Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

barabasek
30. bře 2011

@ludinka tak to mě mrzí, ale trocha naděje že se tam objeví // ještě je 😉

ludinka
30. bře 2011

@barabasek ahoj
ved jasne sanca je, ale naco si robit nadeje, bola by to velka nahoda 😉

snazilkasara
30. bře 2011

@domca1221 Ahoj ta bolest nebo tlak jako před MS ještě nemusí nic znamenat četla jsem příznaky z té stránky co tam dala kaluka a tam píšou že to může být k tomu, každopádně ti držím pěsti,jak ti dopald test ? Já se zatím s testováním držím.

domca1221
30. bře 2011

@snazilkasara ahojky, včéra jsem testovala ale né z ranní moči a byl negativní, dneska jsem si nakoupil testíky, citlivost 10 i 25 tak testu z ranní moči v pátek, možná to nevydržím a zkusím už i zítra, ale uvidím. Zatím se MS nedostavila, ale četla jsem že MS muže pozdržovat právě utrogestan, který beru.

snazilkasara
30. bře 2011

@domca1221 Aha a co když na to půjdem společně a test si uděláme v pátek ráno ? Já budu mít 7 dní od IUI takže možná tam už něco bude, no vlastně popravdě si mysím že je to moc brzo ale dýl to už nevydžím 😝

domca1221
30. bře 2011

@snazilkasara no tak to můžeme zkusti, ale z vlastní zkušenosti ti jen poradím, že já měla 7. den po IUI test pozitivní - ještě tam byl pregnyl, no a podívej se teď - teď je negativní, tak jen aby jsi nebyla zklamaná, ale zase když se ti testovat chce, tak prostě testni, ale neber to tak jako tutovku, já to teda zkusím vydržet až na pátek ranní moč a pak si určitě dáme vědět, popř. můžem poslat fotku na posouzení 🙂

snazilkasara
30. bře 2011

@domca1221 Já vím že to nemůžu brát na jisto ale vážně to dýl nevydržím ,já vím jsem hrozná 😝 Zase si říkám jestli jsem měla jen 1000 už by to devátý den nemělo působit ale to vážně nevím jistě.Každopádně v pátek ráno na to půjdu a dám ti hned vědět foto poslat můžu jestli tam něco vůbec bude 😉

domca1221
30. bře 2011

@snazilkasara hele tak uvidíš, já měla pregnyl 5000, tak možná proto, uvidíš. Jsem zvědavá zda to vydržím🙂 oběma nám budu moc držet palce 🙂

kaluka
autor
31. bře 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI )
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - testovat 1.4
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI)
Ludinka - 18.3 IUI
Snazilkasara - ?
Holky doplňte se... 🙂

kaluka
autor
31. bře 2011

Jinak teda - taky mi píchli pregnyl, ale jakej nemám tušení...........Trochu mě pobolívají prsa, ale to vždycky před MS.... Testovat nebudu, až eventuelně po vynechání .. 🙂

kaluka
autor
31. bře 2011

Holky já mám děsně nafouklý břicho - ale opravdu hodně. Nejsem štíhlá, ale takovej bachor nemám... ☹ vy to žádná nemáte ?

barabasek
31. bře 2011

@kaluka Ahoj nafouklý břicho nemám 😉

kaluka
autor
31. bře 2011

@barabasek Ahoj. Nemáš jo ? A nikdy jsi po tom neměla ? Kdy čekáš MS ? Já mezi úterkem a sobotou...Poslední dobou mám spíš kratší cykly.. Asi to bude k tomu........

domca1221
31. bře 2011

Holky, myslíte, že když man 13. den po IUI stále negativní test ale MS pořád nikde, že by to ještě mohlo dopadnout z krve? Ztrácím naději, myslím si, že by už takhle dlouho po IUI by byly //.

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 Domi těžko říct......... A termín MS máš kdy ? Já bych to brala podle toho........... A taky - jestli to máš pravidelně ap....

snazilkasara
31. bře 2011

@kaluka Ahoj to jsi dobrá že to vyrdžíš s testováním,já už byla tolikrát neštástná a stejně to nemůžu vydržet. Pro doplńení já byla 25 a na krev jdu 7, 4 (2IUI) nevím jak se mám doplnit 😢

snazilkasara
31. bře 2011

@domca1221 Ahoj já myslím že to ještě možné je, podívej se na tabulku na stránce co jí tam dala kakula str 4, záleží jak citlivej máš test.

domca1221
31. bře 2011

@kaluka Ahojky, MS právě sama od sebe nedostanu a doktorka mi říkala že cca 4.-6., tak nevím poslední jsem MS mi začala 7.3 - tak u mě je to složitý, že to moc dobře nepoznám. Ale je mi to už divný - měla jsem citlivost 10 a ta už by 13. den si myslím ukázala alespoň ducha ☹

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 Tak podle mně jsi teda 25 den ? To je přece brzo.......... 🙂 Hele - někdo tam má ducha brzo a taky jsem četla, že jim to ukázalo // až 14 !!!!! dní po vynechání MS.... No tak co... 🙂 Já ti určitě nechci dělat planý naděje - člověk je akorát zklamanej, ale ještě bych to nebalila.....

kaluka
autor
31. bře 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI )
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - testovat 1.4
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI)
Ludinka - 18.3 IUI
Snazilkasara - 25.3.(2 IUI ) - 7.4 krev

domca1221
31. bře 2011

@kaluka pořád si říkám, že naděje umírá poslední a musím vydržet na výsledek z krve ve středu, pak budu vědět na jisto. Ty kdy máš v plánu testovat? asi jsi psala, ale nějak si nepamatuju.

