Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

barabasek
21. dub 2011

@kaluka já jsem měla v sobotu 2 něco okolo 20mm. Necítím žádné změny.

kaluka
autor
21. dub 2011

@barabasek A kolik je optimální velikost, nevíš ? Mně zas pobolívá břicho po tom Pregnylu.... Kdy půjdeme na to kafčo ? 🙂

barabasek
21. dub 2011

@kaluka Folikuli musí být okolo 2 cm asi i každá žena to má trochu jinak na zítra držím palečky. jinak IP 😉

kaluka
autor
21. dub 2011

@barabasek Díky... 🙂

kaluka
autor
22. dub 2011

Tak mám po 2 IUI....... 🙂 Holky kde jste ? 🙂

barabasek
22. dub 2011

Už jsem tady byli jsme na véče

domca1221
23. dub 2011

@kaluka tak moc držím palce, ať to všechno dobře dopadne,jak se citíš?

domca1221
25. dub 2011

tak dneska měla dorazit MS a zatím nic, tak doufám, že ani nedorazí 🙂
Jak se jinak všichni cítíte??

kaluka
autor
26. dub 2011

@barabasek Ty se máš, já nebyla na véče ani nepamatuju............ Co jsi měla dobrýho ? 🙂
@domca1221 Díky. Cítím se úplně normálně, akorát se mi po tom Dufastonu lehce zvedá kufr - jako minule... Tobě moc držim palce ! 🙂 Kdy hodláš testit ? Ty bys to měla poznat - byla bys už zřejmě těhotná dýl, než ten měsíc..... Nebo jak to s tebou bylo..... Nezapomeň nám říct, jak to vypadá.... ! 🙂 Tfuj tfuj, držim palce! 🙂

domca1221
26. dub 2011

@kaluka no právě, že ještě nee, kdyby se náhodou podařilo, tak přirozeně a to jsem měla ovulaci dle dr. něco klem 11-15 dubna, tak včéra jsem to měla dostat, ale říkala ať testim až tak kolem 28., tak ještě vydržím, ale od rána mám divné křeče v břiše - tak si myslím, že ta mrcha dorazí ☹ , ale moc děkuju za podporu, zítra má přítel narozky a já 1.5 tak by to byl hezký dárek pro nás oba 🙂
Tobě moc držím palce a kdy se chystáš testit? - to zas budou nervy, co?? - ale snad to dobře dopadne

kaluka
autor
26. dub 2011

@domca1221 Jo tak..... A tobě řikal mudr, že tam něco - už nevim co, vidí ? Byla jsi to ty, ne ? Bolení břicha v době, kdy má dorazit MS je naprosto v pořádku i u těhotných.... 😉 No to by byl krásnej dárek................................. 🙂 Já tentokrát opravdu opravdu opravdu testit nebudu !!!!!!!!! Byla jsem úplně v pohodě, než jsem si ten blbej test udělala - a on udělal po limitu ducha a druhej den přišla MS................. ☹ ☹ ☹ Zklamání jak kráva............ ☹ Řikala jsem, že to vydržim - pak jsem jsem podlehla, ale myslim, že už se mi to nestane............ Pokud by náhodou MS meškala, tak počkám aspoň 3 dny..... Minimálně............... A ty to vydržíš do 28 ? Tak to bys mohla, dneska máme 26..... 🙂 Moc ti to přeju.. 🙂 A jako dárek - bezkonkurenční.................. 🙂

domca1221
26. dub 2011

@kaluka jj to jsem byla já 🙂 viděla u mě to žluté tělísko 🙂 , no hele zase zítra má přítel narozky, tak asi zkusím testnou už zítra ráno, kdyby náhodou, tak ať mam pro něj dárek. Divné pobolívání v podbřišku pořád mám, ale zatím MS nedorazila tak uvidíme, ale zase se mi nechce moc věřit tomu, že by to takhle vyšlo 😒
Uvidíš jak vydržíš s testem, ale budu ti moc držet palce aby jsi vydržela a měla //

barabasek
26. dub 2011

@kaluka my jsme byli ještě s kamarádem v sobotu na véče a v neděli na obědě tak mám zase vybráno 😝
v pátek byli vepřové nudličky sypané nivou a příloha bramborák
v sobotu pizza a v neděli kuřecí játra a hranolky 🙂

kaluka
autor
26. dub 2011

@domca1221 No vypadá to krásně nadějně..................... Tak potichoučku držim všechno co mám..... 🙂 To by manža čuměl, co ? 😀
@barabasek Ježkovy voči, ty mi děláš chutě...................................................... 🙂 Já bych jedla........................ 🙂

domca1221
26. dub 2011

@kaluka děkuji moc, zítra budu chytřejší 🙂 přítel to má vypočítané lépe jak já, už se mé včéra ptal zda už mam MS 🙂 no prostě má lepší přehled jak já no a už dneska se mě ptal zda si nechci udělat test, no tak to nechám na zítra na ráno a uvidíme, kdyby to náhodou nevyšlo tak jdeme do druhého IUI, tak aspoň další krok

barabasek
27. dub 2011

@domca1221 ahoj tak jak testila jsi?

