Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

gabca84
6. lis 2012

@maximka33 brala jsem nejake prasky na 5 dni na vyvolani ovulace jinak neberu nic dneska jdu na pomereni vajíček k memu gynekologovi a pak mi rekne co a jak dal. první dite jsem mela normalni cestou ale u manžela zjistily ze ma spatne spermie a ze jiny způsob nejni nez takhle IUI . Mam stoho strach budou mi to delat v ceskych budejovicich primo v nemocnici

gabca84
6. lis 2012

@kaluka Ahojky me to teprve bude cekat poprvé mam stoho strach. Co jsem cetla tak to pry neboli a kde jsi na tom byla

babinka21
9. únor 2013

ahoj Holky..chystám se na IUI.Ted mám jít na krev 3den menzes...co mě čeká potom?

gaba9
11. únor 2013

@babinka21 Ahoj! Já jsem byla v pátek na své první IUI. Druhý den cyklu mě taky brali krev na hormonalní profil. Třetí den cyklu jsem začala užívat Clostibelgyt, a desátý jsem šla na ultrazvuk, aby zjistili jak mě dorůstají folikuly. Ve čtvrtek jsem si píchla pregnyl, a v pátek jsem byla na IUI. Tak uvidíme jak to dopadne 🙂 .

babinka21
11. únor 2013

To jako když jdu na krev už ve středu tak pujdu na utz kolem 12dne a hned tento měsíc mohu jít na iui?

babinka21
26. únor 2013

tak to mam zasebou...uf

dape82
28. únor 2013

26.2. proběhla první IUI.. uvidíme, jak to dopadne 🙂

dape82
28. únor 2013

@babinka21 jak se cítíš?

babinka21
9. bře 2013

nijak....necítím nic...12den po a test negativní :(

kockacz
11. bře 2013

@babinka21 @dape82 holky drzim palce 😉 ja jsem dnes teprve 6 DPO takze casu dost na testovani 😝

babinka21
11. bře 2013

JSEM DNESKA 13DEN OD IUI ANI NEVIM KDY BYCH TO PRIPADNE MELA DOSTAT NEVITE NEKDO?

babinka21
12. bře 2013

tak jsem začla špinit...145den po iui,...na hovno..a jeste mi dneska umrel pes..super den....fakt jo..

kockacz
13. bře 2013

@babinka21 To me mrzi 😒 Oboje...

dape82
27. bře 2013

tak první IUI nic, dostala jsem to již 10. den.. 22.3. jsme byli na druhém pokusu, tak zase čekat 🤐

lucy32
6. črc 2014

Ahoj, já byla v pátek na první inseminaci. Nebylo to nic příjemného, ale dalo se. Cítila jsem takový tlak při zavádění, pak jsem měla 20 minut počkat v čekárně, zda je vše ok. Jelikož bylo, šla jsem domů. Asi po 2-3hodinách po zákroku se mi doma udělalo špatně a točila se mi hlava, tak jsem jen ležela, jelikož při vstávání se mi vždy udělalo nevolno, nakonec se mi ulevilo až k večeru. Tak jsem byla dost ráda, že jsem si v práci vzala volno a nešla na odpolední, jelikož bych to tam nedala.
Akorát mě reakce překvapila, jelikož většinou četla, že jen ucítím bolest jako při menses a toť vše.
Nyní jen pevně doufám, že to výjde na ten první pokus. Každopádně hormony ani injekci jsem nedostala.

tatamama
7. črc 2014

ahojky holky chodite nektera do teplic do pronatalu . ja jsem po dvou neuspesnich IVF. a ted mi doktor nabidl IUI jake leky jste braly a jaka je uspesnost dekuji jsem ztoho cela ☹

lucy32
10. črc 2014

Prosím má někdo zkušenost, kdy se dá nejdřív udělat těhu test po inseminaci? Stačí za 10 dní nebo za 14?

hanourek
11. črc 2014

ahoj holky, braly jste po IUI utrogestan? já ano, dnes jsem 13. den po, test negativní, utrogestan beru 1-0-1, nevím jestli mám přestat, aby dorazila MS, nebo jestli mám raději ještě počkat...

