Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

blauen
13. črc 2016

@valeri10 protoze v hodně carech je to tak že hned udělají iui, po dvou a více nezdarech teprve začnou zjišťovat příčiny někdy ani to ne a hned doporučí ivf.

valeri10
13. črc 2016

@blauen Tak jasně. Udělat iui je méně náročné (i finančně) než dělat x vyšetření. Pro mě je to taky nejméně náročné to iui než lítat po vyšetřeních. A jak jsem psala po té konizaci jsem měla opravdu dost doktorů. Být mladší tak bych asi na laparoskopii šla, ale v tomhle věku ne.

valeri10
13. črc 2016

@nita1984 Tak držím palce, aby to teď po laparce šlo jako po másle 🙂.

nita1984
13. črc 2016

@valeri10 díky

blauen
13. črc 2016

@valeri10 no to moc nevím, genetika z manželem stala 60.000,- to šlo na pojišťovnu, iui stalo 3.000,- to jsme platili pak jsme museli 450km do Prahy na genetiku docela jsme si politali po dr. přesně jak píšeš, ale radši jsme si počkali a lítali protože jsme byli rozhodnuti za každou cenu že do IVF nechceme jít.

xeruska3
13. črc 2016

Ja som sa len opýtala lebo na slovensku mi žiaden lekár nepovedal o vyšetrení priechodnosti mám 26 rokov po dvoch tehu prvé som zamlkle druhé mimodelozne a 4 roky nic takže by som chcela vedieť príčinu prečo sa tak dlho nedarí ja to skúsim navrhnúť lekárovi ak druhé IUI nevynde

valeri10
13. črc 2016

@xeruska3 Tak pokud jsi byla těhotná tak tam neprůchodnost nejspíš nebyla (ale mohla by nyní být). Já mít za sebou to co ty tak právě do těch všech možných i nemožných vyšetřeních jdu. (já nikdy nebyla těhotná,ani potrat ani mimoděložní prostě nic takže nebyl důvod k vyšetřením). Jsi ještě mladá takže je čas s tím něco udělat a nakonec se dočkat přirozeného početí a zdravého miminka. Zkus jiného lékaře.

xeruska3
13. črc 2016

@valeri10 určite s tým niečo urobím som odhodlaná a teraz sa uz nevzdá m pôjdem si za svojim samozrejme ďakujem za podporu a tebe držím palce 🙂

valeri10
13. črc 2016

@xeruska3 Taky držím palce. Ať narazíš na dobrého doktora a brzy se zjistí, kde je zakopaný pes a máš brzy miminko 🙂

xeruska3
13. črc 2016

@valeri10 no too by som bola najšťastnejší na svete asi v kútiku duše dúfam že teraz podarí som pozitívne naladená 🙂

enneh
13. črc 2016

@xeruska3 Přeji moc štěstí při dalším pokusu, ať vám to vyjde!!! 😉

xeruska3
13. črc 2016

@enneh ahooooj ďakujem co ty ? Ako si dopadla ?

enneh
13. črc 2016

@xeruska3 bohužel se nepovedlo ☹ obrečela jsem to strašným způsobem, strašně moc jsem v to věřila ☹ měla jsem jít příští týden na další pokus, ale odjíždíme na dovolenou, tak další pokus až v srpnu...aspon se konečně pořádně uzdravím a zrelaxuju...ale tobě Xerusko držím moooooc palce, ať příští týden najdeš // 🙂

xeruska3
13. črc 2016

@enneh too ma mrzí ja som tiež plakala a ty pekne relaxuj na dovolenke .....dúfam že too vydržím a nebudem tak brzo testovať sme silné neboj podarí sa verim v to

enneh
13. črc 2016

@xeruska3 taky věřím, že se nám to podaří! I na dovolené budu čekat na tvou zprávu, jestli jsi objevila // 😉

xeruska3
13. črc 2016

Haaaaa určite sa ozvem nech to dopadne akokoľvek 🙂

enneh
13. črc 2016

@xeruska3 Držím pěsti! 😉

xeruska3
23. črc 2016

Ahoj zienky tak este týždeň do MS som neskutočne zvedavá či sa podarilo 🙂

enneh
23. črc 2016

@xeruska3 Strašně držím pěsti! Já už taky čekám na MS abych si mohla zavolat do CARu na další pokus...

xeruska3
25. črc 2016

@enneh ahojky hmmm mám 5 dní pred MS Teraz večer som zbadala biely výtok na nohavickach nevieš čo to môže byť predtým som to nejakk nezbadala ale teraz slledujem všetko

linusha
26. črc 2016

Ahoj holky můžu za Vámi mě teda iui teprve čeká buď tento týden nebo příští bude záležet na ko utz ve čt 🙂

xeruska3
26. črc 2016

@linusha ahoj držím palce 🙂

enneh
27. črc 2016

@xeruska3 ahojky, promin, byla jsem na dovolené a mimo signál netu ☹ Bílý výtok je většinou po ovulaci před MS...hutší a bílý...ale není to pravidlem...a nešpiníš? Kdy budeš vědět výsledek?

enneh
27. črc 2016

@linusha hodně štěstí...první pokus?

xeruska3
27. črc 2016

@enneh aká bola dovolenka ? Dúfam že si pozitívne naladená 🙂 no zatiaľ som netestovala čakám ci príde mrcha a tá by mala za dva dni tak uvidíme ehm ale nič ma nebolí ani brucho ani prsa sem tam ma na chvíľočku zaboli a hneď to prejde som uz nedockava ale este počkám

linusha
27. črc 2016

@xeruska3 moc děkuji 🙂
@enneh ano první pokus a moc bych si přála aby byl úspěšný 🙂

xeruska3
28. črc 2016

@linusha samozrejme ti to prajem ale nebuď plná očakávania ja som tiež bola A potom sklamana aj ti robili nejaké vysetrenia ?

valeri10
28. črc 2016

@nita1984 Ahoj tak jak to s tebou vypadá?

enneh
28. črc 2016

@xeruska3 Dovolená na začátku hrozná- začala hroznou hádkou s manželem kvůli miminku, manžel pak odjel na nějaký festival na moravu...odloučení a přemýšlení o budoucnosti nám ale pomohlo a pak už společná dovolená byla v pohodě, všechno jsme si vyříkali, ujasnili a jsme zase připraveni bojovat...už se těšíme na další pokus 🙂 Já si myslím, že to, že nemáš příznaky nemusí znamenat, že nejsi těhotná 😉 strašně moc držím pěsti at MS nepřijde!!!

xeruska3
28. črc 2016

@enneh dakujem tak ale hlavné je ze uz ste v pohode uz máš termín do Caru?