Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

babeta1
11. srp 2016

@chimneysweeper1 tak to velká gratulace!!🙂 my měli PCT 2x blbý takže mělo být IUI hned v dalším cyklu, ale ještě jsem pak byla poslaná na imunologii a tam se zjistilo, že mám moc NK buněk a asi tím pádem mé tělo vše cizí zabije.. Takže IUI odloženo a uvidíme, jak zafungují kortikoidy..

xeruska3
12. srp 2016

@enneh tak to snad budes mat // este chvilku počkaj a skus znova @linusha a co ty testovala si ? @chimneysweeper1 tak to ti teda gratulujem a prejem vsetko len dobre 🙂 🙂 🙂

chimneysweeper1
12. srp 2016

@xeruska3 děkuji 🙂 dám vědět, co utz

enneh
12. srp 2016

@xeruska3 ahojky, tak zpozdeni stale pokracuje, uz je to6 dni a test je negativni...nevim,oco se to deje, spravne jsem mela jit pristi tyden na dalsi IUI a zatim jsem to stale nedostala...cert aby to...

chimneysweeper1
12. srp 2016

@enneh máš nějaké příznaky?

babeta1
12. srp 2016

@enneh Tak to vypadá nadějně, třeba se ještě objeví // 😉

enneh
12. srp 2016

@chimneysweeper1 právě že nemám vůbec žádné příznaky, takže si myslím že je to prostě jen zpoždění, ale takove?

salenas
13. srp 2016

@enneh a vysadila jsi léky?

enneh
13. srp 2016

@salenas jake leky? Nic neberu 😀

salenas
13. srp 2016

@enneh ani utrogestan ?

linusha
13. srp 2016

@xeruska3 ahoj děkuji za optání, testovala jsem dnes ráno test negativní. Jen zatím to absolutně nevypadá na ms, takže jestli se ms neobjeví tak testovat znova budu v pondělí 🙂 Co u tebe nějaký pokrok ku předu? 🙂

@enneh to je dlouhé zpoždění, to hlavně člověka pěkně štve když už má další plán se zákroky, ale pevně věřím že se ti // čárky ještě objeví 🙂

xeruska3
13. srp 2016

@linusha ahojky diky za opytanie 🙂 tak hsk mam za sebou odstranily mi zvysky toho poskodeneho vajcovodu inak deloha cista a lavy vajcovod plne priechodny takze to vypada nedejne 😉 😉 dr. povedala ze nevidi ziaden problem nasadi mi tie praksy clostil ci akosa to vola a mame sa pokusat ale as buduci mes ... som zvedava ako to vsetko dopadne ale mslim pozitovne tak snad sa to uz teraz podari 🙂 🙂

enneh
13. srp 2016

@salenas Utrogestan jsem brala při prvním IUI a to už je dva měsíce pryč...

@xeruska3 Ahojky, taktojesuper zpráva, možná se vám to povede úplně přirozeně 🙂 Moc držím palce!!!

@linusha třeba se tam ty dvě čárky ještě objeví, kolik dní máš po IUI?

linusha
13. srp 2016

@xeruska3 moc držím pěsti aby to vyšlo třeba i přirozeně 🙂
@enneh 10 dní, papírech napsali 10 -12 dní, tak zkusím ještě 12. den 🙂

salenas
13. srp 2016

@enneh a ted si nic nebrala, divné ...

linusha
13. srp 2016

@salenas já také žádné léky nemám 🙂

xeruska3
13. srp 2016

@enneh no strasne som sa bala co tam najdu ☹ to bolo hrozne a niekde som citala ze po HSK je sanca otehotniet aj prirodzene ale rozmyslam na dalsom IUI no uvidime moze sa stat ze uz ebudem musiet ist co by som si velmo priala

nita1984
13. srp 2016

@linusha
@enneh to je zvláštní, já po IUI brala utrogestan a v pondělí jdu na druhou IUI a utrogestan už mám doma, abych v pondělí večer nasadila....

xeruska3
13. srp 2016

@linusha ani ja som ziadne lieky nebrala 😕

nita1984
13. srp 2016

@xeruska3 Také jsem po HSK, mám měsíc po operaci a v pondělí mě čeká druhá IUI... tak se modlím prý dva krásné folikuly na průchodné straně... tak snad....

nita1984
13. srp 2016

@valeri10 Ahoj, přehlédla jsem příspěvek... jsem měsíc po HSK jeden vejcovod průchodný, druhý ne. Aktuálně po clostíku 2 folikuly na průchodné straně, dneska jsem píhala Ovitrelle a v pondělí druhá IUI.... takže se modlím

xeruska3
13. srp 2016

@nita1984 tak to ti drzim vsetky palceky ja som len tri dni po HSK takze ja si este pockam 😀 ale kto si pocka ten sa docka ako sa hovori

nita1984
13. srp 2016

@xeruska3 jojo, taky jsem měla měsíční pauzu, dělalai mi i laparku, takže v celkové narkóze, ale docela dobré, druhý den jsem šla z nemocnice domů.
Tenhle měsíc vypadá snad nejnadějněji ze vśech přdchozích, piju fertipronu a mám folíky na správné straně... spermio máme dobré... tak snad..... po dvou letech by to byla bomba

xeruska3
13. srp 2016

@nita1984 no mne tiez aj laparku v pondelok kontrola a po clostil tiez mi hovorila dr. ze najvetsia sanca bude buduci mes. myslim ze teraz sa uz podari nic tomu nebrani ty dva roky ja skoro 5 😒 hmmmm tiez by to bola bomba 😀 😀 😀 moj by sa snad zblaznil od stastia

salenas
13. srp 2016

@linusha to je fakt divné, píchaly jste pregnyl ? po IUI se nasazuje utrogestan ..

nita1984
13. srp 2016

@xeruska3 u mě je trochu problém s věkem.. dávají mi šanci do konce roku a pak nás pošlou na IVF ☹

nita1984
13. srp 2016

@salenas já píchám vždy Ovitrelle, Pregnyl ne, Utrogstan jsem měla poprvé a teď ho mám napsaný taky

linusha
13. srp 2016

@salenas pregnyl ano, dr. mi řekl že nevidí důvod tělo zatěžovat léky že mám všechny hodnoty hormonů v pořádku 🙂

linusha
13. srp 2016

Jinak moc děkuji za srdíčko předpokládám že je to odtud 🙂

xeruska3
13. srp 2016

@nita1984 neboj to bude dobre musis verit a hlavne myslet pozitivne 😉