akmitaf
11. črc 2014

Ahoj holky můžu se přidat - jsem 5 dne po druhém IUI. Po prvním mi bylo skoro 10 dnů nic moc. Pobolíval mě podbříšek - asi to byla reakce na pregnyl. Teď po druhému IUI mi bylo až překvapivě dobře - nic mi nebylo, ale dnes je mi nic moc - nejdřív jsem si říkala, že je to třeba hnízdění, ale je to teprve od pondělí, tak mám strach, že je to spíš střevní chřipka.
@hanourek já nic neberu, ale holky psaly, že když to měli i 15 dne negativ, tak si volali k Dr. a ten jim řekl, že to mají přestat brát a počkat na MS
@lucy32 pokud sis píchala pregnyl, tak určitě udělej spíš později - hrozí tam prý falešné potvrzení. Jinak holky psaly, že jim při otěhotnění vycházely pozitivní ovu. testy dřív než těhotenské, tak to tento měsíc taky zkusím. ¨

😉 😉 😉 Hodně zdaru všem 😉 😉 😉

lucy32
12. črc 2014

@akmitaf ne já si nic nepíchala ani nic nebrala (žádné léky)...

akmitaf
12. črc 2014

@lucy32 tak to klidně ten 10tý den zkus, ale je to brzo, když ti výjde negativní o nic nejde a zkusíš to ob den. Holky někde psaly, že se testovat má ob den, kvůli nárůstu hormonů. Tak zkus a třeba to klapne

lucy32
12. črc 2014

plánuji to zkusit v pondělí, to je 11.den a kdyby nic, tak ještě pak 15.den

tatamama
17. črc 2014

ahojky holky pridam se kvam také jsem podstoupila IUI. po dvou neúspěšných IVF. na IUI jsem byla 14.7. muzu pocitovat ze so to povedlo boli me podbrisku a chodim curat casteji. jsem uz ztoho zoufala. a beru ultrogestan

tatamama
21. črc 2014

ahojky holky můžete mi poradit jsem po neuspesnem ivf a ted jsme skusily IUI na zakroku jsem byla 14.7 a dnes je 21 test jsem si ještě nedělala bojim se ze se zase sklamu ale ze nemam tak nejak zadne příznaky chodim tedy casteji curat a merila jsem si bazalni teplotu a mam 37 😕 muzu si delat nadeje?? test jsem si chtěla delat v sobotu nebo v nedeli co myslite a menstruaci mam spozdenou o tri dny

megara
20. srp 2014

Ahoj, jsem 15.8. po IUI, utroš zavádím ráno a večer po dvou. Zatím se necítím nijak, a jak se máte vy?

nikolavojtackova
20. srp 2014

Ahojky, zítra mě čeká me první IUI, holky, mám z toho celkem strach, jak zákrok probíhá? Je to bolestivé? Povedlo se to někomu napoprvé? Děkuji Vám moc

megara
21. srp 2014

@nikolavojtackova Ahoj,u mě to probíhalo tak, že ráno jsme přijeli na 8:30 hod. přítel odevzdal spermoníky, v Gennetu je proprali a já přišla na 12 hod., pak jsem šla k paní doktorce do ordinace, kde mi udělala kontrolu vnitřním UZV, pak jsem šla normálně na gynekologickou kozu, a paní doktorka mi šupla z katetru vyčištěné spermoníky dovnitř. Pak mě nechala asi 15 min ležet, a napsala mi recept na utrogestan a instrukce, co a jak mám brát. Toť vše 🙂 jo a mám testovat za 3 týdny, ale možná to zkusím dříve 🙂

nikolavojtackova
25. srp 2014

Tak jsem dneska 5tý den po inseminaci..to čekání je hrozné. Zákrok byl v pohodě, ani to nezabolelo. Zatím ani nic nepociťuji. Mám testovat po 14ti dnech...Asi to nevydržím :D Co vy holky ? 🙂

megara
25. srp 2014

@nikolavojtackova já mám testova za 3 týdny, ale zkusim to v pátek to už budu mít 14 dní po IUI tak uvidíme. Sem tam mě pobolívá podbřišek a dneska se mi motala hlava, jiné příznaky nebo vedlejší účinky utroše nepociťuju 🙂

nikolavojtackova
26. srp 2014

@megara Já jsem to zkusila dneska testnout, jsem 6tý den po IUI, po Pregnylu 8mý den. Test mi vyšel negativní se slabým duchem, což budou ještě zbytky pregnylu. Myslela jsem, že se v těle drží déle..