam.

xeruska3
1. črc 2016

@barca1984 no uvidim pockam este tych par dni a ked nie pojdeme znova ale tiez sa nevzdam 🙂 🙂 🙂

xeruska3
2. črc 2016

Tak ms dorazila už dnes :'( ach jo

enneh
2. črc 2016

Ahoj holky, tak druhá čárka byla opravdu pregnyl, dnes 9. den po IUI sněhově bílý test. Tak ted poctivě počkám do MS a uvidím...horší je, že jsem dnes v noci dostala horečku a na řadu přišly prášky, pokud to vyšlo, doufám, že tomu neublížím 😒 Xeruska3- to je mi líto, snad další pokus vyjde, držím palce!