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 To víš že jo...Nestresuj se,v klidu. 🙂 Ono se to řekne, viď ? 😀 A zrovna ode mne to sedí... 😀 Ale fakt tomu nepomůžeme - můžeme jedině čekat a doufat........... Já už teda doufám víc jak rok, tak jsem otupělá a celkem nic nečekám.... Navíc i mudr na IUI mi to řikal - neupínat se na to, šance nejsou kdo ví jak velký a včera mi to řikala i gyndomudra... Ale zase když čtu ty diskuze, tak sem tam se to někomu povede i na poprvý - takže zázraky se dějou....... 🙂 Já mám MS dostat v rozmezí úterka až soboty, nějak se mi zkracujou cykly - takže sobota je nejpozdější termín. Naději si budu dělat tak 3 dny po... To víš, že bych byla nervní jak sáňky na podzim,kdyby ani v sobotu nic....... 😀 A třeba bych vyměkla dřív,ale asi ne. Já jsem zabejčená - těch peněz za testy co už jsem vyhodila.... A co jsem se nabrečela.... ☹ Musíme doufat................ Držim nám všem palce a snad se to povede... 🙂

domca1221
31. bře 2011

@kaluka to je fakt, je tu dost holek co se jim zadařilo na poprvé. Dle statistiky, je ale údajně nejúspěšnější 3. pokus - tak uvidíme jak to všechno dopadne. Taky se snažíme cca rok a půl a těch peněz za testy - to už jsem raději přestala počítat 🙂 , ale zase na druhou stranu co, mě se pak vždycky nějak uleví, když si třeba řeknu že si ho neudělam, tak pak zase cely den myslím na to jak by vyšel - si nevybereš. Ale mam to až poslední 4 dny, před tím ten první týde po jsem byla úplně v pohodě, ještě jsem si říkala, že buď to vyjde nebo ne, no a teď jsem z toho negativního testu nějak mimo. Taky nám všem tady držím moc palečky aby jste všichni našly // 🙂

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 No jo, třetí pokus - se ale obávám, že to nedám........... ☹ Mívám chuť se na to vykašlat a zrovna momentálně to tak cítím - nejde to, nejde - tak to asi tak má být.... Vždyť ty sajrajty co do sebe perem a nic z toho......... Jenže u mně je to jiný, já už jedno dítě mám.... Nemít žádný, asi bych to neřekla........... ☹ Já vůbec nevim, co budeme dělat, když to teď zase nevyjde.......... Kolikrát půjdem do IUI, jestli vůbec někdy eventuelně IVF..... Nevim, nevim, nevim............. Co ty ? Jak to neseš a jak jste domluvený doma?

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 Jinak - když se ti uleví, když si ho uděláš - tak si ho udělej, ne ? 🙂 Hlavně aby jsi byla v pohodě.... Mně to teda vždycky spíš rozladí - dokud nedorazí MS, mám naději.... 🙂

domca1221
31. bře 2011

@kaluka budu držet palce aby MS nedorazila 🙂

domca1221
31. bře 2011

@kaluka no tak zatím pořád doufám, že to vyšlo, ale asi kdyby mi řekli že ne tak z toho budu hotová, ale zase se budu muset připravit na 2. pokus. Určitě je lepší, že jedno mimčo už máš, to já nemám zatím žádné. Doma jsme se domluvili tak, že budeme zkoušet zatím IUI - uvidíme co dál, doktorka mi řekla, že si myslí dle výsledků, že by IUI mělo vyjít, možná né na poprvé, ale že dalším pokusem se % zvyšují. Problém IVF jsou finance, je fakt že kdyby nic jiného nepomohla, tak do toho určitě půjdu, pro mimi asi všechno 🙂 A jak staré máš 1. mimčo?

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 Taky ti držim palce. 🙂

kaluka
autor
31. bře 2011

@domca1221 Já už nemám mimčo - já mám 3 roční poklad zlobivej. 🙂 Jo,úplně chápu, že když nemáš žádný, že je to jiný.... A vůbec ti to nezávidim.... Ale bude to dobrý, uvidíš.... 🙂 Určitě se jednou dočkáš..... 🙂 Tobě řekli tohle a mně teda v tomhle směru nepovzbudili.... Právě že to IVF je drahý jak prase.... Ale přesně - uděláš cokoli, jen aby ses dočkala.... To je viď - někdo do toho vlítne ani neví jak a druhej dělá psí kusy a stejně nic......... ☹ Ale určo to jednou vyjde a třeba zrovna teď.... 😉 🙂 Ještě máš naději... 🙂

domca1221
31. bře 2011

@kaluka tak to jo, ale musí to bý paráda a první jsi počala přirozeně, ju? Právě problém toho IVF jsou ty peníze a když to pak ještě nevyjde, tak to už ti na psychice asi taky moc nepřidá. No já doufám, že to všechno bude v pohodě už jenom proto, že já byla i těsně před tím na lapadoskopii (15.2) a za měsíc hned IUI - tak když nevyjde první pokus, tak snad jeden z dalších jo. Já to zvládam celkem v poho, ale je fakt, že v mým okolí, je teď hodně nových těhulek - kamarádky atd. tak ani to ti moc nepřidá, no a když pak posloucháš, že čeká 4 dítě a že nejspíš půjde na potrat - tak to už je fakt mazec, stejně jak říkáš, někdo rodí jak na běžícím páse a druhej se může snažit jak chce a nic