Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

lenkasitt
28. zář 2016

@hance89 snad jo, drzim ti moc palečky. ...dodavas mi nadeji kdyz vidim, ze mame uplne stejne problemy.

hance89
28. zář 2016

@lenkasitt Děkuji, taky se dockas neboj 🙂

babeta1
28. zář 2016

@hance89 určitě nepřijdeš! ;) a kolik jsi měla foliku? Ja dva a říkala, že tim se šance zvyšuje na 25%🙂)) už mě začínají bolet prsa tak se bojím, že to brzy přijde :/

hance89
28. zář 2016

@babeta1 mluvil jen o jednom
Me taky bolely prsa, dokonce me začli bolet nějak brzo, tak jsem si říkala, že to dostanu dřív. A nakonec me boli prsa do dneska 🙂

kika000
29. zář 2016

Holky jal dlouho vás bolelo břicho ? Mé to totiž porad boli. Sice jen po chvilkách ale boli. Tak sem se chtěla zeptat jestli je to normální ? 🙂

lenkasitt
29. zář 2016

@kika000 mě bolelo tak týden a teď ho už tak 4.den cítím jak když mám mít MS.

lenkasitt
29. zář 2016

Holky tak u mě je to asi v háji.....začala jsem špinit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

babeta1
29. zář 2016

@kika000 ja to mela hlavne prvni dva dny, ted obcas neco pocitim, ale neni to moc silne.. zitra nebo o vikendu to mam dostat. Ale co pociťuji je, že večer do 22 vytuhnu, normalně vydržím do pul12...a pres ms naopak spavam blbe a nemuzu usnout..tak nevim🙂

hance89
29. zář 2016

Me taky pobolival sem tam podbřišek jako pres MS a občas i křeč 🙂

hance89
29. zář 2016

@lenkasitt neves hlavu, třeba se to nerozjede

lenkasitt
29. zář 2016

@hance89 nevím no....docela dost.... 😢 😢 😢

babeta1
29. zář 2016

@lenkasitt neboj, ještě to může být ok jako u
@hance89 ;) kolikátý den jsi od IUI?

lenkasitt
29. zář 2016

@babeta1 jsem 9. den

babeta1
29. zář 2016

@lenkasitt jo my jsme vlastne o den, viď🙂 a kdy to mas realne dostat? Vychazi to na ted? Treba je to jeste spineni k uhnizdeni..nebo jak se telo srovnava s novou situaci🙂

hance89
29. zář 2016

@lenkasitt zbytečně nestresuj 🙂
@babeta1 ma pravdu, třeba to je co píše

lenkasitt
29. zář 2016

@hance89
@babeta1 Mám to mít v úterý to je 28 den, ale většinou jsem to teď měla o dva dny dřív takže v neděli 26 den. No uvidíme no ......Jsem teď taková rozhozená....

babeta1
29. zář 2016

@lenkasitt ja to teď měla dva cykly po 23 dnech, předtím tak 25-26... takže taky nevím jak to (ne)přijde.. musíme prostě věřit 😉

hance89
29. zář 2016

@lenkasitt no je to kapku brzo , vsak uvidíš , já taky byla rozhozenA 🙂

verinka88hb
29. zář 2016

Ahojík holky, chci se zeptat, v úterý jsem byla na 3. IUI (předtím stimulace Menopurem), včera a dnes cítím takový tlak na té straně, kde byl folikul. Je to normální? Nic takového jsem minule ani předtím po IUI neměla.... Díky za zkušenosti 🙂

hance89
29. zář 2016

@verinka88hb je, me tam zase pichalo

babeta1
29. zář 2016

@verinka88hb to mohla byt ovulace 😉

verinka88hb
29. zář 2016

@hance89
@babeta1 No, taky jsem si říkala, že je to snad pozitivní zpráva, že se "něco" děje, protože během zákroku mě nic nebolelo, ani po něm, až druhý den.... 🙂

babeta1
29. zář 2016

@verinka88hb určitě, měla jsem to teď stejně🙂

lenkasitt
29. zář 2016

@verinka88hb ja to tam taky citila.. takovy pichnuti...

hance89
29. zář 2016

@verinka88hb já nevím proč, ale me zákrok bolel nebo spis to jak to tam strikl to jsem myslela, ze se mi rozletí vaječníky :D a pak me asi 20 minut bolel podbřišek, ale doktor říkal, že je to v pořádku, ze to ma asi každá 10 žena a ze si mam ještě posedet a kdyby neustavalo , tak říct a daly by me na lůžko 🙂

lenickaslunicko
29. zář 2016

@konik_mischel ahojky, tak u mě to bylo přesně jako u tebe. Absolvovali jsme 4 iui s tím, že je nejspíš poslední a že budeme šetřit penízky na ivf. Už jsem užívala kde jaké čaje, vitamíny, ale gynex byl poslední, co jsem ještě neměla. Sice mi ze začátku dělal problémy se žaludkem, ale k tomu to prý patří, tělo se má vyčistit. Teď jsem po 4 iui a začínám 6 tt těhu. Už jsme to nečekali a ejhle, podařilo se. Tak teď akorát čekáme, aby všechny testy vyšly na výbornou. Čím to bylo, že jsem otěhotněla skoro po 2,5 letech nevím. Jestli ten gynex, nebo průchodnost vejcovodů, netuším. Je pravda, že po zákroku průchodnosti jsem najela na klidový režim, hodně jsem odpočívala... držím všem palečky, ať taky brzy najdou dvě čárečky na tt 🙂 to čekání je nekonečné, ale jednou to přijít musí, jako u mě. Holky držte se 🙂

lenkasitt
29. zář 2016

@lenickaslunicko Holky diky Vam ma hned clovek nadeji, ze i kdyby to nevyslo ted tak jednou urcite.Jen trpelivost, i kdyz víme, ze je to umorne.🙂

lenickaslunicko
29. zář 2016

@lenkasitt jj, hlavně trpělivost a klid v sobě a hlavně věřit.... čím víc budeš chtít, tím víc ti to nepůjde, tak to prostě je... poslední iui jsme absolvovali takovým stylem, že jsem místo půl hodiny ležela sotva deset minut, manžel spěchal do práce, před námi 100 km a přesto to je tak jak to je.. držím palečky

lenkasitt
30. zář 2016

Holky, berete nějaká teda ten Utrogestan? Já nevím, ale i přesto, že ho beru vaginálně je možný, že by mi po něm bylo zle? Já už mam několikátý den šíleně nafouklý břicho, žaludek jak na vodě......tak jestli je to jako normální....díky za rady...

lenickaslunicko
30. zář 2016

@lenkasitt jj, já beru utrogestan cca tři dny od ovulace a zatím s tím nemám přestávat. Taky ho zavádím, ale těsně než jdu spát... šoufl ti ale může být a to nafouknuté břicho k tomu patří..