domca1221
27. dub 2011

@barabasek tak jsem testla ráno, měla jsem doma pouze test s citlivostí 25 - tak jsem tam našla ducha (ale musela jsem ho fakt hledat lupou - je strašně špatně vidět - tak to možná není ani duch, tak jsem ještě zašla pro mamatest citlivost 10 no a ten je totálně čistej pouze /, tak to asi vidím na 2. IUI ☹

barabasek
27. dub 2011

@domca1221 tak to je škoda 😔

domca1221
27. dub 2011

@barabasek tjn, ale zase aspoň, že vím, že mě čeká hned druhé IUI, jen ještě aby dorazila mrcha, stále nepřišla a už ani nemám takový ten pocit bolení břicha, že by měla přijít, tak popř. zavolám dr. kdyby nedorazila tento týden
ale tobě bubu přát //, vydržíš s testováním?? nebo až na krev?

domca1221
27. dub 2011

tak duch jde vidět už docela lépe, posílám vám fotku aby jste to zhodnotily 🙂 , je to ten test 25, tak přesto je mi divné, že na 10 není vůbec nic

domca1221
27. dub 2011

mam špatný foťák tak nevím zda něco uvidíte, jsem z toho ale trošku jelen 🙂

barabasek
27. dub 2011

@domca1221 to jsem taky jelen citlivější test by měl být přesnější když nedorazí ms tak zkus zitra ráno třeba se tam něco objeví.
Možná koncem příštího týdne testnu uvidím na krev nejdu.

domca1221
27. dub 2011

@barabasek zkusím vydržet až na pátek aby bylo s čím popř. srovnávat, ale tohle je snad horší než čekat na testování, ta nejistota, v tuhle chvíli to mam 50 na 50, tak uvidím co v pátek, popř. zavolám dr. Ale jak říkáš ty, taky je mi divné že to ukázal ten s citlivostí 25, ale ten citlivější je prázdnej 😕

tak tfuj, tfuj na testování, budu na tebe myslet 🙂

kaluka
autor
27. dub 2011

@domca1221 Já vidim krásnou čárku! 🙂 A jinej test už nemáš ? To bych letěla do lékárny... 🙂 Držim ti všechno co mám,aby to nebyl planej poplach.... A objevila se tam v limitu ?

domca1221
27. dub 2011

@kaluka mam ještě jeden test, ale zase nemám ranní moč ☹ , duch se mi ukázal hned, test měl být do 5 min. a až po těch 5 min. se ukázala taková už jasná čárka, ale ten slabý duch tam byl hned, jsem z toho na palici, ta nejistota, ale jak říkám, je to divný že mi to neukázala i ta 10, tak ještě počkám do toho pátku a pak uvidím, popř,. zajdu na tu krev

kaluka
autor
27. dub 2011

@domca1221 Hmm.....Kdyby se mi minule nestala ta záhada s testem, tak ti řeknu, že je to jasný.... Takhle ti řikám -neraduj se předčasně..... Ale naděje tady je............. 🙂 Blbý, že ty narozky má dneska.... 😀 Ještě jak se do zítřka nezbláznit, co ? 🙂 Běž někam ven,něco si kup - ať myslíš na něco jinýho................ 🙂 Jsem nedočkavá s tebou.... 🙂

domca1221
27. dub 2011

@kaluka no já jdu zachvilku na odpolku až do 20.15 tak snad se z toho v práci nezblázním 🙂 , je pravda, že z toho trochu nalomená jsem, ale zase si říkám, že kdyby to nevyšlo, tak jdu hned na IUI, jen teda dostat tu MS, ta zatím není. A co se tobě stalo s testem za záhadu?

domca1221
27. dub 2011

Tak test uz je jasny, byl to poplach, prave dorazila MS

sem
27. dub 2011

ahoj holky
domca: no tak kdybych našla takový test, už bych plašila a myslela si, že jsem těhule.

sem
27. dub 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, 20.4 UTZ.
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo , 18.4 6 IUI
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Sem - 3 x IUI - nevyšlo, další IUI cca 3.6.2011