Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

babeta1
30. zář 2016

@lenkasitt já ho nedostala.. co spineni? Prestalo to?

lenkasitt
30. zář 2016

@babeta1 hele dneska je klid....jen včera...ale je mi právě šoufl...nafouklá jsem právě a od toho žaludku ...tak mě právě napadlo jestli to ty prášky nemůžou taky způsobit...

babeta1
30. zář 2016

@lenkasitt mozny to asi je.. nekdo tu psal, ze muze zpozdit ms.. kdy zkusis kdyztak test? Ja uz mam roupy, to je hrozny 😂

lenkasitt
30. zář 2016

@babeta1 😀 no já ještě počkám ....uvidím jestli to ( ne)přijde do toho úterý a pak až nějak :D

kika000
1. říj 2016

@lenkasitt Ahoj mám to úplne stejne. Taky ho beru. Co se tyče toho špinění tak mi bylo řečeno v car, že stát se to muže ze i přesto ho mám brát, jen pokud by se mi to fakt nějak moc nezdálo tak mam zavolat a poradit se. A jinak ze za 14 dni na kontrolu a na krev. 🙂

simciq
1. říj 2016

@lenickaslunicko je to máš stejně jako ja. 2.5 roku, tento rok 4 iui. Ja mám teda za sebou ještě jednu iui minulý rok, ale skončilo to v 10 tt jako zamlkle těhotenství. Pak nějaký spontánní potrat. No a v září po 4 iui objeveny dvě čárky. Aktuálně jsem konec 6tt a cocka mi docela nakládá. Tak pevně doufám, ze za týden něco bude srdeční akce.

Utrogestan beru stále a co se mě týče tak mi zle nebylo, ale strašně mě bolel podbrisek.

babeta1
1. říj 2016

Ahoj holky, tak jsem nevydrzela - co myslite..? Ja doufam, ze je to tam!! 🙂

linusha
1. říj 2016

@babeta1 je tam 🙂 Potichonku gratuluji 🙂 Na pokolikátý pokus to vyšlo?

babeta1
1. říj 2016

@linusha moc dekuji, snad ano🙂 prave ze prvni pokus🙂)

simciq
1. říj 2016

@babeta1 je to tam. Takhle vypadaly moje první 14 dní po iui. Pak 19 dní po iui a 21 dní.

linusha
1. říj 2016

@babeta1 tak to je super 🙂 Nás zítra čeká už 3.IUI a moc bych chtěla aby to vyšlo protože jsme se shodli že už nechceme jít do dalšího iui a že bychom pak už podstupovali jen ivf, ale z toho mám trochu obavy.

babeta1
1. říj 2016

@linusha moc držím palce, do třetice se určitě zadaří! 🙂

babeta1
1. říj 2016

@simciq paráda🙂 gratuluji! Já budu mít po IUI 14 dní v pondělí🙂

simciq
1. říj 2016

@babeta1 tak to máš slušnou dálnicí uz dnes.

lenkasitt
1. říj 2016

@babeta1 no uplne super...je to tam🙂 si 12 den pi IUI vid...ja se furt drzim....

babeta1
1. říj 2016

@lenkasitt jj den od tebe;) tak se těším, že mě brzy napodobíš s // 🙂 já jsem z toho zatím mimo🙂

lenkasitt
1. říj 2016

@babeta1 no porad doufam, ale pak si rikam, ze to se mi nemuze stat :D mam strach si udelat test ...:D ale na to, ze 12 den tak se ti to krasne ukazalo.Super 🙂 snad se k tobe pridam 🙂

kika000
1. říj 2016

@babeta1 gratuluji 🙂

babeta1
1. říj 2016

@lenkasitt to jsem si taky říkala a výsledek vidíš;)

babeta1
1. říj 2016

@kika000 díky moc! 🙂

kika000
1. říj 2016

Holky taky doufám že se k vam přidám 🙂 rikam si pořád ze jsme na tom byli poprvé a ze to nemusí vyjít ale přesto 🙂

chimneysweeper1
1. říj 2016

@kika000 nam se to napoprve povedlo a moji sestre taky..😃takze je to mozne. Drzim pesti.😃😉

simciq
1. říj 2016

Mě se taky první iui podařila. Jen to skončilo jako neprosperujici tehu. Každopádně jsem za tu příšernou zkušenost dnes rada 🙂

kstablova
1. říj 2016

@simciq prosím Tě v čem bylo IUI příšerná zkušenost? Je to tak zlé?

babeta1
1. říj 2016

@kika000 určitě se přidáš brzy, bude se to tu šířit jako lavina🙂)

babeta1
1. říj 2016

@simciq to mě mrzí:( a za jak dlouho se na to přišlo?

hance89
1. říj 2016

@babeta1 je, gratuluji 🙂

babeta1
1. říj 2016

@hance89 díky moc! 🙂 co ty, jak se cítíš?🙂

simciq
1. říj 2016

@kstablova iui je pohodicka. Mám jich za sebou 5. Příšerná zkušenost byla revize v 10tt po necelých dvou letech snahy.
@babeta1 nezačalo bít srdíčko. Od 7tt se cekalo, ale plod se nevyvíjel.

babeta1
1. říj 2016

@simciq musí to být hrozné:((( přeji ať je teď vše v pořádku!